Продам Dacia Logan 2010 року. Авто пригнане з Німеччини, один власник, сервісна книжка, оригінальний пробіг. Надійне авто на кожен день! Двигун 1.6 бензин — працює рівно, тягне добре. Літня гума на титанах. Кузов доглянутий, виглядає акуратно. Салон чистий — сів і поїхав, без вкладень. Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення. Реальному покупцю — адекватний торг біля авто.
Продаю власне авто — надійний Toyota Auris. Автомобіль доглянутий, комфортний та повністю готовий до щоденних поїздок. Рідний пробіг складає 166 тисяч кілометрів. Коробка передач — робот, працює відмінно, перемикає спокійно та плавно. По технічній частині все прекрасно, двигун та ходова без жодних нарікань. Планове технічне обслуговування було зроблене місяць тому, тому машина формату "сів і поїхав", жодних вкладень по техніці наразі не потребує. Для зручного та безпечного паркування авто обладнане камерою заднього виду та парктрониками. Також приємним бонусом для нового власника стане комплект абсолютно нової зимової гуми, який я віддаю разом з машиною. Всі додаткові питання готовий обговорити по телефону. Чудовий варіант для першого автомобіля. Телефонуйте, із задоволенням все розповім та домовимось про зустріч для огляду автомобіля. Перекупів та автомайданчики прохання не турбувати
Продаю власне авто Kia Ceed SW 1.6 CRDi MT 2011, в моєму використанні з 2023 року. Авто доглянуте та надійне, ні разу не підвела. Авто в хорошому технічному стані, все обслуговувалось вчасно. Ходова без критичних зауважень. Салон охайний, не прокурений. Є незначні косметичні сліди експлуатації відповідно до віку авто. Майданчики та перекупів прохання не турбувати.
Продам власний автомобіль.Володію 2.5роки.Авто в дуже хорошому стані,рідна фарба,багата комплектація,вся екологія на місці проходить регенерацію,повнопривідний все працює,масла замінені в коробці,редукторові,роздатці.Рідний пробіг,ніяких помилок,клімат працює,ходова без стуків.Дуже багата комплектація,електроляда багажника,підігрів передніх та задніх сідушок,складання дзеркал,поворотні біксенонові фари,парктроніки перед-зад,омивамі фар,фаркоп заводський,оригінальна заводська запаска титанова,поміняв новий комплект щеплення з маховиком.Додаю комплект завадських титанових дисків на зимовій резині.Авто варта уваги.
Машина після капітального ремонта двигуна
Хороший сімейний автомобіль./семимісний/ Торг умісний.
Авто від першого власника , з рідним пробігом , гарний візуальний та технічний стан . Обслуговування проходив вчасно . З останнього Встановлена гарна зимова гума , радіатор з заміною антифризом , заміна щеплення , гри з помпою замінено 40 тисяч назад
Продам Volkswagen Passat B6, 2.0 бензин, DSG мокра (автомат), в шкірі. Технічний стан — без зауважень: Двигун працює рівно, цеп замінена, мінялись форсунки, свечі і катушки Коробка перемикається добре, замінений підшипник і масло Ходова частина в нормі Ніяких проблем по електриці Все вчасно замінювалось. Шини зимові є недоліки по передній арці жучки але вся машина в рідній фарбі Рік випуску 2009.
Купувалась рік назад: була перебрана підвіска,ліфт 2 см , замінено стартер, генератор, радіатор та грм (на 270 к) екологію видалено, два комплекта резини( літо на титанах ) чіп( 150к.с і 350 н/м) Бампера і фари з рестайлінга, встановлено колишнім власником. Є нюанси з кузовом Торг тільки при осмотрі
Продам сімейний автомобіль, останні 3 переоформлення були в колі сім'ї та друзів. Ходова вся перебрана, масло заливалось тільки фірмовий оригінал кожні 7-8 тис. км. Турбіна ремонтувалась на 170 тис. км. Рульова рейка відреставрована. На 190 тис. були замінені всі 4 форсунки оригінал. Лобове замінено (був скол від каменя і пішла тріщина). По машині є царапки та сліди експлуатації (все таки 17 років машині). Фари ксенон, протитуманки ксенон. Літня резина ще від'їздить наступний сезон, віддаємо комплект нової зимової резини (від'їздили 2 тижні). Газ ніколи не стояв. В цілому автомобіль дуже динамічний і добре керований. Продаємо з причини покупки авто поновіше. Розглядаємо обмін на седан на автоматі від 2012 року бензин до 10к$. Прохання майданчики не турбувати, якщо буде потрібно, самі звернемося!!!
авто повністю обслужене в гарному стані.Дорогая оптика ,камера заднего хода, дорогой видеорегистратор , два комплекта резины зима и лето колеса как новые .Всі питання по телефону.
Все розкажу по телефону
Продам хороше та економне авто, в Україні один власник пригнане з Норвегії . Авто в хорошому технічному стані, вкладень не потребує! Новий акумулятор 12
своє авто, економне 1.6 дизель на автоматі, повнсітю обслужене, автомат працює бездоганно, заміна ремнів, пройдене ТО, конидиціонер обслужено, всі запитання по телефону
Дуже гарне авто. все працює. камера 360. обігрів всіх сидінь, обігрів керма. залишок батареї 70%, зараз проїзжає 100 км. зарядка в комплекті. клімат працює. жодних помилок по машині немає.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?