Авто не погано виглядає на свої роки . Цепі замінені, масла в акпп та двс теж замінені По двигуну питань не має , по ходовій також питань немає , резина зимова не погана . Є незначні моменти по кузову пару рижиків.треба трохи прикласти руки , машина на ходу
Продам надійного, комфортного і дуже міцного двухлітрового танчика- різниця з 1.6 відчутна, треба сісти і проїхати, в дуже доброму стані, по кузову не ржава і без рижиків, низа дверей, пороги усе в дуже доброму стані при цьому уся у рідній фарбі окрім переднього крила яке косметично передули навіть не повністю, це вам не пасати і шкоди. Кузов покритий керамікою, слабкі місця у поліуретановій плівці, салон після хімчистки. Ходова нещодавно зроблена (сайлентблоки, амортизатори...) По двигуну питань немає, усі масла і фільтра замінені. Газ вписаний. Пробіг рідний, це видно по стану салона. Є комплект літньої гуми, зараз на зимовій, бо автівка не їздить. Машина повністю обслужена - сів і поїхав. Страховка свіжа з квітня місяця. Готовий до будь-яких перевірок. Машину любили і грошей не шкодували, побачите по накладних з сто. Адекватний торг лише у капота. Причина продажу-купив Теслу. Також розгляну варіанти обміну на бюджетну електричку типу Nissan leaf без моєї доплати.
У моєму володінні з липня 2024. Продаж через подальший простій автомобіля. В Америці був удар в передню частину, фото можна знайти по VIN номеру. Капот, бампер, фари та крила рідні, деякі елементи фарбовані при відновленні авто. На фото видно відмінність в кольорі, Дрібні сколи, вм?ятинки ти подряпити видно на відео (кину в месенджерах) Ліве дзеркало замінено на європейське (підігрів та корекція працюють) АКПП 6 ступенева (не робот). Переключається швидко і плавно, не копається. Дооснащений передніми та задніми парктроніками. Світло попереду та в салоні замінено на діодне біле. Багата комплектація Sport: Акуратні обвіси по низу машини та спойлерок на багажнику Чорна стеля Люк в половину даху (не тече) Акустика Bose Комбіновані сидіння з підігрівом Шкіряне кермо Клімат контроль Лінзована оптика 16 легкосплавні диски Жужик на зимовій гумі, та є комплект літньої, котрий пройшов один сезон. Заміна свічок на 164тис, заміна мастила та фільтрів на 165тис. По косметиці багато дрібних нюансів, технічно справна, подальші вкладення за бажанням, термінових не потребує. Вартість сформована по співвідношенню начинки комплектації до зовнішнього стану. Відео з детальним оглядом авто - скину в месенджерах. ПИШІТЬ за номером телефону, НЕ ДЗВОНІТЬ. Реєстрація через ДІЯ або в сервісі МВС. ОСЦПВ до серпня 2026.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка передач без нарікань. Ходова частина обслужена, нічого не стукає. Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Усі кнопки та електрика працюють справно. Авто регулярно обслуговувалось, заміна мастила та фільтрів проводилася вчасно. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. ? Надійний та економний автомобіль ? Комфортний для міста та далеких поїздок ? Кондиціонер/клімат-контроль ? Електросклопідйомники ? Центральний замок
Чудовий сімейний мінівен. Машина доглянута - сів і поїхав. Сенсорна магнітола, центральний замок, кондиціонер, вебасто, нові свічки накалювання, проведено ТО АКПП ( 5000км тому), а також замінено ремінь ГРМ, натяжний ролик , помпу. Замінено масло і фільтра ( 300 км тому). Нові коврики та чохли. Торг біля машини.
Продаю Volvo V50 – комфортне та практичне авто, ідеальне для сімейних поїздок. Машина в гарному технічному стані, регулярно обслуговувалась, вкладень не потребує. Надійний дизельний двигун 1.6 забезпечує хорошу динаміку та економну витрату пального. Замінений новий акомулятор , а також 1 тис. км тому проведено планове ТО — замінено масло та всі фільтри. Переваги авто: Просторий і зручний салон, двохзонний клімат-контроль, великий багажник, що забезпечує комфортні подорожі, хороша шумоізоляція, якісно виконані всі елементи салону, хороша стереосистема, салон без пошкоджень. Присутні незначні сліди експлуатації. Авто зареєстроване на мене, продаж з переоформленням. За деталями звертайтесь за телефоном. Продаж у зв'язку з оновленням авто.
