реф працює добре, резина 40,90,60%, барабани , осі саф. Можна придбати комплектом, тягач, Вольво FH 440, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Повідомлення Вацап, сигнал.
Авто в гарному стані, з приємною витратою палива, на 246тис пробігу було замінено зчеплення,по ходовій частині нічого не стукає, коробка та мотор без зауважень
Німецька велич,прекрасний автомобіль Авто в гарному стані,але звісно є нюанси Двигун працює на відмінно,не димить,не коптить,пхне як сатана.Масла не бере,немає турбін,немає проблем) Ціпки не так давно мінялися Повний привід,без нарікань Коробка також добре себе почуває Ходовка ціла,глобальних вкладень туди не робив,бо не було потреби Гальма перебрані з заміною рідини Нещодавно замінили антифриз,всі лампочки,доп стоп і купу дрібничок Гарна комплектація,люк,двохзонний клімат,підігріви сидінь,електрорегулювання сидінь,дзеркал,круїз,аудіосистема Bose,салон з комбінованої шкіри в гарному стані Стоять гарнючі 18-ті диски на зимовій гумі континенталь По кузову красива,рівна машина,є рижики на задній ляді і задній бампер бажав би кращої долі Від машини не здихуюсь,цей автомобіль дуже сподобався,хочу тепер таку ж тільки в оллроуді
машина в хорошому стані плюс літня резина.
Цікавить передусім обмін на інше авто. Тільки обмін!! Обмін на Дачія Сандеро Степвей від 2015 року або Hyndai Tucson
Авто привезено з Данії замінено оливу в двигуні та фільтра замінено задні пружини та амортизатори гальмівні колодки та комплект ГРМ, перша реєстрація,комплектація фемелі. Замінено лобове скло,нова запаска. також замінено задню підвіску.
авто пригнане з Німечини,в Україні перший власник, пробіг рідний 141000, салон ідеальний, не палили в авто , комфортне, ходова вся перебрана, все працює, нічого не гримить, не битий, не фарбований. також в комплекті зимова резина, в авто нічого робити не потрібно торг біля капоту
Машина у хорошому стані! Все працює! Вкладень не вимагає! Стан авто добрий,19 місць. Салон приємний, доглянутий. По мотору питань немає, працює добре. Повне переоформлення в МРЕО
VW Caddy Maxi (7 місць), перший власник, куплена у офіційного дилера
Продам ВЛАСНИЙ автомобіль, яким володію з 2018 року. Все що потрібно було-замінено. Автомобіль в гарній комплектації, та хорошому як зовнішньому так і в внутрішньому стані.встановлено ГБО. За детальною інформацією телефонуйте, або Viber / Telegram
Продажа у зв'язку зі службою. Стан - дуже добрий. Всі салінблоки -замінені поліуретанові . Коробка -замінені фрікціони, масла. Кузов, ходова, мотор - в ідеалі. Робив для себе.
7-ми місцевий, чистий француз, лімітована, рейсталінгового версія. Обмежена серія випуску, розширені допуски екології! Індивідуальна, максимальна комплектація! Електро тени грубки-5 хвилин і тепло, окремо відкривається скло багажника, шторки для другого і третього ряду, панорама, навігація, парктронік, подеколи. телефону по блютуз з гучним зв'язком, заводське тонування, круїз, клімат, бесьключевой доступ, запуск кнопкою, дотяжки стекол, автоскладиваніе дзеркал, датчики світла, дощу, охолодження бардачка, авторучнік, регульований шкіряний мультируль, кріплення дет.сіденій ISOFIX. .. Цієї весни замінив: - акумулятор - резистор обігрівача - ДМРВ - клапан ЄДР - бистросьеми на топливопроводе - чистка, роскоксовка форсунок - чистка клапана тиску палива - насос омивача - поводок заднього склоочисника - комплект ГРМ - дозаправка фреону - замінено масло Двигуні, КПП - кронштейни вихлопної - активоване AUX - Накладки ДВС і АКБ Передня підвіска: - заміна рульової рейки (TRW) - кермові тяги - наконечники рульових тяг - сайлентблоки підрамника - сайлентблоки важелів - кронштейни підрамника - втулки стабілізатора - стійки стабілізатора - кульові опори - нижня подушка двигуна (КПП) - рік тому верхня подушка - амортизатори - опори аморт з підшипниками Задня підвіска: - сайлентблоки балки - пружини - амортизатори - колодки фільтра: -паливний -повітряний (двигуна) -повітряний салону -масляний Встановив XENON: -бліжній (лінзи) -дальній -ПТФ (туманки) поставив диски R17 STEPPA ORIGINAL На продаж не готував. Приїжджайте, перевіряйте. Відповім на будь-які питання по машині.
Продам SsangYong Actyon 2011 року. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун 2.0 дизель (A200 XDi), працює рівно, заводиться без проблем. ходова без сторонніх стуків,є всі документи що робилося,масла фільра поміняні 2тис км тому,кондиціонер заправлений.Салон чистий та доглянутий.Кузов в рідні фарбі є дрібні сколи Авто комфортне як для міста, так і для дальніх поїздок. Високий кліренс, місткий багажник. Вчасне обслуговування, документи в порядку.Любий вид переоформлення Можливий торг біля автомобіля. Детальніше по телефону.
Всі деталі по телефону
Продається авто в гарному стані. По технічному стану зауважень нема, Додаткових вкладень не потребує. Більш детальна інформація за телефоном.
Продам власне авто, перший власник з автосалону в рідній фарбі та оригінальним пробігом. Скло все рідне включаючи лобове. Двигун 1.3 дизель, клімат-контроль, гідропідсилювач керма, 4 електросклопідіймача, електродзеркала, камера заднього огляду... По автомобілю нічого робити не потрібно, по ходовій частині ніяких проблем немає, мотор та коробка працює ідеально. Гарна зимова гума, також є комплект літньої. Документи в порядку, повне переоформлення.
авто в идеальном стані
авто у русі кожного дня продаж не терміново також розгляну адекватний обмін типу бус.або позашляховик.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?