А6С6 з мотором 2.4 на механиці. Купувалась для себе в Німеччині. Зовнішній вигляд на фото, технічна частина ідеальна на даний час. Повністю обслуговувана, цепи поміняні. По великому рахунку сів та поїхав. Газу ніколи не було. Кому цікаво, то при складанні заднього сидіння, довжина 2.15 метра. Продається з переоформленням( бажано). Яле ж можна і доручення, але на не дуже великий термін.
Авто в гарному стані, сів-поїхав, нічого робити не треба. Деталі за телефоном.
Продаю автомобіль дружини, в користуванні дане авто з 2023 року, нарікань не має, є косметичні дефекти по кузову, але нічого критичного, продаж з метою покупки більшого автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь, все розповім. тел. **********
автомобіль обслуговується вчасно, всі функції працюють. гарна комплектація
Нормальний стан,є пару слід експлуатації Стоїть заводська газ, за налічку торг!
Перший власник, всі документи в порядку. Гаражне зберігання, кузов без корозії. Оригінальне ЛКП, жодних перефарбувань. Офіційне, доглянуте авто, куплене в Україні Без ДТП, обслужене 1 власник 2.0 газ бензин, газ вписаний. Своєчасне ТО. Дзвоніть по телефону розповім докладніше. Автомобіль у відмінному технічному стані, готовий до експлуатації. Ідеальний варіант для щоденного комфортного пересування.
664820836
Машина зроблена для себе. Останній ремонт - ТНВД + форсунки + новий комплект зчеплення (накладні і чеки в наявності). Всі питання по телефону.
Авто технічно в гарному стані, обслуговується вчасно, здебільшого навіть завчасно, ланцюг змінений на 150тис. км. При першому холодному запуску чути не значний звук, при прогріві і повторних запусках звуку немає, так було після зміни ланцюга. Достатньо велике сімейне авто, яке відчувається в керуванні як компактний хетбек, як на всій об?єм двигуна в 1,4л. не погано їде, по місту для звичайних потреб вистачає. Авто має багато приємних моментів таких як: датчики дощу та світла, авто сказання дзеркал, підігрів передніх сидінь, 2-х зонний клімат, круїз контроль, мульти кермо, як для такого бюджету досить пристойний звук. По кузову є нюанси в вигляді декількох подряпин та висічки на капоті, що природно для не нового авто таких років. З даними нюансами купувалось, бо ці моменти рахувались як не критичні і в процесі експлуатації нічого не фарбувалось так як не вважалось за потрібне. На дисках присутня бордюрка. Вже на зимних шинах. Проходить сто, перевірки, ендоскопію.
Офіційний автомобіль куплений в 2007 році в салоні з чесним пробігом.Я наразі власниця автомобіля.В моєму користуванні автомобіль повних пів року.Причина продажу ,купівля автомобіля меньшого за розміром . В рідній фарбі.Встановлене якісне світло лінзи.Шкіряний салон в дуже гарному стані,на свої роки (доглянутий ) Комфортний сімейний седан,який обслуговувався постійно вчасно.Най Максимальніша комплектація з підігрівом сидінь,мульти кермом і тд. Кожна кнопка працює справно. Технічно повністю справна машина. Мотор,та коробка працює плавно,без ривків.По ходовій нічого не стукає та не гримить.Технічно справний та обслужений автомобіль.Нічого робити не потрібно .Клімат заправлений на початку літа. Два ключі,зимова гума,також встановлені 17 дюймові титанові диски. Встановлено газ 4 го покоління ,газ вписаний . Надійне і дешеве в обслуговуванні авто на кожен день .Сів і поїхав. Є розумний торг біля капоту ,авто варте уваги.Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном .
