чиста десятка Нові акумулятори, рейсовий стан, шир 2.5м, вис 2.6м., дов 7.6, 18-19пал, 50куб .чотири задні подушки.поставили новий підйомник кабіни разом із насосом. хороше авто .трудяга. заміна підшипника та заднього механізму . заміна колодок . заміна колодок. нова гума . .заміна масла. кожен день працює. нова гума
Продаю власний автомобіль на якому їздив майже кожен день більше 5 років. На свій вік авто у гарному стані. Встановлен газ та вписаний в техпаспорт. Машина обслуговувалась вчасно і регулярно. Європейська версія, не американська. Салон - чорна шкіра. Електрорегулювання сидінь, у водійського - пам'ять на 2 водіїв. Кондиціонер. Штатна акустика Bose. Встановлена магнітола на андроїд (штатна також є) та камера заднього огляду. Підігрів передніх сидінь, підігрів дзеркал. Парктроніки. Люк працює ідеально. 500 км назад проведено ТО та обслуговування газу. Нюанси по кузову та по салону є на фото.
Продам опель вектра в чудовому стані 1.9 турбо дизель. 2008 року.По технічному стану авто зауважень не має!
Деталі по телефону Торг
Авто в чудовому стані!Свіжо пригнана!З оригінальним пробігом!Мотор працює чудово,ходова в нормі,все обслужено!Клімат контроль працює!Заправлений,холодить дуже добре.Помилок на щитку ніяких немає!Кузов збережений,має 2 косметичних підкраса решта все в оригіналі!Салон збережений,не затертий,працюють всі функції.Тонована вся хорошою плівкою,на гарних 17 дисках.Встановлено магнітолу з CarPlay та камеру заднього виду.Резина перед нова,зад 50%Одним словом збережене авто!Торг виключно на переоформлення!
Honda CBR 400R 2021 рік Продам Honda CBR 400R 2021 року. Мотоцикл свіжопривезений з Японії, по Україні не експлуатувався та ще не стоїть на обліку. Стан відмінний як технічно, так і зовні. Сучасний, комфортний та дуже приємний у керуванні спорт-турист для міста і дальніх поїздок. Оснащений надійним 2-циліндровим інжекторним двигуном 400 см? з гарною тягою та економною витратою пального. Мотоцикл має сучасний дизайн, LED оптику та комфортну посадку. Переваги: • ABS • Інжектор • Рідинне охолодження • 6-ступенева КПП • LED оптика • Комфортна посадка • Дуже хороша керованість • Ідеальний як для новачка, так і для досвідченого райдера Мотоцикл доглянутий та повністю готовий до сезону. Є всі документи для постановки на облік. Деталі по телефону або в повідомлення.
Машина в хорошому стані на свої роки. За біль детальною інформацією дзвоніть.
Продам своє перше авто, авто доглядала, кожного року всі ТО, все необхідне мінялось, є всі виписки з огляду. Ніколи не підводило, дуже комфортне, хоть з вигляду мале. Газове обладнання сучасне, дороге. Є нові чохли, віддам. Комплект зимової шипованої резини та літніх два. Аккумулятор новий, куплений взимку 2026
Продається в зв?язку з виходом на пенсію, авто на ходу їздив власник. передня резина нова, торг біля авто
Американський автомобіль зроблений в Австрії для європейського ринку . Дуже зручнийдля сімї , бізнесу.... Надійний .потужний 2.8 л. дизельний двигун.Масло не бере.рівномірно працює.з великим запасом ресурсу. Акпп :4 ступінчастий гідротрансформатор.не смикається.плавно перемикає передачі. Підвіска : перед класичний макферсон.зад на листовій ресорі.дешево і надійно. Кузов на 4(з 5) у двох місцях потребує покраски. Салон на 4 з 5 балів. Вся механіка і електроніка працює справно.додатковий підігрівач за 5 хвилин дає тепло в салон.а кондиціонер холод.
