Всі питання, що цікавлять, дзвоніть по телефону.
Автомобіль в ідеальному стані. Двигун 2.8 звичайний, Рік 1999 року. Еасплуатувався у готелі. Нова зимова гума Blizzak, Вебасто, Новий акумулятор Оригінальний пасажир. ( 14 +1 водій.) категорія D Сигналізація, Фаркоп, Електродзеркала, Склопідйомники. Немає жодного гнилого місця і навіть номер кузова. (Фото зверху) Автомобіль мало експлуатувався. У ДТП не брав участі Вентиляція салону. Чудова музика. Цілком обслужений, і був завжди доглянутий. (як і на фотографіях).
Хороше доглянуте авто сів поїхав . Реальному покупцеві торг . Тел Тел
Авто в гарному стані вкладень не потребує, ремінь ГРМ помпа замінені, ходова перебрана. Звертайтесь за телефоном.
Всім доброго дня! Авто в дуже хорошому збереженому стані. Встановлений газ,новий,дорогий.По двигуну, коробці, підвісці, питань немає жодних, все обслужено, кого цікавить таке авто дзвоніть запитуйте. Торг присутній ,але розумний!
Автомобіль на свої роки в доброму стані,обслужений. Грм замінено на 247тис.Мотор ,коробка,ходова все в нормі,власник,любий вид переоформлення.
Продам своє авто, в дуже гарному стані. Підводних каменів немає. Як кажуть "машина одного огляду". Двигун після повного кап ремонту, всі деталі за телефоном. Салон на тверду 5ку. Я власник, любий вид переоформлення.
продається Opel insignia 2.0 (А 20DTH), проводився кап ремонт АКПП, світлий збережений салон, гідравлічна кришка багажника, потрібно помалювати бампера
Автомобіль в чудовому технічному візуальному стані, не потребує вкладень.Куплена в салоні 06.03.2008р.на Україні Французька збірка. Сигналізація magnum GSM, самбуфер. Додатково: зимова ризина 4 колеса. Можливий торг або обмін на кросовер автомат з моєю доплатою.
Продається Renault Megane III 2013 року з надійним двигуном Renault K9K 1.5 dCi. Автомобіль у дуже хорошому технічному стані, повністю на ходу, без жодних нюансів — сів і поїхав. Було замінено Ремінь ГРМ,колодки перед і зад масло фільтра
Автомобіль не битий, не фарбований. Добре заводиться взимку і влітку, мотор працює рівно, оберти набирає добре. По руху питань немає. З недоліків — підтікає масло назовні з-під клапанної кришки, а також іде у вихлоп.
Продаю Mazda 6 GH 2008 року. Пробіг 310*** Авто в хорошому технічному стані, багато чого зроблено та обслуговувалось вчасно. Нещодавно замінена турбіна (проїхала близько 5 тис. км), нове з чеплення, двигун працює ідеально, без нарікань , тягне добре, без сторонніх шумів, не димить. По ходовій частині без критичних зауважень. Авто їде впевнено і комфортно. Комплектація: підігрів та пам?ять передніх сидінь, парктроніки, камера заднього огляду,комфортний салон. Всі основні функції працюють. По кузову виглядає дуже добре як на свої роки. Салон охайний. Документи в порядку. Торг присутній біля авто.
Своє доглянуте авто.Кожна кнопка і лампочка працюють.Без ржавчини.Технічно автомобіль працює на всі 100%.Під капотом не мив щоб було все видно.Авто купувалося в Україні в салоні.Нічого робити не потрібно.Бізнесменів прохання не зводити.Реальному покупцю реальний торг біля машини
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?