Я перший власник вУкраїні.Пригнана із німеччини 4 роки тому під замовлення.Все працює.По двигуну та кузову питань немає.Сервісна книжка карт пасс в наявності.Резина зима (гарні континенталь)на металі.Літо на орегінальниому литті.
авто в чудовому техніному стані. замінені росхідники ланцюги грм і т. п. пошкоджене переднє ліве крило. телефонуйте.
Продам авто! Більш детальна інформація по телефону.
Авто в нормальному стані. економний дизельний двигун реальна витрата палива 6,2л . з кліматом в місті.Є невеликі моменти по кузову , а взагалі технічний стан авто в гарному стані. по двигуну питань немає , по ходовій замінені шарові, сайлентблоки задньої балки ,аморти в круг , ричаги , стабілізатор , рульові тяги , зроблений розвал , взагалі ходова перебрана з якісних запчастин. Хороший торг. авто варте уваги. Обмін цікавить. Продажа в зв'язку - хочу інше авто.
Квадроцикл CFORCE 450L (двомісний) Двигун одноциліндровий, з рідинним охолодженням, 4-тактний, 4-клапанний з робочим об?ємом 400 куб. см., потужністю 30 к.с. , енергоефективні світлодіодні фари, пружинно-масляні амортизатори, вага 350 кг, об?єм паливного бака 17 л.
Чудове та надійне авто,по техніці в чудовому стані,чистий та не зачуханий салон.Автомобіль динамічний та радує розхід палива! По авто було замінено: Відреставрована турбіна(гарантія рік) Приводний ремінь Передні амортизатори Передні стійки стабілізаторів Пильники ричага Вирізаний сажевий фільтр Новий акумулятор Заміна масла була 500км назад разом із ним замінили паливний фільтр Пробіг оригінальний,в авто не жаліли грошей. Перший власник в Україні!
можливий торг, квадро, відеореєстратор
Є ще один ряд сидінь
Продам хорошу машину, мотор коробка бомба,стан відмінний, ходова збита, не стукає не гримить, їде добре, навіть дуже, по салону супер, не зачуханий, всі масла фільтра замінені. Стоїть Італійський газ 4-го покоління. Витрата газу по місту 11 л/ 100 км. За межами міста 8 л/100 км. Всі питання по телефону.
Продам сімейний автомобіль, купувався у 2012 році новим у салоні, один власник. Відносились дуже аккуратно, мінялось все завчасно. Масло помінялось 20 км тому. Зроблено повне ТО. Вкладень не потребує. Звонити по номеру: або 38 **********
Всі питання по телефону
Продаю власне авто.Відмінний стан по кузову та салону,по техніці питань немає.Замінено комплект ГРМ + помпа,відремонтовано 4 форсунки,рульова рейка щойно зроблена,змінено комплект зчеплення (з маховиком),всі чеки присутні).Телефонуйте
Автомобіль в робочому стані
Кенго компакт. 1.5 dci. Пасажир. Можливий обмін на мінівен, джип.
Продам власне надійне авто, за весь час експлуатації ні разу не підвело. Автомобіль експлуатується кожен день. Мотор працює рівно як на газу так і на бензині, оливу не споживає. Коробка працює добре, премикає плавно без ривків. Усі розхідники замінені, також замінені цепи, помпа, фазорегулятори, відрегульовані клапана, газова установка пройшла повне ТО,та ще багато іншого. На автомобіль кошти не шкодували. Готовий до будь яких перевірок, на будь яких СТО. Продаж не терміновий. Більш детально можу розповісти по телефону з 9 до 20.
Продам автомобіль в гарному стані.Повний привід,Газ вписаний.Доглянутий,в машині працює все.Інша інформація по тел.
Стоїть гарна зимова гума,газ 4-го покоління,2.0 літри двигун,працює добре,механічна коробка перемикання,встановлена гарна музична система,підсилювач і сабвуфер,диоди у птф та головних фарах такой діоди,машина їде добре,доглянута,документи в порядку
Доброго дня всім.машина знаходиться в Італії город Мілан. Вона в дуже гарному стані,має ознаки використання на бамперах (царапини).В Україні перший власник. Економний і жвава машина.На даний час потребує реставрації форсунок і заміни екологічного фільтра або видалення. за це і ціна така. будьласка дзвоніть або пишить на WhatsApp після робочого часу.Дякую гарно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?