Добрий універсал з великою вмістимістю, для великих людей топ. Приємний росхід палива 8/5. На дорозі досить комфортно, ЗАВЖДИ ПРОПУСТЯТЬ, в цьому не поступається більш іменитим маркам)) Невеличкі нюанси по фарбі (сколи, притертості) на загальний вигляд не впливають. Все працює без наріканнь. Дуже симпатичний і керований. З панорамою та великим багажником. Багато чого робилося за роки експлуатації, зчеплення повністю замінив одразу після купівлі, ГРМ і ролики замінені, гарне світло, ходова зроблена, усі пружини, підкрилки по колу поміняні і багато іншого, всі чеки в наявності. Нова резина літо. Нічого робити не треба. Сів і поїхав, куди треба! Продаж не терміновий, бізнесменам з неадекватними пропозиціями не турбувати! Можливий обмін на позашляховик, переважно Японія після 2017р з моєю доплатою.
D4D, повний ел-пакет, підігрів сидінь, за документами вантаж/пас. Машина на впевненому ходу! За документами порядок, переоформлення на нового власника.
Авто в одних руках з 22 року, кожен день на ходу, пригнана з Литви. Я власник, причина продажу покупка іншого автомобиля. Е сліди використання, наскільки мені відомо не фарбована, невеликий торг буде біля капота через недоліки. Є тріщина на лобовому, саме після останньої зіми. Дзвоніть, відповім на всі питання. Можливий обмін на кросовер з моєю доплатою, не раніше 14 року.
Продається авто в хорошому стані,економне та надійне.Все обслуговувалось вчасно.
Авто не потребує ремонту, всі розхідники замінені, є комплект зимової резини.
Продаю власне авто, перекупи попрошу навіть мені не писати і не дзвонити, реклама також не потрібна не гайте свій час дарма. Авто нещодавно обслуговуване, але є по ньому кілька нюансів у вигляді вдареної фари та крила, за всіма питаннями звертатись по телефону або вайбер телеграм ватсап.
Шановні автобізнесмени! Будь ласка, шануйте свій та мій час. Не телефонуйте з «унікальними пропозиціями» та заниженими цінами. На порожні розмови часу немає. Про авто: Я другий власник, володію машиною з 2013 року. Багато чого зроблено, готував для себе. З 2022 року майже не виїжджав (раз на пару тижнів на 3–5 км). Перед початком повномасштабної війни зроблено капітальний ремонт двигуна. Основні доопрацювання та переваги: Підвіска: Комплект пружин Ironman з ліфтом 35 мм (перед +50 кг, зад +200 кг). Попереду стоять амортизатори Kayaba, позаду — Ironman. Також віддам нові пневмобалони для ще більшої вантажопідйомності. ГБО: Якісне газове обладнання з фільтрами тонкого очищення. Розхід по місту — близько 16–17 л (враховуючи збільшені колеса). Балон на 60 л (вистачало на 310–330 км містом). Колеса: Збільшений розмір 225/75/R16. Зараз стоїть майже новий Nokian (AT, не шосейний). Встановлені бризковики. Також є комплект зимової шипованої гуми. Комфорт: Повна якісна вібро- та шумоізоляція. Різниця зі стоковим авто дуже відчутна. Технічний стан: Вилікувано підтікання мастила з правої передньої осі (капролонова втулку). Вирізано каталізатор, лямбда-зонди не горять. Світло: Потужні додаткові ліхтарі заднього ходу(світла НАБАГАТО більше). Американські задні ліхтарі (габарити та стопи видно дуже добре). Трансмісія: На передніх колесах встановлені якісні хаби. Всі рідини (редуктори, коробка тощо) замінювалися за регламентом. Нове зчеплення. Інше: Новий генератор, новий ГРМ (замінений під час капіталки). Двостороння сигналізація (один фізичний ключ, другий захований для автозапуску). Скло по колу рідне, без серйозних ДТП. Недоліки: Потрібно заправити кондиціонер (не вмикався та не обслуговувався 4 роки). На капоті почав злазити лак (пляма). Магнітола (2 DIN) віджила своє, потребує заміни. Є вікові прояви корозії (фото днища додам згодом). Дві невеликі вм'ятини на передніх дверцятах (на фото показав). Опис буду доповнювати по мірі того, як згадуватиму
