Автомобіль в гарному стані: двигун, коробка без проблем, салон збережений, пороги і днище ціле. На даний час нічого робити в автомобілю не потрібно, сів-поїхав. Можлива доставка по всій Україні.
Автомобіль в гарному технічному стані . . Кузов без проблемних місць. Технічно все працює добре. ТО проводилось кожні 7 тис. км, масло в АКПП змінювалось 15 тис. км тому. До 105 тис. км обслуговувалась в офіційного дилера. Повний комплект ключів Торг біля авто.
Продам DAF XF 95 Е-2 в робочому стані,коробка робилась два роки назад,двигун в нормальному стані,колодки наклепані рік назад,турбіна після ремоту.Резина перед бомби 70% залишку,ведучка 40% залишку. Більш детально за телефоном.Можливий обмін на легковий автомобіль.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Ходова частина обслужена, сторонніх стуків немає. Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Авто економне, комфортне та надійне в експлуатації. Вчасно проходило технічне обслуговування. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Готовий до перевірки на СТО. Торг біля автомобіля.
Автомобіль в гарному стані Двигун працює рівно АКПП без нарікань Ходова частина без зайвих стуків Деталі по телефону
Преміум сегмент корейського виробництва, седан БІЗНЕС класу (5м довжини).!!! Цікавить обмін, не лупіть з моєю доплатою в 10к і тд.., помічників в продажі не треба, по машині все по телефону, всім гарних продажей!
Продам власний Volkswagen Golf 5 у гарному технічному стані. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. Дуже економний та комфортний автомобіль на кожен день. ? Двигун 1.9 TDI (90 к.с.) — один із найнадійніших дизельних моторів Volkswagen ? Механічна КПП 5 ст. ? Пробіг: 295 тис. км ? Кузов хетчбек 5 дверей ? Колір: темно-синій металік Економна витрата палива: близько 5 л/100 км по трасі та 6 л/100 км у місті. Комплектація: ? Двозонний клімат-контроль (Climatronic) ? Електролюк ? Оригінальна магнітола Volkswagen ? Передні протитуманні фари ? Електросклопідйомники ? Електродзеркала з підігрівом ? Центральний підлокітник По автомобілю: ? Ходова частина повністю обслужена, нічого не стукає та не гримить. ? Двигун працює добре, заводиться з півоберта. ? Коробка передач без зауважень. ? Клімат-контроль та люк працюють справно. ? Салон охайний та доглянутий. ? Автомобіль щодня експлуатується. ? Деталі по телефону.
BMW E90 M47D20, не плутайте з N47 Авто в дуже гарному стані, реально жива е90. Має всього два косметичних підкраси, а саме крило та капот. Двигун в дуже гарному стані, масло не бере. Дуже динамічна та економна. Пробіг рідний, світлий шкіряний салон, підсвітка ручок, М-тех руль, технічно вся обслужена. З останнього що було зроблене: -заміна масла -розвал-сходження -реставрація форсунок та турбіни -замінені рульові наконечники та тяги -заміна масла в редукторі та коробці -нове щеплення та маховик -заправка кондиціонера Любі перевірки на СТО. Більш детально за телефоном.
Машинка в доглянутому стані робити нічого не потрібно ходова повністю перебрана замінені всі сайлент блоки стойки пружини колодки. 1000км зроблене ТО 2.7сді на механіці їду дуже добре Зроблена прямо точна траса звучить дуже красиво Продажа або обмін Також чорний дах Тоновані маски фар Не значні сліди експлуатації по салону трішки потріскалася шкіра на сидінні
Сімейний автомобіль.Пригнане з Чехії 27.08.2021 через місяць перереєстрував на себе 24.09.2021перший власник. Справжній пробіг На 304 тис був замінений ланцюг ГРМ та зчеплення. Ходова в доброму стані. Салон чистенький.
Авто в гарному стані як технічно так і косметично проблем немає, детальніше по телефону. Готовий до любих перевірок!
Доброго дня. в авто все справно ,працює кожна кнопка. в комплект резина літо та зима. Кого цікавить ,всі деталі розповім по телефону. Перекупів та площадки проходять мимо. Продаю тому що планую виїхати за кордон.
Автомобіль в доброму стані.Багата комплектація з денними ходовими, протитуманками, заводськими парктроніками,датчиками світла та дощу, круїз контролем та навігацією. Технічно в хорошому стані.Авто у рідній фарбі, але має один дефект- на фото видно.Деталі за телефоном.
після заміни ГРМ, реставрація турбіни.вкладень не потребує, кожного дня на ходу. нове зчеплення, також мінялась КПП. проводилась ревізія форсунок, клімат заправлений.8-ми місна версія. власник, любий вид переоформлення, можливий пригін
Перший власник в Україні. Обслуговувався вчасно, використовувався як другий автомобіль в сім'ї.
Авто в хорошому стані. Ходова і мотор без зауважень. Акумулятор ще на гарантії, недавно замінив масла і фільтра. Кондиціонер заправлений. Є 2 комплекти ключів та ковриків. По лакофарбовому покритті є незначні моменти (фото можу скинути на вайбер).
Автомобіль повністю обслужений, поміняні масла, фільтра, цепи, по ходовкі зроблено все, їде бодро и плавно коробка переключає справно, без ривків и пинків, на даний момент авто без владень, клімат заправленый, один хозяїн, два ключа, сервісная книжка, на неплохій комплектації. -лінзові фари; -двухзонний клімат контроль; -хороша мультимедія, навігація, карти; -підігріви передніх сидінь; -повний стіклопакет, всі 4-ри склопідіймачі; -доводчики стікол; -складні дзеркала; -підігріви дзеркал; -датчик дождю; -датчик світла; -мульти руль; -омивач фар.
Продаю своє авто в дуже хорошому стані. Авто обслужене. Я третя власниця в Україні. Є 2 комплекти резини на дисках (зимня та літня). Або обмін на автобус Причина продажу, в сім'ї троє діток, треба один автобус Можливий обмін на електроавтомобіль
3.0 хороший двигун(замінено ланцуг, нова головка, новий радіатор, свіжі масла в двигуна та коробці) нава зимова резина(не наварка) новий акум. кузов не переламаний. переєстрація обов'язкова власник машина їздить за кордон! все працює ціна до кінця місяця!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?