Терміново, торг присутній. На ходу, їздить кожен день. Детальна інформація по телефону.
Купував у листопаді 2020 року із пробігом 198 тис. у Луцьку вигнану з Латвії. За цей час повністю поміняв передню підвіску зокрема стійки, пружини, опорні підшипники, рульові наконечники, стійки стабілізатора. На пробігу 217 тис. було замінено зчеплення повністю комплектом valeo (перейшов на один масовий маховик). По задній частині нові амортизатори, щодо ходової питань немає. Замінено насос гур новий аналог, перешитий кермо, важіль кпп, килими Eva, є рідні. Машина бадьора для своїх габаритів 7 місць, реально витрата трасою до 6 літрів (5.6-5.8) якщо їхати до 110, якщо 130 то 6.7-6.8.
Продам рефрижератор. Установка Карієр Пройшов повне Тео на початку літа. Заміна всіх накладок, скелетів, куркулів, втулок тощо. Тримає температуру дуже добре. Загалом стан практично ідеальний готовий до будь-яких перевірок. Решта інформації по телефону. Реальному покупцю хороший торг Дивіться інші мої оголошення
Кілометраж накручений Є закордонні документи підтверджуючі рідний пробіг Авто в доброму стані. Всі ТО зроблено завчасно,заміна масла робилась кожні 5 тис Є два комплекти дисків літо 17(на фото) і зима 16 (титани) Два коплекти килимів зима,літо. Є всі чеки з СТО Деталі по тел 073
Ford Fiesta 2014 року рестайлінг. По комплектації: АВS, передні подушки безпеки водія та пасажира, центральний замок, кондиціонер, бортовий комп’ютер, асистент допомоги рушання в гору, асистент економічної їзди, електропривід всіх вікон, електрорегулювання дзеркал, також ручне затемнення внутрішнього дзеркала заднього виду, регулювання кута нахилу фар, підігрів заднього скла, регулювання висоти крісла водія, оригінальна магнітола CD/Радіо/MP3, USB, AUX виходи, керування магнітолою кнопками на кермі, складання спинок задніх сидінь, освітлення салону для водія та пасажира спереду та окремо для пасажирів позаду. Автомобіль без ДТП, шпаклівки та підкрасів, люба перевірка. В автомобілі встановлено ксенонові лампи основного світла, та замінені протитуманки теж на ксенон, встановлено відеореєстратор позаду дзеркала, який в очі не кидається і виглядає, як заводський, без звисаючих проводів, також якісні коврики з комірками ромбовидної форми Авторитет(EVA) чорного кольору з синьою обшивкою по краю, доставлений підлокітник з невеличким бардачком
Доброго дня....автомобіль повність обслужений та тех справний сів і поїхав. Кому потрібні деталі усе за номером телефону.
Продаю власне авто, готовий на обмін на каблучок або гарний універсал. Хороший автомобіль в нормальному технічному стані (чистий пасажир 8+1 з великим багажником (при необхідності, сидіння швидко виймаються (4 болта), 6-ти ступінчата МКП), обслуговувався вчасно та якісними матеріалами. Використовувався в власних (сімейних) цілях. Є квитанції з СТО за останні кілька років, коли та що мінялось. Суттєвих вкладень не потребує - ремні, роліки, фільтра, масла, ходовка, масла від заміни до заміни не бере, все доглянуте. Нещодавно реставрував турбіну, міняв насос гідропідсилювача. Звісно, в процесі експлуатації, з"явились невеликі недоліки, як всередині так і ззовні (їх видно на фото). Віддам в гарні руки, або поміняю на авто з меншими габаритами.
LEXUS в гарному стані . було проведено дуже багато роботи:заміна ремня грм . генератора . усіх ролікив. сальнік колінвала передній . прокладки клапаних кришок . повний ремонт рейки з заміною рашпілю . нова резина мішлен . новий акумулятор . масла 5w30 towota .фільтра нові свічки . чотири катушки запалювання . заміна масла та фільтра АКПП.нові пер ліва та задн права ступиця коліс .Машина дуже комфорна . м.яка . економна.дві сигналізації . підігріви . вентиляції . круіз контроль ... Бажано обмін на авто на автоматі для дружини . на авто дорожче та новіше, розгляну усі варіанти.
Вiдмiнний стан.
Автомобіль в гарному стані, пригнаний з Німеччини 2019. Всі вікна рідні. Кузов перевірено товщиноміром. Двигун працює гарно, простий надійний атмосфернік, економічний і достатньо потужний 102 к.с. по місту вистачає з головою. по трасі також, якщо не літати. Має гідрокомпенсаторами, гарно підходить під газ. Коробка, щеплення, ходова, без жодних проблем. Поміняні амортизатори, усі, по кругу. Замінені задні пружини. 10 тис тому поставив нову помпу. Є сервісна книжка з усією історією, два ключі. Хороша комплектація, круїз, датчик світла, датчик дощу, есп, абс, електоручнік,система допомоги руху під гору, фаркоп, парктроніки, мультируль. Із нюансів: Невеличкий підкрас правого переднього крила, притертості на бамперах, невеличка вмятинка на крилі і капоті, на фото не помітно, треба дивитись в живу.
Автомобиль в прекрасном техническом состоянии. Я являюсь 3-м владельцем. Зимой не эксплуатируется. На все интересующие вопросы отвечу в телефонном режиме.
Спринтер 313, 2,2 дизель, автономка 4кв., пасажир 8+1.., +4 колеса зима!
продам особистий автомобіль,пробіг оригінальний по кузову видно сліди експлуатації розповім по телефону детальніше ,машина в мене 3 роки , проводилась заміна задніх супортів, свічок накалювання , передіх амортизаторів , поставилили KYB з опорними підшипниками, кермових тяг і наконечників на TRW, магістралі зчеплення з роподільником тиску , поставив оригінал і замінив гальмівну рідину , також замінений вижимний підшипник на SACHS і статер Valeo ,зчеплення поміняли до мене на LUK, мастило тільки Elf,фільтра Kneht-mahle, передня гума нова Fulda, також віддам зимову нову Winda, і рейлінги на дах , продаю бо потрібен автомат
Авто на повному ходу звоніть розкажу детальніше
Продам BMW E39 у хорошому стані. Автомобіль доглянутий, технічно справний та готовий до експлуатації. Двигун працює рівно, коробка перемикає без зауважень. Ходова частина обслужена, сторонніх стуків немає. Кузов має гарний вигляд, салон чистий та охайний. Встановлені легкосплавні диски, хороша,нова гума. Авто дарує комфорт та приємні емоції від керування. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Можливий торг біля автомобіля. Авто у власному використані 2 роки зроблено багато чого, з останнього: нові передні амортизатори з пружинами, нові тормозні диски з колодками, помпа,термостат замінювались, працює абсолютно все: клімат,парктроніки,автодощ,автосвітло, музика DSP грає дуже гарно Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Продам власний автомобіль, на ходу кожного дня. Технічно зауважень нуль, машинка обслуговувана від а до я. Стоїть гарна музика . Мультируль, круїз, клімат. Стан сів поїхав. По всім питанням пишіть в приватні повідомлення, або дзвоніть. Також можливий обмін з доплатою в обидві сторони.
Тільки пригнана все працює без помилок і проблем вся машина в рідній фарбі без підкрасів 1000% обслужена по ходовій по мотору все на 5+ сидіння і кермо не перешивали можливий обмін на ваше авто
Машина одного власника Машина в гарному стані
Авто в гарному стані, рідний пробіг. Робити нічого не треба, сів і поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?