Продаю Lancer X 2013 (пригнаний із США). Я 3й власник в Україні. Стан сів та поїхав. Технічно авто в хорошому стані. Масло та розхідники мінялось своєчасно іноді навіть раніше. Встановлений і вписаний газ 4 покоління. Днище автомобіля оброблено. Салон також в хорошому стані. Гарні диски Momo italy 17радіусу. Що зроблено недавно: - замінено масло та розхідники АКПП - відрегульовані клапана - замінені датчики колінвала та розподільчого валу (+проводка на них) - ходовка (замінено шарові, тяги, наконечники... короче також +- розхідники) Із нюансів: - дефекти по лакокрасочному, поліз лак на капоті, на даху та багажнику.(видно на фото) - не працює кондиціонер потрібно замінити комперсор кондиціонера і все буде ок. - горить лампочка датчику тиску в колесах (міняв датчики тиску, але треба ще їх прописати і лампочка погасне) Продаю бо не маю можливості та часу цим займатись. З врахування всіх нюансів ціна низ ринку. На великий торг не розраховуйте :) ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ДІЮ !!!
Авто придбано в салоні, постійно обслуговувалось вчасно якісними комплектуючими, двигун працює ідеально, акпп також, по ходовій вкладень не потребує, сів поїхав. Всі подушки безпеки ще рідні, салон рідний тканина стан з салону, одягнутий у шкіряні чохли с перфорацією, в салоні не курили, скло тоноване, два комплекти дисків - титанові та металеві, всі опції по електрониці, підігріву, кондиціонер справні.
Авто в гарному стані без нарікань,нюансів немає,на перевірку готовий на будь який станції
Продаю власний автомобіль, 2013 року, який приганяв особисто з Німеччини рік тому, я єдиний власник в Україні. Авто обслуговувалось вчасно, є додатково комплект гуми 4 колеса. Авто повністю в справному стані, пробіг оригінальний. Ніяких прихованих ньюансів чи моментів не має. Двигун 1.6, простий атмосферник, дуууже економний, самий вдалий в лінійці Ford, середній розхід 6.3 л/100км. Мастила не споживає (гапантую)! В загальному машинка на впевненому ходу, на даний час вкладень ніяких не потребує, буде ще довго і безпроблемно служити новому власнику. За додатковою інформацію дзвоніть, пишіть на вайбер. Завжди радий чути. А ще більше бачити!
Авто варте уваги, в гарному стані. Двузонний клімат, електросклопідйомники, новий акумулятор, два комплекти гуми.
Меган в гарному стані! Двигун КПП ходова частина в гарному стані. Ремні ролики, свічки розжарення замінені на нові! Гарна зимова гума ! Стан сів і поїхав!
Важливо.Обмін на джип або на бус,доплата мінімальна Mercedes-Benz C 180 надiйне нiмецьке авто.Оригiнальний робiг 256 тис.км Стан хороший.Гаражне зберігання.Продаж з переоформленням Ідеальне сімейне авто Перекупам не турбувати!Ціна без торгу
Авто в чудовому стані я в захваті , продаю , бо купив новий , з салону.
Авто без ДТП у гарному стані, встановленно ГБО, виконано капітальну антикорозійну обробку кузова в 2011р. та повторно у 2019р. отвал для снігу та зимова гума на титанах у подарунок. Я перший і єдиний власник. Для ЗСУ додаткова знижка!
1.4 MPI на газу сів ,поїхав все працює ,за додатковою інформацією звертайтесь по WhatsApp ***************06 авто знаходиться в Нових Санжарах Полтавська область
В очень хорошем состояний . Полностью обслуженный . Все вопросы по телефону
Два комплекти резини. Літня на титанах.
Відмінниий стан. Євро 5. Повністю обслужене. Їде гарно. Проблем немає
Автомобіль привезений для себе у 2021 році. Був повністю перевірений (на пробіг також). За роки використання жодного разу не підвів. Є комплект зимової резини.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?