Авто технічно в справному стані, замінені амортизатори, гальмівні колодки, рульові наконечники, масло в АКПП, ремні та ролики ГРМ, пічка, зроблено генератор, замінена охолоджувальна та гальмівна рідини, масло в двигуні Motul. Авто дружини.
зручний сімейний автомобіль
Свіжо пригнана шкода з Німеччини Автоматична Кпп 1.8 т мотор , легендарний безпроблемний Мотор коробка працюють чудово Світло Ксенон з омивачами Ходова не гупає Авто безпроблемне Рекомендую до огляду
Продам Skoda Octavia A5, 2007 року випуску на 1.6 МРІ. Авто свіже пригнаний з закордону, розмитнений та поставлений на облік. Двигун, коробка, ходова в відмінному стані. Чистий та охайний салон. 2-х зонний клімат. Авто знаходиться в м. Суми
Продам VOLKSWAGEN T5 у відмінному стані, на новій зимові гумі, з усіх питань звертайтесь за номером телефону. Олександр, торг біля машини.
Продам Volkswagen Caddy 2005 1.4 газ бенз! Оригінальний пасажир!!! Машина повністю обслужена, все працює!!! Надіті чохли на сидіння!!! Машина 12 років в одних руках!!! Технічно в гарному стані, не гнила! Якщо цікавить, звертайтесь!!!
У продажі ГАЗель дует з оригінальним пробігом та у гарному технічному стані! Зроблено шумоізоляцію салону, Повністю пофарбований кузов та є газ. Резина у гарному стані. Більш детальна інформація по телефону!
Все працює ,зроблена ходова ,замінені всі тормозні колодки ,заправлений кондиціонер. Має 2 підкраси
Продам своє авто Фольксваген к'аді 2008року 1.9 тді в робочому стані на новій ризині
Мотор оливу не споживає (від заміни до заміни) ТО кожні 8тис. Задня підвіска замінена повністю включно з ступічними підшипниками, гальмівними дисками, супортами. Передок без зауважень. По техніці та електриці в справному стані. Кондиціонер працює. По кузову потребують уваги пороги та задня ляда(дверка). Витрати пального в місті до 7 літрів з кондиціонером, при ціні пального на зараз дуже актуально. ГБО не було. Мотор 1.4 МPI на 80 к.с.
Авто повністю технічно справне,без нарікань. Їздить кожного дня . По кузову були виправлені сліди використання. Планове ТО було 4 тис.км назад, масло в коробці замінено 10тис. Коробка повністю обслужена( актуатор щеплення модернізований( на гарантії). Кондиціонер заправлений. Виконано ТО рульової рейки. Новий акумулятор.В цілому технічно все працює Все інше по телефону + комплект зимової резини на дисках ТОРГ присутній!!
Продам шкода румстер 1.6 бензин В дуже жирній комплекації 2 ключа Панорама Кліма працює Вкладень не потребує Сів і поїхав Всі питання за телефоном
Продам Mazda 3 2007 року, 1.6 автомат Надійний та комфортний автомобіль для щоденного використання. Оснащений бензиновим двигуном 1.6, автоматичною коробкою передач та газобалонним обладнанням (ГБО), що дозволяє суттєво економити на паливі. Характеристики: * Рік випуску: 2007 * Двигун: 1.6 * Коробка передач: автомат * Пробіг: 202 000 км Автомобіль у хорошому технічному стані, своєчасно обслуговувався. Двигун і коробка працюють без зауважень. Салон чистий та доглянутий. Комплектація: Кондиціонер Підігрів передніх сидінь Газобалонне обладнання Комфортний та просторий салон До автомобіля додається комплект зимової гуми. Автомобіль не потребує термінових вкладень, повністю готовий до експлуатації. Документи в порядку.
В таксі не була! Машина використовувалася дбайливо та виключно в особистих цілях. Максимальна економія. Завдяки поєднанню двигуна 1.2 та газової установки, витрати на пальне мінімальні. Два комплекти гуми. Зимова та літня гума йдуть у подарунок новому власнику. Комфорт та комплектація:Кондиціонер (повністю заправлений, працює відмінно)Магнітола з Bluetooth (зручний мобільний зв’язок Hands-Free та прослуховування музики з телефона) Величезний, місткий багажник та просторий салон. Стан автомобіля:Технічно авто в ідеальному стані. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Коробка та ходова частина без жодних зауважень. Салон чистий, доглянутий та непрокурений.
Продам легендарний w210 з двигуном мільйонником 3,2 дизель Машина повністю обслужена від а до я Вкладено багато коштів і сил По кузову 9/10 По техніці 9/10 Хто придбає,ніколи не пожаліє
Гарний стан. З салону в моїх дбайливих руках. Регулярний якісний технічний огляд. Додаю комплект зимової гуми.
Машина оригінальної японської збірки, купувалася в салоні, я перший власник. В ДТП не була, не фарбована. Є зимова гума. Масло та фільтри нещодавно поміняв. По двигуну і ходовій питань нема.
стан супер. підвіска перебрала не стукає. замінено масла,, фільтра, грм,теплообмінник, фазорегулятори. новий або. без капіталовкладень взагалі. робив для себе. затемнена по кругу. купить не походу.
Машина в рейсовому стані Мотор 4.0 працює без нарікань Що до коробки кпп та до моста також працює без нарікань Місяць назад купили нову резину та встановили Салон в прекрасному стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?