Офіційний автомобіль куплений в 2007 році в салоні з чесним пробігом.Я наразі власниця автомобіля.В моєму користуванні автомобіль повних пів року.Причина продажу ,купівля автомобіля меньшого за розміром . В рідній фарбі.Встановлене якісне світло лінзи.Шкіряний салон в дуже гарному стані,на свої роки (доглянутий ) Комфортний сімейний седан,який обслуговувався постійно вчасно.Най Максимальніша комплектація з підігрівом сидінь,мульти кермом і тд. Кожна кнопка працює справно. Технічно повністю справна машина. Мотор,та коробка працює плавно,без ривків.По ходовій нічого не стукає та не гримить.Технічно справний та обслужений автомобіль.Нічого робити не потрібно .Клімат заправлений на початку літа. Два ключі,зимова гума,також встановлені 17 дюймові титанові диски. Встановлено газ 4 го покоління ,газ вписаний . Надійне і дешеве в обслуговуванні авто на кожен день .Сів і поїхав. Є розумний торг біля капоту ,авто варте уваги.Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном .
Авто у відмінному технічному стані. Двигун шепче, замінені гідрокомпенсатори, грм, помпа і решта розхідників. Авто обслуговувалось своєчасно. По ходовці замінено все окрім втулок стабілізатора. Всі підшипники маточини, барабани гальмівні, тяги і решта -- все нове. ЗРОБЛЕНО ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ АКПП за 2 ТИСЯЧІ доларів, є всі документи, по суті НОВА АКПП. Вибитий каталізатор, прошито на Євро 2, на сто "майстер сервіс". Новий акумулятор, бензонасос, перебаний стартер, замінені високовольтні провода. Кондиціонер працює справно. З того що потрібно зробити -- заміна втулок стабілізатора, замінити тонування. Ще довго жодних вливань не потребуватиме. В комплекті зимова резина росава на штамповках, майже нова. Авто робилось для себе. Зв'язок через вайбер, телеграм. Предметний торг вітається. З дурними питаннями прохання не турбувати.
Продаю Honda shadow 1100. Мот на ходу, запчастини які змінювались ставив тільки оригінал. Резина свіжа 21 року перед, зал 24 (брав нову). Світло поставив лед і в основну фару і в додаткові. Ще віддам прямоточний вихлоп, велике скло (собі не ставив бо по зросту не підходить). Додаткові питання чи фотки по телефону чи на вайбер
Авто в гарному стані, робоча , витривала конячка кольору мокрий асфальт, покрита керамікою!!! Без іржі, днище ціле, ходова частина замінена, вкладень не потребує, сів і поїхав, двигун 2.0 tdi BKD (1-на форсунка на 2-х болтах не роздовбує посадкове місце), компресія в кожному циліндру 21 бар, чіпована, замінено комплект ГРМ з помпою, новий тандемний насос, турбіна й патрубки сухі без підтікань, відреставровані форсунки (роздруківка є), замінені маслоз'ємні ковпачки, нові свічки розжарювання, машинка стрімка має 6-ти ступеневу коробку передач з замком, розхід гарний +/- 6.5л, мастило мінялось кожні 8т. Підігрів задніх та передніх сидінь. Магнітола підшита до бортового.З документами все гаразд, переоформлення. За бажанням зацікавлених зроблю відео
Авто в гарному стані,на ходу,все працює, обслуговується на сто,ТО нещодавно було пройдено. Додаткові фото та інформація по телефону.
Надійне доглянуте авто. Всі силові в робочому стані. до заміни грм 30 тис( мінявся на 260т). масло,фільтра мінялись на 280. Є дрібні нюанси по кузову видно по фото. Авто оброблене анитикором. Пробіг реальний. Кращий огляд з салону в цьому класі. Двигун к9к економічній надійний 1.5 дизель.Кондиціонер, штатна камера заднього огляду. мультируль, круіз контроль, захист двигуна, комплект зимової резини 25 року на сталевих дисках.
