Свіжопригнаний з Німеччини,розмитнений і зроблений сертифікат! Чистий 2010 рік! Оригінальний пробіг 158тис.км. -Клімат контроль, -Гідропідсилювач руля, -Серво руль, -Мульти руль, -Ел склопідйомники, -Ел.дзеркала з підігрівом, -Датчик світла, -Сенсор дощу, -Підігрів передніх сидінь, -Бортовмй компютор, -Центральний замок, -Подушки безпеки, -ABS, -Протитуманні фари, -Титанові диски, Обслужений. Гарний стан!
авто.в.ідіальному.стані.як.нове.гаражне.зберігання.один.власник.зимою.та.літом.в.дождливу.погоду.не.експлутувався.пробіг.рідний
Каптіва 2.0 4х4 7 місць. Дуже надійне просте і не дороге в обслуговуванні авто в хорошому стані. Акб новий. Двигун добрий масла не бере АКПП переключає плавно. Якісно "перешита" на євро2. Нічого не капає. Не гнила взагалі...Авто обслужена на впевненому ходу, масла фільтра ролики і ремені мінялися до 5тисяч тому... Можливий обмін на пасажирський бус. Бажано т4 проте розгляну всі пропозиції бусів. Дуже задоволений каптівою тому обмін інших авто не пропонуйте, просто треба буса. Ціна на обмін 7500. Торг за готівку мінімальний тисячами не торгуюсь... (Для тих хто хоче великого торгу - ціна авто 7500) Що цікаво телефонуйте за детальнішою інформацією... Або пишіть у вайбер...
Вітаю! В продажі гарне сімейне авто. Дуже економне і вмістке в доглянутому стані. Є декілька моментів по кузову (бампер і заднє крило) на роботу ніяк не впливають. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, все розкажемо і покажемо. Присутній торг, також цікавить обмін на якесь дизельне авто, пропонуйте варіанти!
Є нюанси по кузову. Машина на повному ходу все працює. Екологія присутня їде добре. Заводиться без проблем. За більш детальною інформацією телефонуйте за номером. Присутній торг або обмін з моєю доплатою.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує. Перевірка на СТО.
Продаю власне сімейне авто, доглядалось для себе. У користуванні 2 роки, за цей час проїхали близько 16 тис. км. Обслуговування кожні 7–8 тис. км, останнє ТО на 262 тис. км. Технічно автомобіль у дуже хорошому стані, вкладено багато коштів. Двигун працює рівно, після обслуговування перевірений — компресія 12 у всіх циліндрах (в межах норми). Мастило не споживає. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. За час експлуатації виконано такі роботи: заміна ГРМ після пригону, заміна фазорегулятора, заміна маслознімних ковпачків, чистка форсунок, заміна паливного насоса в зборі, заміна дросельної заслонки, заміна свічок, обслуговування кондиціонера. Двигун обслужений і працює стабільно. По ходовій частині: замінено задні пружини, замінено рульові наконечники, замінено втулки стабілізатора. Машина їде тихо, без сторонніх звуків. Кузов у хорошому стані, присутні дрібні сколи, що відповідає пробігу. Салон доглянутий. Додатково: замінено замок водійських дверей (оригінал), замінено газові упори багажника. Авто на зимовій гумі. Зручний сімейний автомобіль з високою посадкою, хорошим кліренсом та просторим салоном. Є парктроніки, комфортний для міста і поїздок. Ціна сформована з урахуванням вкладень. Продаж не терміновий. Реальному покупцю — торг біля авто.
Суперб 2012,механіка 6 ти Ступка,по кузову є нюанси,потребує підкрасів.Технічно сів і поїхав,8 тис тому замінено ГБЦ(нова),Грм та багато іншого.У володінні 6 років,салон шкіра + алькантара,панорама(обслужена),парктроніки перед-зад,пам'ять сидіння,підігріви перед -зад.ВЕБАСТО!!!,два рідних ключа
Авто обслужене хороший, стан підвіска перебрана, максимальна комплектація, торг реальному покупцю звʼязатись за цим номером)
Продам Toyota Corolla E150, 2007 р.в. Газ/Бензин в хорошому стані, мультируль, клімат, підігрів сидінь, машина надійна, їздить кожен день, обслуговувалась вчасно на офіційному СТО, масло фільтра замінено 3т назад, кондиціонер обслужений, замінені колодки і стойки стабілізатора, новий актуатор КПП, переоформлення.
машина на свої роки варта уваги дзвоніть домовимося
Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун обслуговується вчасно! Можливий торг!
Авто в хорошому стані. Все працює салон збережений на 4+ підкрашені передня права дверка все інше в рідній фарбі авто варте уваги Тел для зв?язку ********** Володимир
Продаж в зв'язку з виходом на пенсію
Деталі по телефону. Телефонуйте, звертайтесь у Viber.
Автомобиль в хорошем состоянии, полностью обслужен. Установлен газ 4-го поколения. Двигатель и коробка передач работает без нареканий. Кузов и лакокрасочное покрытие 5 из 5. Хорошая резина. В авто установлен планшет. Все системы полного привода работают отлично.
Двигун gen1 (bzb) не масложор, не плутати з gen2 Автомобіль в чудовому стані, 2 комплекта колес, 2 ключі, оригінальний пробіг. Більш детально по телефону.
Комплектація exclusive Була заміна зчеплення нещодавно на офіційному сервісі. Є потіки з прокладання клапанної кришки Є комплект зимових шин 2 зими від'їздили Дорога сигналізація стар Лайн з міткою Комплектація exclusive Я перший власник в Україні Торг у капота Прохання обмін не пропонувати, помощь в продаже тоже, с торгом минус 1-1.5К тоже прошу не тратить свое время
Авто у відмінному стані,офіційна 2006 року 120 кузов з рідним пробігом,автомобіль для цінителя надійності Королли.
Авто в доброму стані, 3 роки тому пригнане з Німеччини, без ДТП, торг на місці, всі питання за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?