2 господар з 16 року, (7 років в одних руках, можу пояснити чому за фактом 4 власники) брав із пробігом 79 тис км, пробіг рідний. У рідній фарбі по колу є один дефект по крилу на правій стійці залишилося від першого власника. ГБО дороге, балон 53 літри. Заміна комплекту ГРМ "Gates" на 80 т.км Зимова гума 4шт. на шипах, пройшла 5 тис км Кріплення запаски у багажнику. Дуги, багажник, нержавіюча сталь. Попереду проставка +30мм. Задня підвіска пневмо балони!, пройшла 4-5 т.км (можна змінювати кліренс, возити вантаж, стійкість у поворотах, м'якість ходу при 0,5 атм. зад не стрибає) Сигналізація, один ключ. Водійське сидіння від Mercedes w211, електро+ підігрів., якщо комусь не подобатися можу поставити рідне! Додаткове освітлення багажника. дороге тонування + лобове скло. В автомобілі не курили і регулярно проводили хімчистку салону. Не чого не стукає, розвал свіжий, нові кульові, права стійка, права опора, антифриз, олія + фільтр, свіжі свічки + дроти + блок котушка, нові двірники, лампочки головного світла, гур зі свіжої машини. Цей автомобіль є олія із заводу до 1 літра на 10 т.км, це нормально для нього. Кондиціонер робочий. 1,4 мотор найвдаліший, невибагливий та дешевий в обслуговуванні! Багато робив сам і для себе. Чистий пасажир, кузов оцинкований не краплі іржі! Каталізатор на місці, та в повному порядку. Є питання щодо ГБО, перед від'їздом не було часу займатися, думаю це не проблема. Витрата газу траса 7,5 місто 9 літрів. Продаж не терміновий, перекупи не витрачайте свій час. Зв'язок тільки через Viber, Вотсап, Телеграм, або через цю програму.
Надійний, економічний, комфортабельний автомобіль. Стоїть газ 4 покоління (вписано) Титанові диски r15 з гарною літньою гумою - Склопідйомники - Підігрів сидінь - АБС - Кондиціонер (робітник, дме дуже добре) Витрата в середньому 9літрів газу Я господар по пункту Від машини не позбавляюся так що Перекупів та автомайданчиків прохання не турбувати...
Причеп ЄВРО 2. Зерновоз. Причеп у гарному стані, нова резина, 2 осі 4х4.
Своя обслужена автівка. Жодних вкладень не потребує. Люба перевірка. Рідний пробіг. Фарбували лише ліві дверцята, та передній бампер. Всі стекла рідні, цілі. Безпека ціла. Підігрів перед та зад сидінь, дзеркал, керма. Два комплекта гарної гуми. Пічка гріє відмінно, кондер добре охолоджує. Нещодавно додатково встановлено дизельний обігрівач салону, тому пробіг залишається незмінним від пори року! Зроблено повне то з заміною усіх рідин (тосол, торм.жидкість). Місяц тому зроблена повністю ходова. Замінено передні стойки каяба, опори, задні аморти теж каяба. Масло в раздатке замінено. На все є підтвердження (касові чеки з датою та пробігом). Тонування вікон по колу. На одному заряді легко 120 км. Все залежить від стилю водіння, та використання рекуперації. Ніяких "накручених відсотків здоров'я батареї" все як є, та як повинно бути. Салон охайний. Ніяких тварин, цигарок тощо.. Ідеальна автівка для міста яка возить вас майже безкоштовно!!!
Продається Opel Vivaro 1.9TDI у хорошому стані! ЛЬВІВ!
Авто в гарному технічному стані. Є невелика вмятина на передньому крилі із сторони водія, не виправляли по рекомендації спеціалістів (останне фото). Друга машина у володінні. Кондеціонер робе без нарікань. Була куплена в українському офіційному автосалоні не америка та обслуговувалась в офіційному сервісі. Останне ТО на 144 т. км. Пробіг рідний. Любі перевірки. Додатково комплект гуми. Дзвінки тільки у месенджери Viber, WhatsApp, Telegram..
Авто в хорошому стані, фарбовано заднє праве крило, 2тис назад замінено: ремінь ГРМ, натяжний ролик, помпа, прокладка клапанної кришки. Двигун в ідеалі, КПП айсин шестиступка гідротрансформатор, замінено масло мотор 1.6, газ бензин, стоять ковані диски R16, продаж не спішна, торг в межах розумного.Менялась приборная панель.
Машина в гарному стані, є невеликі нюанси на фото, в часно обслуговується, працює бездоганно, ніколи не підводила. Замінено всі масла, комплектація повна(EXECUTIVE) Торг у капота .Перекупам не турбувати З документами повний порядок, можливість переоформлення через ДІЮ.
Авто після КАП ремонту За доп.інформацію по авто за номером Павел
Меган бомба ідеальний!
Авто в хорошому стані. В одних руках 13 років. Поварена, замінені пороги, пофарбовані. Всі питання по телефону
Продам Fiat Qubo 2011 року випуску , в чудовому стані , колеса нові літні , ходова після капремонту , передні гальмівні диски нові генератор новий
BMW R1150 GS ADVENTURE. Стан ідеальний. Деталі по телефону.
Авто в ідеальному технічному стані. Без підводних каменів і т.п. Дуже економне. Охайне, доглянуте. Чудовий варіант для великої сім?ї. Коробка- 6-ти ступка. Будь- які перевірки. Телефонуйте, домовимось **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?