Продам Renault Scenic III 1.5 dCi 2010 року випуску. Автомобіль був привезений на замовлення з Бельгії 5 років тому, розмитнений та офіційно зареєстрований в Україні. З моменту привезення — один єдиний власник в Україні. Протягом цих 5 років машина використовувалася акуратно та дбайливо як сімейний автомобіль. У Бельгії у автомобіля також були одні власники — літня сімейна пара. З технічної точки зору машина дуже надійна: Свіжий розвал-сходження, заміна необхідного по ходовій частині - сів поїхав! Ксі ТО, заміни масел та рідин проводилися вчасно; двигун 1.5 dCi працює відмінно; за весь час експлуатації під капот практично заглядали лише для доливання омивача; кондиціонер, фари, склоочисники, електроніка — все працює без нарікань; 2 повністю робочі ключ-карти, ніколи не глючили. Причина продажу — потрібна 7-місна машина, оскільки сім'я стала більшою. За станом: усе скло — оригінальне; восени від вантажівки прилетіли камінці, з'явилися тріщини на лобовому — скло спеціально не міняли, щоб не виникало зайвих питань про ДТП; зимова гума R15; на кузові є незначні вікові сліди експлуатації: дрібні подряпини та невеликі косметичні нюанси; місцями є сліди від ременя безпеки між дверима та стійкою; салон без хімчистки, є звичайні сліди експлуатації сімейного автомобіля. Автомобіль чесний, обслужений і дуже комфортний для сім'ї та поїздок на щодень.
Продам авто в гарному стані фінансових вкладань не потребує. В 2025 році мінялося демпферне щеплення, радіатор кондиціонера, радіатор основний. Тормозні колодки. В Україну авто приїхало в 2021 році. Я другий власник в Україні.
Автомобіль в хорошому технічному стані, по кузову є дрібні сколи та сліди експлуатації, але без ДТП. Автомобіль надійний, недорогий в обслуговуванні та дуже місткий. Всі деталі по телефону. Перекупам та торговим майданчикам - не турбувати!
Автомобіль пригнано з закордону осінню 2025, технічно в чудовому стані, по кругу стоять нові тормозні диски і колотки, перебрана повністю ходова, замінено передні два ступечні підшипники,стоїть нова резина, є ще один комплект коліс, на машину грошей не жалів, кожен день на ходу, торг на каву
Октавіа А5,2008 р.в.,1,8 tsi-160 к.с.,підігрів сидінь,дзеркал,клімат контроль,круїз контроль,6-ступка механіка,незначні сколи по кузову сів-поїхав,все працює.Власник один,переоформлення без проблем!
4 кола на титанах літо , і 4 кола на титанах зима замінені основні розходники для їзди (грм,помпа,масло,тосол,свічки бош,перебраний генерато) Новий акамулятор Ціна можливо виглядає завищеною але основні розхідники замінені тому не прийдеться тратитись на обслуговування + 4 кола на титанах вартують норм Підкрашувалось деякі невеликі місця для боротьби з корозією та як машина не нова )
Машина у хорошому технічному стані, всі деталі по телефону, можливий торг
Багато чого зроблено
Продам свій автомобіль в ідеальному стані,все працює, капіталовкладення не потребує, пройдено обслуговування на BMW сервісі, нова зимова резина, комплект літньої резини в подарунок
Авто обслужене. гнилі немає. документи в порядку переоформлення без проблем. зроблена турбіна рулева рейка новий маховик масло і фільтра поміняні 3 тис км назад хороше світло. ввигун масло не бере все кругом сухе.
Продам , нова ходава, новий мотор, сенсорний екран
Авто купляли дружині два роки тому. За цей час виявлені і виправлені всі недоліки. Всі механічні і електричні компоненти автомобіля працюють безвідмовно. В тому числі, на 198 тис.км. пробігу вперше на цьому авто повністю відновлений варіатор (2.5 тис доларів) що гарантує ще 150-200 тис безпроблемного пробігу. Кондиціонер заправлений. Олива в коробці замінена і планове техобслуговування пройдені в серпні 2025. Авто А класу неочікувано просторе всередині і має великий багажник на відміну від аналогічного класу інших виробників (дитячий візочок легко розміщається). Авто дуже приємне в керуванні, шумоізоляція на висоті. Диски 16 дюймів, зимова гума додається. По кузову не робилось нічого з моменту покупки в 2023. Є дефекти ЛКП на передньому бампері і сліди корозії на дверях. Продаємо через бажання дружини підвищити клас авто.
Продається власний автомобіль На дуже хороші комплектації Максимальні фари з підсвіткою повороту Датчик дощу світла круїз контроль Клімат контроль працю Сідушки з подогревом Стоїть дуже хороша акустика Кожна кнопочка працю по автомобілю було багато чого зроблено мотор пройшов кап ремонт за доп інформацією телефонуйте Любий вид перевірки автомобіля З документами питання немає Автомобіль вартий уваги
Продам власне авто в хорошому технічному стані. По додаткових питаннях прошу телефонувати.
Автомобіль в дуже доброму технічному стані. 30 тис.км. назад поміняні ГРМ, помпа, фільтри. Двигун в ідеальному стані, масла не бере (від заміни до заміни). У власності автомобіль знаходиться 7 років.
Авто в хорошому стані поміняні фільтра масла грм. Ходова зроблена поміняні передні стойки задні амартізатори. Шини нові
Комфортний та швидкий седан. Власне авто, з документами порядок, перша реєстрація у 2008 році. Вчасно змінювались всі витратні матеріали, масло замінювалось через кожні 7 тис. км (Motul 5w30 з допусками VAG), грошей на обслуговування не шкодував. По техніці все в ідеалі, масла не їсть, МКПП в гарному стані, клімат-контроль працює, пічка та кондиціонер також, працює кожна кнопка, в салоні не курили, салон в чудовому стані, по кузову є пара незначних моментів (на останніх фото видно). Встановлено та обслужене ГБО на 47 л та сигналізація. Їде авто бадьоро, турбіна працює як треба. 15.06 було встановлено новий комплект важелів передньої підвіски (всі нові ричаги). Встановлений турботаймер, камера заднього виду та сенсорна (є також пульт) система мультимедіа з підсилювачем та можливістю перегляду фільмів з CD-дисків. В ДТП авто не було. 2 комплекта ключів. По всім питанням пишіть або телефонуйте.
Продам Форд Мондео,2008 рік по авто ,зробилось багато роботи є нюанси : лобове і праве крило( вм'ятини) Пишіть на ватцап!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?