Продам авто Продам надійний сімейний автомобіль 2009 р з мотором 2.2 D4D Машина 7 місна , доставлена мультимедія, вмісткий багажник, парктроніки передні і задні. Машина доглянута, масла , фільтра мінялися кожні 7-8 тис. По ходовій все зроблено, вкладень не потребує. Якщо ви шукаєте надійне, комфортне, сімейне авто, тоді це прекрасний варіант для вас!
Автомобіль в чудовому стані , замінено масла і фільтра та грм . Літня гума 2026 року . Даю ще комплект зимової гуми з дисками 16 r .Можливий торг …
Автомобіль обслужений, технічних питань немає взагалі. Двигун, коробка та ходова частина працюють справно.Вкладень не потребує, хороша комплектація.Кузов в хорошому стані, без корозії та дефектів. Перший власник по Україні з 2019 року в одних руках.Більш детальна інформація за телефоном.
***Mercedes-Benz C-class*** •Авто в доброму стані, як технічно так і візуально. •Салон в хорошому стані. •З документами порядок, любий вид переоформлення. Я власник! •Кого цікавить дзвоніть - на мобільний або viber
Продам власний автомобіль. По мотору та коробці питань немає, все працює. По електриці все працює. По кузову присутні дрібні сліди експлуатації(видно на фото). По ходовій багато що замінено, робити нічого вже непотрібно. Два ключі. Зимня гума(нова проходила тільки 1 зиму)на штампах та ковпаки (останні фото). Також є запаска. Мастило та фільтра замінювались вчасно. Детальна інформація по телефону(бажано дзвонити по меседжах телеграм) Запчастини ставились не з дешевших.Не полірована,не мазана,не натерта! Якщо комусь потрібно гарне, надійне, швидке, комфортне авто-дзвоніть. Все розкажу по ньому. Також хотілось би зазначити, що авто продається не новим і не в автосалоні. Сліди користування звісно є. Всім позитивних покупок і гарного настрою.
Машина в чудовому стані. Зроблена уся ходова частина. Нічого не стукає та не гримить. У машині замінені фільтри та масла. Машина обслужена. Мотор робить чудово. Всі деталі за номером *алерій
Машина варта уваги.Всі питання по телефону
Мотоцикл пригнаний для себе з Іспанії в 2013 р. докумкнти всі в порядку стоїть на обліку. Рідний пробіг малощо їздив по Україні, повністю обслужений, хороший торг.
Продаж від власника, тривалий час в сім'ї, дуже багато було по машині роблено!! Знаходиться в чудовому стані, готовий на огляд , на любому СТО, (Продаж не срочний, прохання перекупам та площадкам не турбувати) зверніть вацап телеграм вайбер Дуже багато можу розповісти про машину по телефону , які роботи робились по ній і т.д. Вкладень не потребує. Телефонуйте вацап вайбер телеграм
Авто в хорошому стані. Зберігання гаражне.
Авто в гарному технічному стані, встановлено газо-балонне обладнання, можлива перереєстрація через ДІЮ!!! На дзвінок можу вчасно НЕ відповісти, тому пишіть повідомлення в чаті !!!
Авто в гарному стані , 500 км. тому проводилась ТО робилась ходова заміна гальмівних колодок та дисків, регулювання клапанів. Авто офіційне в рідній фарбі. По всіх питаннях пишить не завжди можу відповісти по телефону
достойний автомобіль ,замінені всі росхідники грм,мастило ,помпа,передні гальмівні диски та двумассовий маховик,новий на гарантії аккумулятор bosch екологія на місці ,пробіг рідний 100% на машині немає жодного рижики і ржавчинки.я власник не перекуп!!!! на авто щойно встановив нову зимню резину всі 4 колеса ,авто повністю проантікорене вся залита пушечним салом з мовілем ,ця машина не заржавіє ніколи) по авто нічого не стукає не скрипить все чотко ,заводиться з пів оберту,автомобіль без проблем і підводних каменів,таких авто в таком стані дуже мало.він код надаю для перевірок пробіг 100% рідний. перша реєстрація кінець 2011 року
Продам власне авто, купувала для себе, машинка добре доглянута, в ідеальному стані, користувалася дуже обережно. Також вона дуже економна (хто придбає – буде приємно задоволений). Рідний пробіг, усе вчасно змінювалося. Робила все для своєї безпеки та зручності – все працює чітко й без нарікань. Салон доглянутий, у салоні не палили. Нещодавно були замінені гальмівні диски, а також передні та задні гальмівні колодки, усі фільтри (включаючи газовий) і масло. Також задні сидіння складаються, при потребі виходить величезний багажник, що дуже зручно. Машинка зберігається під навісом. Не мала наміру її продавати, але продаю у зв’язку з сімейними обставинами. Перекупів та автосалони прохання не турбувати.
Продам надійний та комфортний автомобіль Mazda 6 2008 року. Оснащений перевіреним бензиновим двигуном 2.0 та класичною автоматичною коробкою передач — ідеальний варіант як для міста, так і для траси. Авто в гарному технічному стані, двигун працює рівно, коробка перемикає плавно без ривків. Ходова частина обслужена, нічого не стукає. По кузову виглядає охайно, без критичних дефектів. Салон чистий та доглянутий, не затертий. Хороша комплектація: клімат-контроль, електропакет, мультимедіа, зручні сидіння, просторий багажник. 🔧 Вчасне обслуговування ⛽ Економний та надійний двигун 🛣 Комфортна їзда та хороша керованість 📄 Документи в порядку Більш детальну інформацію надасть менеджер Жеков Владислав Додаткові послуги автосалону: - Traid-in(обмін) - Кредит-Лізинг - Викуп вашого авто - Прийом авто на комісію - Доставка в будь яке місто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?