Пропоную власне надійне авто Seat Ibiza Ecomotive 2011 1.2 TDI Сора випуск грудень 2011 року,має мінімальний розход палива - 4-5 л/ 100км по трасі. Машина вчасно обслуговувалась - мінялись всі витратні матеріали. Має місткий багажник, дуже зручна,надійна! - Рідні всі стекла включаючи лобове. - Кондиціонер (клімат контроль) - Система «Круїз контроль» (CCS) - Система Start-Stop - призначена для економії палива - Система допомоги рушання при підиомі. Допомагає при початку руху вгору по схилу. Після зняття ноги з педалі гальма зусилля гальмування зберігається протягом декількох секунд для запобігання з їзду автомобіля вниз по схилу при включенні передачі. Система функціонує також при русі задні ходом вгору по схилу. - Датчики тиску шин. - Ел.зеркала з підігрівом. - Підігрів заднього скла та бічних вікон багажника. - Ел.стеклопод?емнікі. - ABS, ESP, CD, MP3, AUX. - Салон-трансформер. - Великий місткий багажник. - Повнорозмірне запасне колесо. - Система безпеки "Safe" Система освітлення сектора повороту. - Антіблокіровочная гальмівна система (ABSA) - Система електронної стабілізації (ESP) - Антиблокувальна гальмівна система (ABS) - 2 а комплекта коліс на дисках - Шкіряний салон - Шкіряне кермо
? Ford Fusion Автомобіль у хорошому технічному стані. Механічна коробка передач. Усі регламентні обслуговування проводилися вчасно. ? Кондиціонер працює справно ? Встановлено передню та задню камери ? Є CarPlay та Android Auto ? Додано підлокітник для водія Машина доглянута, без вкладень
Skoda Octavia a5 2006 року, 1.9 TDI. Авто зібране та купувалось в Україні. Зараз пробіг 315 тисяч. Коробка передач - DSG. Авто оснащене сталевим захистом двигуна. За час експлуатації замінено: радіатор кондиціонера, компресор кондиціонера, радіатор двигуна, патрубок турбіни, задній стабілізатор, передні та задні амортизатори, замінено мастило в коробці. Також з "розходніків" сайлетблоки передніх та задніх ричагів, тормозні диски, колодки. Регламентне ТО проводилось з циклічністтю 7-9 тисяч пробігу. Авто використовувалось переважно в місті. Зараз авто на зимовій резині. Разом з авто віддаю літню резину на дисках Ronal R7.
Один власник в Україні, привозив я з Німеччини з пробігом 145 тис. 1.6 mpi, простий мотор з можливістю встановити газ Рідна фарба, чистый салон. Меньше тыс назад зроблене т. О.
дуже хороший стан.технічно без зауважень.недорогий в обслуговуванні.доставлю в любе місто україни.деталі по телефону
Автомобіль у дуже гарному стані. Повністю обслужений, ніяких вкладень не потребує. Пригнаний зі Швейцарії (я перший власник на Україні). Весь кузов без жодного підкрасу, бампера теж у рідному кольорі, без корозії та іржі. Екологія не вирізалась. Простий та надійний економічний двигун об'ємом 1.8 л (не плутати з 1.6 л.). Готовий до перевірок на будь-якому вашому СТО. Більш детально розкажу по телефону.
Авто на повному ходу,всі розхідники замінено,резина зимова,газ працює і вписаний в тп,літня в резина йде в комплекті
Машина у гідному стані. Пригнана мною особисто, наприкінці 2021 року, перший та єдиного власник в Україні. Повністю обслужена: масла, фільтра, ходова. Нові подушки ДВС.новий АКБ, нова літня гума, нові гальмівні диски/колодки Їде чудово, витрата по місту ~7 Бортовий комп'ютер, круїз контроль, блютуз, гучний зв'язок, Bi-Led лінзи. оригінальні легкосплавні диски Салон у відмінному стані.
Продам бочку для перевезення бітуму, емульсії та інших рідин. Місткість 22 тонни. Отеплена, має систему підігріву. Стан майже новий. Можна з КамАЗом, МАЗом або окремо. Машини теж у хорошому стані. Гума нова. . Чи не вимагають вкладень. Документи в порядку. Можливо з перерахунку..Ціна вказана із зчіпки.