Пригнаний з Швейцарії, двигун 1.6 МПІ, без пробігу по Україні, сертифікат в наявності, готовий до постановки на першого власника в Україні. Кузов в рідній фарбі, без іржі та корозії. Скло все рідне лобове також. Салон збережений без пошкоджень виглядає новим. Двигун 1.6 МПІ працює тихо масло не бере. По електриці все працює, помилок немає.Ходова збита, вкладень не потребує.Гарна комплектація, двохзонний клімат контроль, підігрів сидінь, датчик світла, датчик дощу, сервісна книжка, два ключі.
Машина в дуже гарному стані, в рідній фарбі,по ходовій все що треба було поміняне.Салон чистий в збереженому стані,ГРМ ПОМІНЯНЕ 21 ТИС НАЗАД, МАСЛО ТРИ ТИС НАЗАД.ВІДЕО РЕГІСТРАТОР,КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ,РЕЗИНА ЗИМОВА,ПРАЦЮЄ КОЖНА КНОПКА.ГАЗ ПРОПАН,НОВИЙ.Семи місна.ПО МАШИНІ НІ ЧОГО РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО.АВТО ПОВНІСТЮ ГОТОВЕ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
Renault Grand Scenic 3 2009, 1.5 K9K дизель. Машинка на ходу щодня, стан відмінний для своїх років, але ви повинні розуміти, що коціки присутні. Витрата по місту 6.5-7 літрів Майже максимальна комплектація, 2 ключі та свіжа страховка. На 285 замінено ГРМ, нові колодки, передні амортизатори з опорами та пружинами, втулки стабілізатора, турбина, новое сцепление с маховиком. Решта питань по телефону, усім мирного неба над головою, та вдалих покупок. Торг біля капота, ПЛОЩАДКАМ НЕ ДЗВОНИТИ.
Продам Opel Astra J 1.7 (2011) - Надійний та Економічний! Шукаєте перевірений автомобіль для щоденних поїздок? Пропоную до продажу Opel Astra J 2011 року випуску. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує надійність, економічність та комфорт. Основні характеристики: * Модель: Opel Astra J * Рік випуску: 2011 * Двигун: 1.7 дизель (економічний та потужний) * Трансмісія: Механічна (6-ступінчаста) * Пробіг: 231 тис.км * Колір: чорний Переваги цього автомобіля: * Витрата пального: Завдяки дизельному двигуну 1.7 л, авто дуже економічне, що дозволить значно заощаджувати на пальному. * Надійність: Opel Astra J відомий своєю витривалістю та низькою вартістю обслуговування. * Комфорт: Зручний салон, гарна шумоізоляція та приємна динаміка роблять кожну поїздку комфортною. * Комплектація: кондиціонер, передні електросклопідйомники, мультимедійна система, ABS, ESP, подушки безпеки. * Стан: Автомобіль у доброму стані. Сів і поїхав * Огляд: Можливий огляд у м. Бердичеві Не пропустіть шанс стати власником цього надійного та економного автомобіля! Телефонуйте! Відповім на всі запитання. **********
Гарне і доглянуте авто, в одній сімʼї вісім років! Надійний дизельний двигун. Всі системи і вузли роблять без нарікань. 06.04.26 зроблено планове ТО На всі ваші питання відповім по телефону.
Продам автомобіль у технічно справному й обслуженому стані. Можливий торг при огляді. Деталі за телефоном.
Volkswagen Polo 2012 року Об?єм двигуна - 1.6л бензин колір - сірий В комплекті є диски із зимовою гумою Прохання дзвонити, оскільки не часто заходжу на сайт
Продам авто!всі питання за номером **********
Продам , або обміняю інсігнію. по авто: була пригнана з Австріі в 21 році. Я володію авто з кінця 22 року. ТО завжди робилось вчасно , масло не їсть. За час користування авто , три рази міняв масляне колечко .Авто доглянуте , стоїть хороша музика , передня підсвітка ніг, неон в торпеді, ручка кп з підсвідкою ,проекція ,фаркоп , тоніровка по колу ,крім лобаша, ,дотяжка багажника. Салон чистий ,охайний. Віддам САБ , дістав щоб було більше місця в багажнику. авто не бите. на свої роки має сколи на передньому бампері.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?