Авто у відмінному технічному стані. Двигун шепче, замінені гідрокомпенсатори, грм, помпа і решта розхідників. Авто обслуговувалось своєчасно. По ходовці замінено все окрім втулок стабілізатора. Всі підшипники маточини, барабани гальмівні, тяги і решта -- все нове. ЗРОБЛЕНО ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ АКПП за 2 ТИСЯЧІ доларів, є всі документи, по суті НОВА АКПП. Вибитий каталізатор, прошито на Євро 2, на сто "майстер сервіс". Новий акумулятор, бензонасос, перебаний стартер, замінені високовольтні провода. Кондиціонер працює справно. З того що потрібно зробити -- заміна втулок стабілізатора, замінити тонування. Ще довго жодних вливань не потребуватиме. В комплекті зимова резина росава на штамповках, майже нова. Авто робилось для себе. Зв'язок через вайбер, телеграм. Предметний торг вітається. З дурними питаннями прохання не турбувати.
Продаю Honda shadow 1100. Мот на ходу, запчастини які змінювались ставив тільки оригінал. Резина свіжа 21 року перед, зал 24 (брав нову). Світло поставив лед і в основну фару і в додаткові. Ще віддам прямоточний вихлоп, велике скло (собі не ставив бо по зросту не підходить). Додаткові питання чи фотки по телефону чи на вайбер
Авто в гарному стані, робоча , витривала конячка кольору мокрий асфальт, покрита керамікою!!! Без іржі, днище ціле, ходова частина замінена, вкладень не потребує, сів і поїхав, двигун 2.0 tdi BKD (1-на форсунка на 2-х болтах не роздовбує посадкове місце), компресія в кожному циліндру 21 бар, чіпована, замінено комплект ГРМ з помпою, новий тандемний насос, турбіна й патрубки сухі без підтікань, відреставровані форсунки (роздруківка є), замінені маслоз'ємні ковпачки, нові свічки розжарювання, машинка стрімка має 6-ти ступеневу коробку передач з замком, розхід гарний +/- 6.5л, мастило мінялось кожні 8т. Підігрів задніх та передніх сидінь. Магнітола підшита до бортового.З документами все гаразд, переоформлення. За бажанням зацікавлених зроблю відео
Авто в гарному стані,на ходу,все працює, обслуговується на сто,ТО нещодавно було пройдено. Додаткові фото та інформація по телефону.
Надійне доглянуте авто. Всі силові в робочому стані. до заміни грм 30 тис( мінявся на 260т). масло,фільтра мінялись на 280. Є дрібні нюанси по кузову видно по фото. Авто оброблене анитикором. Пробіг реальний. Кращий огляд з салону в цьому класі. Двигун к9к економічній надійний 1.5 дизель.Кондиціонер, штатна камера заднього огляду. мультируль, круіз контроль, захист двигуна, комплект зимової резини 25 року на сталевих дисках.
Пригнаний з Швейцарії, двигун 1.6 МПІ, без пробігу по Україні, сертифікат в наявності, готовий до постановки на першого власника в Україні. Кузов в рідній фарбі, без іржі та корозії. Скло все рідне лобове також. Салон збережений без пошкоджень виглядає новим. Двигун 1.6 МПІ працює тихо масло не бере. По електриці все працює, помилок немає.Ходова збита, вкладень не потребує.Гарна комплектація, двохзонний клімат контроль, підігрів сидінь, датчик світла, датчик дощу, сервісна книжка, два ключі.
Машина в дуже гарному стані, в рідній фарбі,по ходовій все що треба було поміняне.Салон чистий в збереженому стані,ГРМ ПОМІНЯНЕ 21 ТИС НАЗАД, МАСЛО ТРИ ТИС НАЗАД.ВІДЕО РЕГІСТРАТОР,КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ,РЕЗИНА ЗИМОВА,ПРАЦЮЄ КОЖНА КНОПКА.ГАЗ ПРОПАН,НОВИЙ.Семи місна.ПО МАШИНІ НІ ЧОГО РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО.АВТО ПОВНІСТЮ ГОТОВЕ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?