Гарний сімейний автомобіль в хорошому стані, брався в салоні в Україні є сервісна книга, 3 власник з обліку знімається. Обслуговувалась вчасно. Всі розхідники замінені. Гідропідсилювач керма, підігрів та регулювання сидінь Встановлений газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. Розхід палива: бензин - 10-12 л., газ - 12-14 л. Скло затоноване. Салон автомобіля доглянутий. В середині не курили. Є нюанси по кузову в дтп не була. Реальному покупцю реальний торг біля капоту продаж тільки з переоформленням. За більш детальною інформацією - дзвоніть. Всім хороших продажів та покупок!
Сімейне авто в ідеальному стані.Є маленькі подряпини по лівому краю та праве заднє крило, на фото та відео видно, тріщина на лобовому, теж видно на фото.Авто приганялось самостійно в 2019 році з Італії.Днище в ідеальному стані,двигун працює рівно.Щеплення помінялись відразу в 2019 р. разом з ГРМ та ременем генератора. В Україні один власник.В комплекті є ще літня гума на дисках. Торг біля капоту.Готові до любої перевірки на СТО за Ваші 💰💸
Продам Kia Cerato 2011 року. Автомобіль у хорошому стані, доглянутий і повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без зайвих стуків. Салон чистий і акуратний, по кузову виглядає гідно для своїх років. Торг у капота авто Машина комфортна, економічна і чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Всі витратні матеріали змінювалися вчасно, за авто стежили. Комплектація: • кондиціонер • електросклопідйомники • мультимедіа / AUX / USB • центральний замок • сигналізація • фаркоп • встановлено і вписано ГБО • двигатель сделана полная капиталка • ходовая вся перебрана • колодки новые • зимняя резина + штампы, лето новая
Автомобіль у володінні протягом п'яти років, в гарному технічному стані Всі питання по телефону (WhatsApp, Viber).
Продам власне авто ,яке було у використані три роки .За час володіння було замінено 4 стійки . Акб на новий , ремінь ГРМ , термостат Масла фільтра що 8000тис мінялися . Справний кондиціонер ,є підігрів сидіння . Деталі по телефоні ….
Авто у хорошому технічному стані не бите не фарбоване… готовий до любих перевірок… комплект зимовоі резини
Продається Mazda 5 2.0 Дизель 140 кс машина нефарбована готова під час продажі на будь-яку перевірку Сервіс машина в дуже хорошому стані продаю зв’ярком виїзду за кордон вся інформація детально за номером телефону **********
Машина в гарному стані. 2.0 FSI. Купувалась в автосалоні в Україні, я третій власник. Все працюе без питань. Ходова зроблена що з переду так із заду, грошей не шкодував Газ знятий балон та відключений. При потребі можна встановити самому назад. Автомобіль власний, в сімї з кінця 2019 року, 100% рідний пробіг, я третій власник. Автомобіль в чудовому технічному стані, присутня вся екологія, , пакет «погані дороги» По машині було багато чого замінено. Авто динамічне та економне і вмістке на литих дисках R 16 літо і зима - залізяки R15 два ключа, клімат контроль, круїз контроль, доводчики скла, підлокітник, android магнітола, Waze, сигналізація.
Дбайлива експлуатація, всі ТО вчасно, третя машина в сім'ї, виїжджає рідко, гаражне зберігання, можу бути не на зв'язку, телефонуйте ********** Андрій.
Автомобіль повністю обслужений. Вчасна заміна усіх масел та фільтрів. Сидіння у ідеальному стані, адже увесь час були у чохлах (на фото теж), Автомобіль наразі на зимовій резині. В комплекті додаю додаткову пару дисків та літню резину. Пробіг справжній. Авто не було у ДТП. Готовий до усіх перевірок автомобіля. Прохання за усіх питань звертатися за номером:
Авто у гарному стані Два комплекта резини (зима, літо) Проведено ТО Авто обезшумлене
Авто з Америки, в дуже хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка без ривків, ходова тиха — по трасі та в місті їде впевнено. Салон чистий, доглянутий. Авто економне, комфортне та надійне. Працює клімат, є люк — зручно і комфортно в будь-яку погоду. Вкладень не потребує — сів і поїхав. Тел Сергій
Продається власний автомобіль, повністю обслуговуваний. Пригнаний в 2023р з Голандії. В наявності також 4 колеса літньої резини на дисках. Тоновона амерканкою Ніяких вкладень не потребує, стан - сів-поїхав. Торг умісний
Продам Volkswagen Passat 2006 року -бензин . Машина в чудовому стані . Є другій комплект літньої резини . Авто куплено в офіційного дилера в автосалон . Користувався единий власник . В ДТП не був .
Більше інформації за номером Любов Петрівна
На ходу кожен день. Встановлене та вписане ГБО. Авто від власника. Особливих вкладень не потребує. Обслуговане авто. Більше інформації по телефону. Обмін на BMW. Прохання перекупам не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?