Авто в гарній комплектації, повністю пройдено велике ТО. Масла, фільтри замінено. Подогрев сидений, круиз-контроль, климат-контроль,парк-тронник, Bluetooth магнитола с экраном. Грамотно настроенный Led свет(ближний, дальний , туманки). По авто нічого робити взагалі не потрібно! Усі питання по телефону. Обґрунтований торг присутній. Viber/Telegram/Whatsapp - если не отвечаю пишите
Двигун BAU 2.5 TDI Машину любили та стежели за нею,в машине все працює.Пневмопідвіска в чудовому стані. Докладніше за тел.
Продам авто в хорошому стані. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Новий акумулятор, нові передні тормозні диски та колодки. 1 тис назад зроблено повністю ТО. Два комплекти резини
Продам свій Leaf в хорошому стані! Батарея 10/12! 79+SOH Машина у сім'ї більше 3-х років. Своєчасне обслуговування на СТО. Додатково встановлено автономний обігрівач, що дозволяє проїхати значно більше взимку. Також встановлений металевий передній захист. Leaf у хорошому стані, без підводного каміння, таких не багато залишилося. Зарядний кабель у комплекті. Торг у капота)
Технічно гарний стан. Візуально виглядає гарно. Салон цілий, не затертий. Гарна комплектація. Все працює. Двигун працює відмінно (не димить, масло не їсть). Більше по телефону.
Свіжо пригнана машина з Норвегії, збережена в хорошому стані. Акумулятор 10 поділок з 12, SOH 75,5 їде 140 км по місту в еко режимі, може і більше повністю не виїжджав). Багата комплектація: камера заднього виду , підігрів керма, підігрів усіх сидінь, клімат-контроль, круїз-контроль, мультикермо, електро скло підйомники, без ключовий доступ, датчики дощу та світла та багато іншого. Зарядка в комплекті, у машини два порти зарядки tape1 та CHAdeMO. Машина виготовлена кінець 13 року, перша реєстрація кінець 15 року.
КУПУВАВСЯ В НОРВЕГІЇ НА АУКЦІОНІ Хороша батарея 11/12 soh 81% БЕЗ ДТП рідна фарба Хороша комплектація Тепловий насос Клімат Контроль Круїз контроль Бортовий комп'ютер Камера заднього виду БЕЗ ключовий доступ Підігрів сидінь та керма та дзеркал Шкіряне мулті кермо Навігація Датчики тиску в колесах Датчики дощу та світла Центральний замок ДВА КЛЮЧА ЕЛЕКТРО підйомники Електро дзеркала зі складанням Пройшов сертифікацію допоможу з оформленням документів
Продам своє авто, груз-пасс по документам в гарному стані, повністю обслуговане, готове до експлуатації, без додаткових вкладень. Перевірка на будь якому СТО. В комплектації скло підіймачі, електро регулювання дзеркал, камера заднього виду, CarPlay бездротовий, гарна дорога музика. Пробіг відповідає стану авто. Додатково є зимова гума на штампах яка проїхала одну зиму. Є торг реальному покупцю. Прохання не дзвонити площадкам і т.д.
Авто у хорошому стані, повністю обслужене та готове до перевірок. • Двигун та КПП: Працює ідеально, масла не бере.Зчеплення та коробка без зауважень. • Технічна частина: Нова помпа, гальма по колу (диски/колодки), свіжі мастила та фільтри. Підвіска «збита», без сторонніх звуків. • Кузов та салон: Без ДТП, фарбовано лише багажник. Салон чистий, доглянутий,після хімчистки • Комплектація: Два комплекти гуми (літо/зима). Щоденна експлуатація. Будь-яке переоформлення.
Авто в дуже доглянутом стані. Не бита не фарбована. Антікорозіїна обробка кузова. Тільки після ТО, масло Motul.Газ 4пок. Гарна гумма.
