Авто в гарному стані .Все слідкувалось і робилось вчасно.
По всім питанням дзвоніть
Авто офіційне. Продам сімейне авто, куплене в 2019 році. За 5 років накатали близько 25 тис.км,в основному для поїздок у вихідні дні на дачу. Масла, фільтра міняли згідно пробігу. ГРМ поміняли в 2020 році. Салон збережено в нормальному стані. Авто без ДТП, лобове скло рідне. Недоліки по лакофарбовому покриттю на фото, на це буде торг. За необхідності можу зробити відеоогляд.
Продаю власну Renault Laguna 2008 (комплектація Business). Другий власник в Україні (пригнана з Німеччини). Надійне, комфортне та повністю обслужене авто. • Двигун та КПП: Двигун 2.0 (масла не бере взагалі). Надійний 6-ступеневий автомат (працює плавно). Газ обслужений, реальний розхід у місті — 13 л/100 км. • Технічно: 7 тис. км назад замінено: ГРМ із помпою, амортизатори вкруг, шарові, колодки, бензинові форсунки. Вкладень не потребує. • Комплектація: 2-зонний клімат (заправлений), круїз, мультикермо, датчики світла/дощу, підігрів та електропривід дзеркал, автозатемнення дзеркала, сонцезахисні шторки (двері + ляда). • Стан: Салон охайний, не прокурений, працює кожна кнопка. Кузов у хорошому стані, є вікові дрібні нюанси (вказав на фото). • Колеса: Диски R17, гума в чудовому стані. У подарунок — комплект зимових шин на дисках! Я власник. З документами повний порядок, тільки переоформлення. Розумний торг біля капота. Дзвоніть!
Продам власний автомобіль Шкода Фабія 2 покоління 2008 р. максимальної комплектації. Авто привезене з Європи. Перший власник в Україні. В користуванні з 10.11.2020. За даний час проїхав всього 28 тисяч км. Їздив по місту, декілька разів виїжджав за межі Черкаського району і все. Є сервісні документи по яким можна підтвердити пробіг. Пробіг не зкручувався, готовий до комп?ютерної перевірки. По салону видно, що машина відповідає своєму пробігу. В таксі ніколи не перебувала. ТО робив раз на рік незважаючи на малий пробіг. Масло та фільтра замінював преміальної якості. Використовував мастило Мотюль. У листопаді 2025 на пробігу 154 тисячі здійснив заміну мастила та всіх фільтрів. В 2024 році поставив новий радіатор охолодження. За весь час користування жодних помилок та проблем з машиною не виникало. Акамулятор ніколи не підводив навіть у сильні морози, мастило не бере, жодного разу не доливав. Антифриз не уходить. Об?єм двигуна 1.4, бензин, що актуально при високих цінах на пальне. Дуже економна, розхід по трасі від 5л, в місті від 6л в залежності від манери їзди. В 2012 в Данії проведено повну антикорозійну обробку всього кузову Dinitrol Center Hvidovre. Мотор, зчеплення, коробка та салон в ідеальному стані. Стоїть зимова резина з хорошим протектором, купувалась новою, наявна літня Мішлен, але по стану максимум на 1-2 сезони. Наявні Eva-килимки. Із комфорту: клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів сидінь, мультируль (керування мультимедією на кермі), омивач фар, протитуманні ліхтарі, підсвітка обочини, регулювання висоти фар, підігрів дзеркал заднього виду, задній парктронік, електросклопідйомники всіх вікон, два бардачкв в одному з яких є кондиціювання. Тільки перереєстрація. Хороший торг для реальних покупців. В ДТП не була, не фарбувалась. Причина продажу купив новішу машину. Телефонуйте все розповім. Ключ один, є невеликі нюанси по кузову (царапини, притертості, сколи).
Один власник, все ок! Ford streetka, кабріолет.
Автомобіль у чудовому стані, не битий не крашений, салон не зачуханий, коробка автомат не смикає не пинає, чудова комплектація, круїз, клімат, підігрів сидінь та багато іншого,газ/ бензин, робити нічого не потрібно сів поїхав. Автомобіль вартий Вашої уваги, пробіг рідний 100%.
Машина в хорошому стані. Є тріщина на лобовому склі, потертості на бамперах. Машина на ходу але АКП потребує ремонту.
Продам комфортний та надійний автомобіль. Volkswagen Jetta — гарний варіант як для міста, так і для щоденних поїздок. * Рік випуску: 2008 * Двигун: 1.6 газ/бензин * Коробка: автомат * Кузов: седан * Авто в хорошому робочому стані * Салон охайний * Ходова без зауважень * Документи в порядку Машина комфортна в керуванні, економна та недорога в обслуговуванні. Автомат працює плавно, двигун їде добре. Надійний японський гідро трансформатор Aisin. Можливий торг біля авто. Деталі по телефону або в повідомлення
Свіжопригнаний, розмитнений, сертифікований автомобіль на АВТОМАТІ в хорошому стані. По роботі коробки, двигуна, підвіски проблем немає, не димить не коптить, автомат працює ідеально.
Авто в технічно в справному стані. Перший власник в Україні. Вся підвіска відремонтована. Замінені всі подушки двигуна та КПП. Заміна комплекта ланцюга ГРМ, сальників клапанів, свічок та котушок запалювання, мастила в коробці та в двигуні. Рідна фарба, Колір "Чорний перл" - стійкий до сколів, передня оптика в бронеплівці, тонування вікон. Є незначні подряпини за час експлуатації на передньому бампері та дисках.Салон не скрипить , гарна якість матеріалів оздоблення, хороша заводська шумоізоляція, зроблена повна хімчистка . Є комплект зимових килимків та зимової резини.
Продам гарний мотоцикл.Замінено мастило,антифріз,зірки і цеп.За детальнішою інформацією телефонуйте.Цікавить обмін на інший мот не нище 600 кубіа
Продаю своє авто. Володію рік, повністю обслугована і готова їхати хоч на край світу. Не фарбовано жоден елемент кузова. Зі зміненого: Ланцюг Зчеплення Рульова рейка перебрана. Повністю перебрано підвіску та гальмівну систему. Заміна масла кожні 8т Поставив нові 16r колеса з хорошою гумою. Затоновані гарною плівкою, фари відполіровані та покриті бронеплівкою. У комплекті з машиною віддам зимовий та літній комплект.
Mercedes E-Class W210 в комплектації Avantgarde. Розхід 7л на 100км, 3.0 Turbo Diesel. Шкіряний салон (чорний), панорамний люк. Тоновані вікна та фари. “Total black” монохром. Улюблене авто, продається через перебування власника за кордоном. Оформлена на мене. Ціна $6000 або в євро в перерахунку за курсом. Без торгу.
Автомобіль у чудовому стані як візуальному так і технічному , деталі за телефоном.
Бус доглянутий та обслужений у відмінному стані, жодних вкладень не потребує, пробіг 400тис. Кузов цілий, оброблений, корозії нема, в аваріях не був. Двигун 2,5TDI 75kWt не димить, масла не бере, працює ідеально. Коробка та щеплення без проблем. Ходова зроблена. Салон охайний, пасажир 8 місць. Документи в порядку, один власник. Хто купить буде задоволений.
Авто в гарному стані .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?