Всі деталі по тл
Продам власне авто. Купував у 2023 році на пробігі 303,5 тис. Американська версія. Вироблена в Японії. Об'єм 2,4 л. (i-VTEC) Комплектація VTi-E (покращений салон, система VSA (контроль стійкості), бічні подушки безпеки та люк (це так пишуть в мережі). Також є клімат та круїзконтр. Нявні задні парктроніки. За ДТП не знаю. Наразі зауважень до технічного стану немає:(забігаючи на перед, обслуговував у знайомого майстра, відповідно оф. док-в немає). Після придбання (серпень 2023) були повністю замінені всі рідини (двигун, коробка), в тому числі ситеми охолодження та кондиціонування. Також було змінено газові форсунки та "мізки" (є документи). У двигуні змінені всі прокалдки та інше (зверху в низ). Наразі нічого не протікає. У подальшому масло у двигуні, фільтр салона та повітряний фільтр змінювалося кожні 7-9 тис. Десь на 315к перебраний замок запалювання (старий посипався) та замін.трос ручного гальма (ориг) На 334к заміна масла у коробці. У травні 2025 заміна передні дисків та колодок. Ззаду замінені лише колодки. У липні 2025 заміна корпусу термостата (старий тріснув). Є документи. Серпень 2025 - повна заміна передніх півосей Листопад 2025 - заміна рульових тяг (права і ліва), верхні сайлентблоки передніх ричагів, задні втулки стабілізатора. Лютий 2026 (був дуже складний :)))заміна газ. фільтра, шланга газ. фільтра, газ. редуктора, ліва верхня шарова опора, передній сальник колінвалу, перебраний передній лівий супорт. Лютий 2026 - ремонт (перепакування) шланга високого тиску ГПК, заміна патрубка низького тиску ГПК, заміна насоса ГПК (поставлений б/у - 215 к пробігу) та ременя. Більшне не пам'ятаю, оскільки почав вессти записи не одразу. Щодо зовнішнього вигляду та стану: Цим питанням я не займався. Все, що є, видно на фото. Чи щось робили до мене теж не знаю. Впринципі нічого критичного крім одного моменту на правову задньому крилі (на фото видно). Салон: за цим слідкував напевно найбільше (принципова штука). У 2023 зробив хімчистку, потім завжи доглядав сам.
перебрана ходова, замінено масло в коробці, нові свічки . нові колодки комплектація авангард один власник в Німеччині та один в Україні панорамний дах з люком(люк величезний відкриває ця, не тече історія повного обслуговування авто в Німеччині На автомобілі замінені всі двері в кольорі старі двері віддам бонусом авто без ДТП кришка багажника потребує вкладень 50 доларів Мерседес по кузову живий перевірка за ваш рахунок. чудова оригінальна акустика телефон салон комбінована шкіра при пробігу 200 тисяч салон виглядає на 70 тис руль рідній не перетягнутий не фарбований автомат працює без нарікань рівно по запиту зніму відео автомобіль знаходиться в стрижавці терміново торг біля авто перекупи чи перепродавці чи перепокупці тіряйтесь тільки переоформлення
Класний стан. Не битий, не фарбований. Надійний бензиновий двигун 1,6. Велике ТО зроблене. Комплект ГРМ Новий (ціпка, натягувач, помпа). По ходовій все добре, робити нічого не потрібно. АКБ Новий. Передні колеса Нові. Можливий продаж в розстрочку через банк. Телефонуйте.
Вітаю. Продам свій автомобіль яким володію майже 3 роки. Я другий власник в Україні. Авто було пригнане з Європи в 2019 році. Доглядав як за рідним. ТО кожні 8 тис.км. максимум. Всі роботи записані. Критичних поломок навіть і не було. Що було зроблено. Це: Комплект ГРМ замінено близько 10 тис.км.тому. Амортизатори (kyb) і пружини вкруг близько 5тис.км.тому. Задні важелі в зборі 2 тис.км.тому. Led-світло (15000 грн). Газові форсунки близько 20тис.км.тому. В минулому році замінені всі рідини, окрім оливи в мкпп. Планую замінити для профілактики. Вся решта по ходовій теж замінено. Ще було замінено один шрус і одна лямбда. Зазори клапанів відрегульовані. Це все. Взагалі автомобіль ні разу не підвів. Надійний, дешевий в обслуговуванні, і дуже комфортний. Два комплекти гуми. Вся електроніка працює. Тепер мінуси. Рижики (піддута фарба) на задніх арках, потрібно зробити. Уступлю. Передній бампер ( бордюри) уступлю. І на водійському дверцята пошкрябина, з якою їжджу 2 роки. Висновок: по технічці - нічого робити непотрібно, за бажанням масло в мкпп. По кузову, якщо критично, можна зробити. Уступлю. Автомобілю «губи не мазав». Майбутній власник буде задоволений як і я був. Салон в доглянутому стані, 7 місць.
* фари лед лінзи * обесшумка салона * ходова задня нова * тормоза ззаду нові - диски та колодки * багажник 536 литров * варіатор * полний прівод
Перший власник, 2009 рік випуску, бензин, механіка, об'єм 1,8, пробіг 250 тис. км, чорного кольору, не бита, потребує покраски, інші питання під час перевірки.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?