автомобіль на ходу,є нюанси по ЛФП
Honda Jazz 2009 Продам власне авто. Машина купувалась із салону, я єдина власниця. Автомобіль доглянутий, завжди вчасно проходив обслуговування та експлуатувався акуратно. Технічно авто у хорошому стані: • варіатор • панорамний дах • тоновані вікна • нова гума • новий акумулятор • замінене щеплення • замінені масла, фільтри та гальмівні диски *днище покрите від корозії на сто Хонди Honda Jazz — дуже економне, надійне та комфортне авто для міста. Для своїх років машина збережена та повністю на ходу. Одразу чесно вкажу нюанси: • є невеликі косметичні моменти по кузову • ліва сторона трохи вигоріла від сонця • потребує заміни компресор кондиціонера • не працюють задні склопідіймачі • є рижики на порогах знизу • бампер має сліди експлуатації *дзеркала не складаються потрібна заміна шарнірів Нічого не приховую — ціна вже враховує всі перелічені моменти. При цьому авто технічно доглянуте та без неприємних сюрпризів. Адекватний торг можливий біля авто.
В наявності Skoda superb 1.8 TSI Передній привід 2010 рік 250к пробігу 6500$ Електро скло підйомники Памʼять водійського сидіння Електро регулювання сидінь 2-х зонний клімат контроль Додатково встановлений газ На максимальних фарах Затонований Вставки з дерева Електро регулювання дзеркал Повністю обслужена та готова до експлуатації Машинка в хорошому технічному та візуальному стані
Продам автомобіль в гарному стані. Поміняні всі фільтри, по ходовій частині питань не має, встановлений гбо. Якщо є якісь питання, дзвоніть
Автомобіль пригнаний з Німеччини, без пробігу по Україні. КУЗОВ БЕЗ ДТП, вікна всі в оригіналі. Двигун надійний, простий, не дорогий в обслуговуванні 1.6MPI ( ГБО без проблем). Кондиціонер заправлений. Екологія (каталізатор) не вирізана. Ходова, зчеплення, КПП, двигун без нарікань. Салон в чудовому стані, не прокурений, не затертий. ГАРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: -Бортовий комп’ютер -Клімат-контроль двохзонний -Підігрів сидіння -Мультимедійка -Електро-стеклопідйомники -Круїз контроль -Підлокотник -Кермо оздоблене -Холодильник -Подушки безпеки 8шт. -Протитуманні фари -Омивач фар -Партронік -Два ключа Надійний, комфортний автомобіль, як для міста, так і для далеких подорожей. Запрошую на огляд, АВТОМОБІЛЕМ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ 100%.
Skoda Octavia A5 (FL) рестайлінг 2011 рік 1.6 TDI іде дуже гарно По двигуну ніяких питань немає не димить не коптить масло не бере працює рівненько тихенько КПП теж без нюансів ДЕМФЕРА Не ЧуТИ 110 кузову без гнилі та рижиків лак ніде не поліз По електриці все справно все працює Кондиціонер працює Пічка гріє Система старт стоп Помилкі не світяться Гарна зимова гума По ходова частина нічого не стукає їде рівно Комплектація: GREEN LINE
Продам гарного карнівала в доброму стані. Двигун працює добре,коробка також справно відпрацьовує,ходова зроблена - без зауважень. В 2023 році авто придбав дане авто. Одразу купив нову гуму мішлін (24.000грн),та зробив всю ходову із заміною передніх стійок,замінив ГРМ разом з помпою(28.000грн). В 2024 придбав новий акумулятор(5000грн).Провів ревізію кондиціонера та пічки(8000грн),замінив зсувні двері з водійської сторони (8000грн)Попереднім власником встановлена гарна музика.В 2025 зробив капітальний ремонт паливних форсунок(35000грн). Дуже класний ,вмісткий мінівен- 7 повноцінних місць. На дорозі -одне задоволення. Авто було придбано дружині на заміну але до великих габаритів так і не звикла. Здебільшого авто більше стоїть, їжджу на ньому тільки коли приїжджаю на ротацію або у відпустку. На повному баку палива проїжджаю 600 +- км( все залежить від того як давлю на педаль і кондиціонер).Авто офіційне,не Європа. Помічників по продажу авто не потребую.Автівка рівна як три полоски Адідаса. Не забирайте свій і мій час,кому дорого,шукайте де -дешево.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?