Машина в чудовому стані, якщо є якісь запитання телефонуйте
Авто в хорошому стані, не потребує ніяких вкладень. 11 поділок батареї. Заряджався тільки вдома. Швидкісної зарядки немає.
Автомобіль на ходу, двигун та коробка передач працюють добре. 4000 км тому було виконано великий обсяг робіт: заміна ланцюга ГРМ, натягувачів, масляного насоса, гільзування блоку, а також заміна масла в коробці передач. Двигун масло не бере, антифриз не зникає. По ходовій частині потрібно прикласти руки. У салоні не працює кондиціонер та підігрів сидінь. Із недоліків: не працюють парктронік та протитуманні фари, відсутній один двірник, є тріщина на лобовому склі. Загалом автомобіль на ходу та може використовуватися щодня. Деталі за телефоном. Кузов має косметичні недоліки, які видно на фото. На швидкість та можливість щоденної експлуатації не впливають.
Автомобіль щойно з Німеччини. Поставлена на облік, ніяких витрат не потрібно. Стан відмінний.
звертайтесь за телефоном **********
На ходу, нова резина R15, R18 б/у, нове зчеплення, новий гальмівний трубопровід, головка зроблена, турбіна реставрована, поршнева група у відмінному стані, турботаймер, дистанційний запуск двигуна, сигналізація, фаркоп, передній і задній захист бампера, новий ремень генератора та натяжний механізм, підлога з рефленого алюмінію
271тис.пробега 30.тис.назад капиталка двігателя, ходова без зауважень кондиціонер працюе , салон в нормальному стані , є невеликі нюанси по кузову.тонірока в круг с лобашом. Торг обмін.переоформлення. .
Хороший автомобіль для сімʼї, великий багажник, є зимові колеса на литих дисках, система ВЕБАСТО, підігрів сидінь, підігрів зеркал і скла. Повний бак бензину, мотор FSI , все чудово працює. Не потребує вкладень, луджене дно, не гниє.ПРОДАЮ, бо є другий автомобіль.
Отличное состоание,грм,цепление,кондиционер ноый,зимние скаты 90%
Продам авто в хорошому стані, замінено мастило в двигуні, по кругу всі фільтра, нове зчеплення, ремень грм та ланцюг розпредвалів. Передня ходова перебрана 7000км назад. Стан сів поїхав
Автомобіль в хорошому стані . Пробіг авто оригінальний 52 тис км . Я другий власник автомобіля . Куплявся Автомобіль з пробігом 8 тис км . 2019 році . 44 тис км було експлуатовано мною. В сім'ї авто використовувалось як друге. По нюансам авто . Фарбовано права передня дверка від сторони пасажира .Була претиртість. На авто стоїть нова гума . По Салону нарікань немає . Два ключа . Мотор .1.5 бензин .Заміна мастила кожних 7 тис. В загальному машина дуже в доброму стані . Додаткові питання по телефону . Продаж не спішний. Повторюсь я власник . Обмін не цікавить .
Перша реєстрація в комплекті літня резина на титанах є невеликий торг інші питання по телефону
Авто в дуже хорошому технічному стані. Вкладень не потребує.Замінені всі розхідники.В комплекті додаю майже нову зимову резину на дисках,нові чохли,новий комплект двірників,бокс з поперечками.За деталям звертайтесь за номером телефону
Авто у гарному стані, зроблена для себе:чохли із біошкіри, Android мультимедіа,парктронік + камера заднього руху.,клімат контроль, повністю обслуговуванна.Додається комплект зимової резини з литими дисками.
Продам своє власне авто Ідеальний стан!Повністю обслугований та не потребує ніяких вкладень! Не битий та не фарбований!Не фарбована жодна частина кузова! Два комплекти дисків та резини Стан відповідає фото Готовий до будь-яких перевірок
Passat b6 2.0 tdi в гарному стані. Ходова не гримить. Замінено комплект счеплення з маховиком. Замінений привід на маслонасос (шостигранник) Комплектація highline: Круїз. Датчик доща та сітла. Підігрів сидінь. Люк. Комбінований салон. Заводське деревʼяне мультикермо. Авто затемнення дзеркала заднього виду. Мотор працює рівно, не димить. Як для б6, кузов в гарному стані, без дтп, два косметичних підкраси(прибирав рижики). Набирайте, пишіть)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?