Продаю улюблене авто. НЕ ФАРБОВАНЕ! НЕ БИТЕ! НЕДОЛІКІВ НЕМАЄ! Я перший і єдиний власник в Україні. Жирна комплектація, чорна стеля, спорт сидіння. Дуже економна, надійна та шустра машина. Все замінялось вчасно, сервіска є. Масло кожні 7 тисяч. Можливий обмін з доплатою, ТІЛЬКИ на пасат b8/arteon 2.0 дизель, з моєю доплатою! Авто-бізнесменам прохання не турбувати!!
2007 за документами, технічно обслужений, все скло рідне, не бите не фарбоване, автомобіль у гарнустанному стані, майже максимально комплектація детально інформація по телефонуану32546569
Продам авто в гарному стані, ходова перебрана замінене мастило машина не гнила, є недоліки по кузову а саме незначні пошкодження лаку.
Продам свою ласточку, стан нормальний,кого зацікавила, буду ради спілкуванню
машина в дуже хорошому стані. пригнана рік тому із чехііі для себе. мотор ходова коробка в дуже хорошому стані. дуже хороша комплектація . двухзонна кліма круіз контроль монітор. замінено 16 болтів зад балки зроблений розвал замінені тормозні колодки ремінь ГРМ масла фільтра. на круізі при швидкості 88 км в годину 3.8л на 100. максимально ііхав 190 просто пушка а не мотор. продаю в звязку з покупкою електромобиля e-golf
Авто в гарному стані, замінений передній бампер двигун живbй підвіска ціла втановлене ГБО 4поколиння газ
Продам Mersedes-Benz Vito 2.2 Дізель 2005 рік. Механіка
Тел
Продам нормальне авто їзде кожен день.кузов цілий масло фільтра поміняні .Зимова гума
Надійний, компактний автомобіль. В кінці 2011р. придбаний в офіційному автосалоні у м.Львів ( перша реєстрація 31.10.2011р.). Авто в належному технічному стані, пробіг рідний! Встановлено камеру заднього виду(парктронік). Деталі, кого зацікавить розповімо і покажемо!
Сімейний автомобіль. Стан на 4+ ( по 5 бальній), кожен день на ходу. Пороги поварені. двигун в нормі, варіатор без проблем, ходова в нормі, не працює кондиціонер ( треба компресор реставрувати) , продаж не термінова. Торг мінімальний біля машини. Якщо не влаштовує - не дзвоніть ( не втрачайте свій і мій час). Пишіть на месенджери.
Авто с 2020 года в Україні ,розмитнене,в гарному стані . Салон непошкоджений.
FORD FOCUS C-MAX 2007року. 1,6 бензин, у гарному стані. Я перший власник в Украіні. Поставлена на облік 10.2021. Замінені всі масла, фільтра ремені, рідини. Кондиціонер заправлений.
До вашої уваги сучасний електромобіль 2 ключа Новий АКБ Зроблена ходова Замінено амортизатори Є додоткова батарея яка збільшує запас хода до 152 км
продам машинку в гарному стані. вся електроніка в робочому стані, машинка вкладень не потребує. вся інформація по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?