ДО ВАШОЇ УВАГИ В ПРОДАЖІ MERCEDES-BENZ E 200 CDI АВТОМОБІЛЬ ПРИГНАНИЙ З НІМЕЧИНИ!! РОЗМИТНЕНО ПОСТАВЛЕНИЙ НА ОБІК!! АВТОМОБІЛЬ В ОДНИХ РУКАХ!! ОБСЛУЖЕНО ВСЕ В ЧАСНО!!! АВТОМОБІЛЬ В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ НА СВОЇ РОКІ!!! АВТОМОБІЛЬ НЕ ГНИЛИЙ !! НЕ РЖАВИЙ!! ПОРОГІ ПІДОМКРАТНИКІ ВСІ ЦІЛІ!! АВТО ДІЙСНО ВАРТУЄ ВАШОГО ЧАСУ І УВАГИ!! НЕ АВТОМОБІЛЬ А ЛЕГЕНДА!!! МРІЯ КОЖНОГО ХТО РОЗУМІЄ ЩО ТАКЕ MERCEDES-BENZ E 200 CDI!!! МОТОР ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИНИК!! ЗИМА ЛІТО ЗАВОДИТЬСЯ З ПІВ ОБЕРТУ!!! ПІДВІСКА ВСЯ ПЕРЕБРАНА!! ВСІ СТОЙКІ КОЛОДКІ ШАРОВІ НАКОНЕЧНИКІ САЛІНБЛОКІ ВСЕ ДО ДРІБНИЦЬ ПЕРЕВІРЕНО ЗАМІНЕНО!!! АВТОМОБІЛЬ МАЄ 353 РІДНОГО ПРОБІГУ!!! ПЕРЕВІРЕНО ОСОБИСТО!! 2 КОМПЛЕКТА ДИСКІВ !! ЗИМА ЛІТО ПРАКТИЧНО НОВІ!! ПРОДАЖ НЕ ТЕРМІНОВИЙ!! ХТО ШУКАЄ ШАРУ ЗЛОМОК ВПЕРЕД!! А ХТО ШУКАЄ ХОРОШИЙ Е210 ВАМ ДО НАС!!! ВСЕ РОЗКАЖЕМО ПОКАЖЕМО ПРОЙДЕМО БУДЬ ЯКЕ СТО!!! ТОРГ БІЛЯ MERCEDES-BENZ E 200 CDI!!! ВСІМ МИРУ І ДОБРА!!!
Автомобіль в хорошому технічному стані! Двигун 1.8 Турбо , в ідеальному стані! Коробка передач, теж без проблем! Повністю обслужений! Замінено фільтра, масла, тормозні диски! Встановлено 17-ті різно широкі титани, резина 24-го року! Салон охайний, 7 місць! Є два вмонтовані, дитячі крісла! Клімат працює, підігрів сидінь! Електрика вся робоча! Два ключі! Зробив чіп, їде дуже бодро)))
Продається надійний та економний автомобіль Fiat Qubo у хорошому стані. Ідеально підходить як для міста, так і для сімейних поїздок чи роботи. Дуже економний (низька витрата пального). Просторий салон та великий багажник. Зручна посадка (високий кліренс). Надійний та простий в обслуговуванні. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Салон чистий та доглянутий.
Авто в хорошому стані Вкладень не потребує Можливий обмін на авто Фіат- добло Рено- кенго Дастер Сандеро з моєю доплатою в хорошому стані
Продаю свого компаньйона,колегу,друга і дуже неординарного і цікавого бусіка.Пасажир по техпаспорту,можливість знімати сидіння без проблем для збільшення багажу,передні сидіння від БМВ 7 серії з електрорегулюваннями,дверні карти від каравели.Салон робився під себе і для комфорту ,знімалась панель для фарбування в чорний ,так само і карти дверей,застелений ковролін біло-сірого кольору,електросклопідйомники ,протитуманки і блютуз магнітола,колонки стоять від фірми alpine,взаді за водійським встановлений сабвуфер,машина тонована вся в дорогу і темну плівку.Мотор капіталився 40тис кілометрів тому,була проведена гільзовка з заміною всіх поршнів,шатунів і тд,регламент заміни моторного масла кожні 5-6 тис(дивуюсь як можна міняти через 10тис),паливний фільтр кожні 10 тис ,коробка 5-ступка проблем з перемиканням немає,стоїть 1.9 тд ABL,їде супер і дуже економно (всього 7-7.5 л на 100км!).Стоять лінзовані фари з світлодіодною стрічкою,парктроніки задні.Замінені передні тормозні диски на спортивну версію від Volkswagen t4 evrovan,диски р17 від Ауді пофарбовані під стиль буса.Пробіг оригінал,я особисто проїхав на машині більше 80тис кілометрів.Машина кожен день на ходу по 100-150 км по місту.Електроніка вся працює,виведено запуск і підігрів свіч запалювання окремими кнопками.З нюансів не працює тахометр лише бо встановлено старішої версії генератор(немає датчика для тахометра).Я власник,будь яке переоформлення.Звоніть ,пишіть ,цікавтесь ,машина варта уваги
Телефонуйте по телефоні більш детально розповім.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?