Щойно з Німеччини, розмитнена, з сертифікатом, 2009 рік, 1.6 бензин, все працює, гарний стан, рідна фарба
Продаю улюблену іграшку ! Автомобіль, у якому я впевнений і який довезе до Берліна і назад! Це 4-те авто в сім'ї, катаюся я на ньому найчастіше на мийку і за хлібом, але зате з величезним кайфом! Я хоч і жорсткий БМВшник, але не володів я ще тією БМВ, яка була б кращою за цього лупарика) Це справжній авангард, на задньому приводі, з православним V8, на автоматі і ось що в ньому є: - Вентиляція сидінь; - Підігрів сидінь; - У рідну магнітолу вбудовано bluetooth ! - Працююча задня електронна штора; - Електропривод і пам'ять сидінь; - Електрозеркала; - Передні та задні парктроніки; - 2х зонний клімат-контроль; - Передня оптика заброньована; - Задні ліхтарі оригінал hella black; - Два комплекти дисків і гуми (зима/літо) на оригінальних дисках Mercedes r17 - Омивач фар; - Люк! - Абсолютно цілий і не вбитий салон; - Цілий лобаш; - Відмінно працюючий мотор і коробка (мотор не їсть масло!) - Ходова за мірою потреби вся ремонтувалася, немає зауважень. - За зовнішністю немає рижиків або сколів, машину не полірував (не дійшли ще руки), але виглядає вона дуже добре! - Вкладений не потребує, замінені всі рідини та ремені, ревізія всього! - З авто 3 ключі, книжечка і ніякого колгоспу! — Все, що тут не рідне, це газ (не їжджу на ньому, але він вписаний) і банка вихлопу, яка дає звуку приємної оксамитовості та трохи грубості) - Він у мене давно, машина моя, забирав і товариша, який володів нею теж дуже довго (по-моєму навіть перший власник в Україні) по руках не ходила, стовпи та відсічку не бачила! - Продаж тільки з переоформленням, номери можу залишити. - За документами абсолютно рівна і в цілому безпроблемна, класна машина! - Причина продажу в тому, що купив кабріолет і мерс тепер стоїть( - Витрата бензину по місту 14 л. (за правилами) або 17 л. (по кайфу), траса від 8-10 літрів, кому багато, газ уже стоїть) - Пробіг 101% рідний, за зафарбовані елементи навіть не питайте, дивіться на рік і ціну) Величезне прохання дзвонити тільки за наявності грошей) Торг можливий !
Продам Renault Clio 2016 року, рестайлінгова модель. Двигун 1.5 дизель (90 к.с.), автомобіль економний та надійний, їде добре. Пробіг 284 тис. Замінено комплект зчеплення, комплект ГРМ. Вирізаний сажовий фільтр, виконано програмне відключення Є дрібні нюанси по кузову: вм’ятина на кришці багажника та локальне відшарування лаку на задньому лівому крилі (видно на фото) Автомобіль знаходиться у Львові. Готовий до огляду та перевірки на СТО
Продам машину в дуже гарному стані,ніде немає слідів ржавчини,їздила я,вчасно все замінене,по машині проблем жодних немає на даний момент,не бита,всі вікна рідні сів і поїхав,в комплекті віддам нову резину на дисках,на літня нова на титанах.Більш детально за тел.**********
Продається BMW 3 серія e46 330ix (двигун М54Б30 231к.с) автомобіль в хорошому стані за останні місяці було багато чого зроблено.Всі деталі по телефону торг присутній Біля АВТО
Продам своє авто. Надійний позашляховик з чесним повним приводом. Здійснено заміну цепу ГРМ.
автомобіль в доброму стані все працює ,автономна пічка,тахограф,колеса в доброму стані,нове сцеплення корзина ,коробка після кап ремонт всі документи в наявності
Що робилось по машині: - відреставрована турбіна - новий аккумулятор - наружні шруси - термостат - задні супорта + троси ручника - замінено ГРМ (ремні/ролики/помпа) - Масло
Машина сімейна, не перекуп! В гарному стані, обслуговується вчасно. Машину люблять) Безпечний, динамічний і екомічний автомобіль Розхід 5л дизеля на 100 км!!! Кожного дня на ходу Вкладено багато душі і коштів Тільки переоформлення! Більш детально розповім по телефону
Авто тільки привезене з Німеччини, розмитнене, головне до постановки на облік. В Україні були поміняні: ланцюг ГРМ, роліки, помпа, натяжник, ремінь ручейковий, помпа, масла, фільтри . Двигун працює без нарікань. Іржі немає взагалі. Кузов максимально збережений. Є другий комплект легкосплавних коліс.
Автомобіль у хорошому технічному стані та повністю обслужений. Проведено ТО із заміною мастила, фільтрів та необхідних розхідників. Машина доглянута та зберігається у гаражі. Автомобіль стилізований у М-стилі: встановлений спортивний обвіс, чорні елементи екстер’єру та інші візуальні доробки. Також виконано кастомний вихлоп із приємним басовитим звучанням без надмірного шуму. Автомобіль дарує хороші емоції від керування та привертає увагу на дорозі. Технічно без зауважень, готовий до перевірки на СТО. Автомобіль фізично знаходиться у м. Стрий до 20.06. також за бажанням можу організувати огляд у м. Львів.
Авто в хорошому стані!Перший власник в Україні,має максимальну комплектацію,а саме: панорамний дах безключивий доступ підігрів сидінь омивач фар шкіряний салон комбінований датчик дощу датчик світла круїз контроль електро ручник два ключі атермальне скло нова літня резина,зимова майже нова. Авто має рідну фарбу,рідний пробіг,екологія на місці.Обслужена,масла і фільтра поміняно.
Зерновоз контейнеровоз напівпричіп KOGEL Напівпричіп у відмінному стані. Бокові та задній люки. Тент не підтікає. Пневмохід верхня полуресора Осі SAF Вивантаження заднє: має маленький лючок, або задні ворота Вивантаження бокове: 4 великі люки Ходова перебрана. Міцна рама, підходить для переробки під самоскид. Добрий робочий стан
20 - 06 - 2025 ЗАМІНА МАСЛА ТА ФІЛЬТРІВ ХОРОШИЙ ТОРГ ПОСЛЕ ОСМОТРА АВТО
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?