Обмін на Електромобіль
Продам або обміняю сімейний автомобіль. В ідеальному стані. Вкладень не потребує.
Дуже надійне японське авто.Володію авто 3 роки.Все працює добре.обслужене:грм,масла,рідини,ходова. Працює кожна кнопка.Гарне ГБО(новий редуктор на 200к.с.швидкісні форсунки баракуда,новий балон 50л.) ЛЄД в лінзах,тонована по колу. Машина не нова є декілька незначних нюансів по кузову,на це буде дуже гарний торг. В цілому машиною сам задоволений,але на разі потрібна менша за габаритами для дружини.якщо не відповідаю пишіть на вайбер нуль дев'яносто п'ять чотириста п'ятдесят вісім п'ятдесят вісім дев'яносто вісім.
Продаю Opel Insignia 2.0 CDTI (дизель), кінець 2009 року! Стан авто — хороший, авто повністю готове до поїздок. По технічній складовій нарікань немає. Була зроблена ходова: Стійки Зетки Ричаги Сайлентблоки Поміняні фільтра, масло, датчик ABS, маховік з диском щеплення. Було замінено масляні кільця та патрубок інтеркулєра. Замінено редуктор та поміняна турбіна. Також було поміняно акумулятор та генератор. За детальнішою інформацією пишіть або телефонуйте Хороший торг біля авто. Дзвонити за номером телефону:
З машиною нічого робити не потрібно, замінені амортизатори, пружини, задні барабани, гальмівні колодки, поміняв зчеплення, коробка відкалібрована, нові гранати, нові стійки стабілізатора, витрата 5.5 місто, 4.2 траса, замінив моторчик склоочисника Два комплекти гуми
Доглянутий автомобіль в чудовому стані та гарній комплектації. Куплений в автосалоні в 2017р. Без проблем проїжджає 130+км на одному заряді. Встановлений автономний обігрівач LF Bros.
Авто в гарному стані замінені всі ремені, масла фільтри приблизно 1000 км назад, також замінені стійки.
Нові літні шини 2026 року, замінений ремінь ГРМ в 2026 році. Екологія присутня. Авто в справному стані.
Продаю доглянутий автомобіль! Всі росхідники замінювалися вчасно! Власником є жінка! Всі питання по авто за телефоном!!!
Авто в дуже гарному стані, як технічно так і візуально. Нещодавно приїхав на ньому з Європи, авто проїхало понад 2000 км за добу взагалі без проблем та зауважень. Можливий обмін на теслу або новіше та динамічніше авто, пропонуйте. Всі деталі за телефоном.
Оригінальна версія VRS (140kW) На діностенді після прошивки видає 190 лс (фото прикріпив) Технічно все супер повністю обслужена Мотор працює чітко їде на всі бабки Всі нові подушки мотора і коробки Турбіна після реставрації, форсунки замінені Салон весь в оригінальні досить збережений Хороша комплектація Кондиціонер заправлений Кожна кнопка і функція працює Масло і фільтра замінено 3000 км тому На літній резині 225/40 R18 Тюнінг лед стопи задні (300$ нові) Андроїд магнітола + нові колонки Двойний пол в багажнику Запаска і весь набор в комплекті Помилку на приборці вибиває тому, що немає туманки і дальнє світло без Canbus Нові єва коврики, нова тоніровка вкруг Криша затянута в чорну пльонку Заводський адаптивний ксенон Загалом авто варте уваги без перебільшень Я власник любий вид переоформлення Любий сервіс любі перевірки Торг на мрео, на обмін 7500$ Більше інфи по телефону!
Авто в доброму стані.1FADP3E23HL337416
Продам власне авто,машина в одних руках 7 років,збережена. Машина в технічно справному стані. В січні купили новий АКБ,та було замінено повністю новий комплект зчеплення. Максимальна комплектація Cosmo,є все для комфортної їзди. Машина варта уваги,так як збережена та надійна!Торг можливий!
Машина доглянута, їздила акуратно та спокійно. Використовувалась переважно для щоденних поїздок. Салон чистий, не прокурений. Двигун працює рівно, коробка перемикається плавно. Автомобіль економний у витраті пального та недорогий в обслуговуванні. Чудово підійде як перший автомобіль, для дівчини або для міста. Сів і поїхав, додаткових вкладень не потребує.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?