Продам Suzuki grand vitara 2006 АКПП Пробіг 250000 Двигун 2.0 газ/бенз Трансмісія - акпп Ціна 7700$ Авто в сімʼї вже 5 років ,перша реєстрація в 2010 ,надійний японський позашляховик, повна комплектація,шкіряний салон,гарна зимова гума, надійний 4-х ступий автомат , чесний повний привід, блокіровки Двигун 2.0 атмосфера (j20a) простий двигун, Заміна масла була пару сотень км тому Газ вписаний , з документами все ок Звертайтесь за телефоном ********** Вайбер/телеграм
Продаю своє авто. Володію рік, повністю обслугована і готова їхати хоч на край світу. Не фарбовано жоден елемент кузова. Зі зміненого: Ланцюг Зчеплення Рульова рейка перебрана. Повністю перебрано підвіску та гальмівну систему. Заміна масла кожні 8т Поставив нові 16r колеса з хорошою гумою. Затоновані гарною плівкою, фари відполіровані та покриті бронеплівкою. У комплекті з машиною віддам зимовий та літній комплект.
Авто пригнане із Швейцарії, обслужене вчасно замінені масла, грм, фільтра і т.п. Я перша власниця в Україні. Авто економне, оскільки гібрид. Торг біля авто. У звʼязку із виїздом за кордон, скину ціну.
Машина в хорошому технічному стані, замінена ланцюг ГРМ а також ланцюг роздавальної коробки, встановлено ГАЗ 4 покоління, замінені пороги повністю замовилені, пофарбована в чорний раптор, стоїть ліфт комплект Rough Country. Lift 4 демпфер керма Rough Country, тяги панари регульовані, нова гума, проставки на колесах 35мм, додаткове світло на бампері та на даху нові фари з лед лампами світить все так що аж асфальт сохне, дуже якісно виконані силові бампери перед/зад, потолок в машині перетягнутий в чорний колір. Машина варта уваги, все що по машині робилось то виконувалось якісно і з любов’ю!
Терміновий продаж, деталі за номером телефону
Mercedes E-Class W210 в комплектації Avantgarde. Розхід 7л на 100км, 3.0 Turbo Diesel. Шкіряний салон (чорний), панорамний люк. Тоновані вікна та фари. “Total black” монохром. Улюблене авто, продається через перебування власника за кордоном. Оформлена на мене. Ціна $6000 або в євро в перерахунку за курсом. Без торгу.
Авто в гарному стані всі деталі по телефону .на обмін не цікавить
Авто в чудовому с стані без зауважень
машина в доглянутому і збереженому стані.Обслужена, робити нічого не потрібно.Надійний та економний двигун, коробка робот- переключає плавно,без ривків.Відмінна оглядовість,комфортне авто для дальніх поїздок.
Авто в гарному стані .
Авто на повному ходу. Всі розхідники замінені ,сів і поїхав. Розхід 4 на 100.машинка чиста і доглянута.
Продам власний та надійний бус в хорошому стані. З 2012 року в одних руках (перший власник в Україні) Повністю справний технічно Регулярне та своєчасне обслуговування Надійний та один із найвдаліших двигунів Renault 2.0 M9R (114 к.с / 84 кВт) з крутним моментом 290 Нм Мотор має хорошу репутацію завдяки: • надійності та великому ресурсу • хорошій тязі та помірній витраті пального • простішому та дешевшому обслуговуванню в порівнянні з багатьма сучасними дизелями Також авто оснащене 6-ступеневою коробкою передач — комфортна їзда по трасі, нижчі оберти та менша витрата пального. Хороший варіант як для роботи, так і для сім’ї чи подорожей. Авто використовувалось у сімейних цілях як друге, тому збережене і не “вбитий” варіант. Економний у використанні та доступний в обслуговуванні. Продаж неспішний. Причина – більше нема потреби в грузовому бусі. Можливий обмін на легкове авто з моєю доплатою. Цікавить: Kia Optima, Renault Megane, Opel Astra / Insignia, Skoda Octavia, Volkswagen Passat
Продам власне авто,дуже в гарному стані,повністю все що треба було зроблено місяць тому,авто сімейне,ніколи не підводила,газ бензин вписан в техпаспорт,,гарна підцвітка салону,готові до вашої перевірки на сто,є недолік,лак лущітся.Тільки переоформлення Без торгу.Не витрачайте дарма мій і свій час на перегляд,як шо воно вам не треба.
Щойно з Німеччини, розмитнена, з сертифікатом, 2009 рік, 1.6 бензин, все працює, гарний стан, рідна фарба
Продаю улюблену іграшку ! Автомобіль, у якому я впевнений і який довезе до Берліна і назад! Це 4-те авто в сім'ї, катаюся я на ньому найчастіше на мийку і за хлібом, але зате з величезним кайфом! Я хоч і жорсткий БМВшник, але не володів я ще тією БМВ, яка була б кращою за цього лупарика) Це справжній авангард, на задньому приводі, з православним V8, на автоматі і ось що в ньому є: - Вентиляція сидінь; - Підігрів сидінь; - У рідну магнітолу вбудовано bluetooth ! - Працююча задня електронна штора; - Електропривод і пам'ять сидінь; - Електрозеркала; - Передні та задні парктроніки; - 2х зонний клімат-контроль; - Передня оптика заброньована; - Задні ліхтарі оригінал hella black; - Два комплекти дисків і гуми (зима/літо) на оригінальних дисках Mercedes r17 - Омивач фар; - Люк! - Абсолютно цілий і не вбитий салон; - Цілий лобаш; - Відмінно працюючий мотор і коробка (мотор не їсть масло!) - Ходова за мірою потреби вся ремонтувалася, немає зауважень. - За зовнішністю немає рижиків або сколів, машину не полірував (не дійшли ще руки), але виглядає вона дуже добре! - Вкладений не потребує, замінені всі рідини та ремені, ревізія всього! - З авто 3 ключі, книжечка і ніякого колгоспу! — Все, що тут не рідне, це газ (не їжджу на ньому, але він вписаний) і банка вихлопу, яка дає звуку приємної оксамитовості та трохи грубості) - Він у мене давно, машина моя, забирав і товариша, який володів нею теж дуже довго (по-моєму навіть перший власник в Україні) по руках не ходила, стовпи та відсічку не бачила! - Продаж тільки з переоформленням, номери можу залишити. - За документами абсолютно рівна і в цілому безпроблемна, класна машина! - Причина продажу в тому, що купив кабріолет і мерс тепер стоїть( - Витрата бензину по місту 14 л. (за правилами) або 17 л. (по кайфу), траса від 8-10 літрів, кому багато, газ уже стоїть) - Пробіг 101% рідний, за зафарбовані елементи навіть не питайте, дивіться на рік і ціну) Величезне прохання дзвонити тільки за наявності грошей) Торг можливий !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?