Продам власне авто. Не перекуп. За необхідності можу доставити в інше місто. Сімейне авто, кожен день на ходу, обслужене, доглянуте. Авто в хорошому стані, надійне і комфортне. Ніколи не підводило — сів і поїхав. Дуже впевнено веде себе на дорозі, приємна в керуванні. Дуже економна як для бензину: по місту орієнтовно ~8 л/100 км по трасі 6,3–6,8 л/100 км Розхід реальний, без прикрас. З урахуванням теперішніх цін на пальне — це великий плюс. Комплектація Laurin & Klement — максимальний комфорт: підігріви, зручний салон, все продумано для водія і пасажирів. Зовнішній вигляд — окремий плюс: чорна решітка, чорні значки, чорні диски, рейлінги — виглядає стильно і дорого. Є незначні косметичні нюанси по кузову (сколи, дрібні сліди експлуатації), без критики. В комплекті: • зимова шипована резина (майже нова, один сезон, мінімальний пробіг) • літня резина в хорошому стані Причина продажу — планую виїзд за кордон, тому вирішила передати авто новому власнику Для свого класу і ціни — дуже хороший варіант. Біля машини гарний торг
Продам бус 9 особовий Останні 5 років їздив по Польщі (перевезення пасажирів,товарів)на даний час стоїть в Україні Продаю бо знаходжусь в Польщі і є авто нове на польській реєстрації В машині повністю поварені пороги,арки,днище підлога оброблені від корозії За 7 років користування не було жодних проблем,авто надійне всі заміни розхідників робилися вчасно на СТО Більше інформації по телефону
Авто приганялось в 2017 році з пробігом 190тис. км. 1.6 дизель 105 к.с. Переоформлюється. Є комплект літніх на титанових дисках!
Авто у хорошому стані все замінялося вчасно R-Line комплектація сів поїхав
Продам авто в гарному стані, мультимедіа, кондиціонер, круіз контроль.
Виконане обслуговування: Замінено акумулятор та генератор Оновлена підвіска ричага та шарова опора Замінено масла у двигуні, коробці та інших системах Заміна ременів і свічок запалювання Замінено опору двигуна Встановлений газ 4 покоління Комплект зимових шин Страховка до 25.09! Авто готове до щоденного користування – не потребує додаткових вкладень найближчим часом.
Продам баггі ямаха ріно спорт 660 В нормальному стані, на продаж неготувалось,катаюсь майже кожних вихідних, В пріоритеті обмін на BRP renegade На документах є тех паспорт та номера Лебідка недишева Колеса 27/11/r12 27/9/r12 Деталі за тел
Авто в рідній фарбі, крім заднього бамперу. Жодної корозії не має. У 2017 році з пробігом 11 тис. була зроблена антикорозійна обробкп. Пробіг 100% рідний - перший власник. Авто на автоматі, коробка з Тойоти. Літня резина на заводських дисках з новою резиною Toyo, зима на металевих, відїздив другий сезон(близько 8 тис). 20 тис км назад встановлений газ 4 покоління, в техпаспорт не вписаний. Майже всі роботи зафіксовано в сервісній книжці.
Машина хозяйська. Минули 2 власника друзі, тому останні 5 років машина була у гарних руках. Повністю обслуговане авто. Масло не підтікає. Коробка без ривків, ще на гарантії. Була зроблена капіталка коробки. Є деякі нюанси по лкп, до кінця місяця планую виправити, ціна буде 7.300.
До Вашої уваги TOYOTA AURIS 2008 року випуску, з двигуном 1.6 газ/бензин. Автомобіль в хорошому стані, всі розхідники замінено, готовий до будь яких перевірок на вашому СТО. Аргументований торг біля авто. Телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?