продам свій авто кіа спортейдж, 2008 рік передній/повний привід. 2.0 бенз, обслужений, на ходу. 185 тис км. потребує покраски. для зсу знижка. переоформлення.
Восени повністю зроблена ходова та проведено повне ТО на 320 тисячах (ремені, ролики, мастила, фільтра, всі стійки, всі тормозні колодки, перевірені та замінені всі необхідні ричаги та резинки). Автомобіль дуже добре тримається на дорозі. Рік назад встановлено лінзи у фари (світло дуже хороше). Коробка передач автомат Aisin (одна з найнадійніших). Автомагнітола підтримує Apple CarPlay та Android Auto (це дуже зручно). По кузову: ніде не гнилий (як не дивно, рідко таке зустрінеш). Є нюанси по лаку (на фото видно). Авто у мене 4 роки (ніколи не підводило). Продаж не терміновий. Дуже багата комплектація (підігріви лобового скла і бокових дзеркал, повний мультируль (магнітола підключена до руля і все працює) підігріви сидінь. Клімат контроль (чудово працює) камера заднього огляду, всі склопідйомники). Круіз контроль. Датчик дощу. Всі кнопки в автомобілі працюють без виключення. Стан салону чудовий на 4+ (єдине, як завжди водійська сідушка трішички є нюанс (фото)). Сидіння поєднання натуральної шкіри з алькантарою (бокові підтримки на передніх сидіннях, дуже зручні). Кнопочки не затерті (як нові). В автомобіль приємно сісти. В авто не курю (принципово). Двигун: завжди обслуговував вчасно, ніколи не жалкував для нього нічого і він мене ніразу не підвів (один раз замінив катушку форсунки). Проблем по електриці немає, все працює як треба. Додатково встановлена система запобігання викрадення автомобіля “ПРИВИД” (фактично не можливо обійти її 2 ступені захисту). Два ключі запалювання (запаска, домкрат, заводські ключі і викрутки на місці). Кліренс (дорожній просвіт) трохи припіднятий, просто МЕГА зручний для паркування. Автомобіль купив у людини яку особисто знаю, у нього було 6 років. На коробці передач є режим S (спорт) який дуже допомагав мені взимку на непочищених крутих підйомах Києва. На свої роки та ціну дуже гарний варіант (комфортний та зручний). Коротко кажучи ДУЖЕ задоволений автомобілем, але ж хочеться чого небудь свіжішого. ГАРНОГО ДНЯ (вечора, ночі :-)).
Авто в гарно а стані 100 % з рідним пробігом. По авто робити нічого не потрібно, всі масла фільтра замінено, ремінь гри тільки поміняно, ходова частина в ідеальному стані, двигун не димить масла не бере, працює добре, коробка обслужена зауважень не має. По кузову мальване тільки ліве крило. Рижиків та гнилі немає!!
🚗 Skoda Octavia A5 2.0 FSI автомат (НЕ DSG) - Валерій 📍 м. Лозова --- 🔹 Основне: - Skoda Octavia A5 - 2.0 FSI бензин - Автомат (класичний Tiptronic, НЕ DSG) - Універсал - Пробіг: 228 тис. км --- 🔹 Стан: Авто реально в хорошому стані, доглянуте. Кузов рівний, без серйозних ДТП. Двигун працює рівно, не димить. Коробка перемикає плавно, без ривків. Салон чистий, акуратний, не затертий. --- 🔹 Комплектація: - Клімат-контроль - Електросклопідйомники - Електродзеркала з підігрівом - ABS / ESP - Подушки безпеки - Підлокітник --- 🔹 Чому варто купити: ✅ Надійний атмосферний мотор ✅ Звичайний автомат (не DSG — без дорогих проблем) ✅ Великий багажник ✅ Комфортна в їзді ✅ Ідеальний варіант на кожен день --- 🔹 Додатково: - Хороша гума - Диски - Обслуговувалась - Сів і поїхав --- 📞 Дзвоніть або пишіть Можливий торг біля авто
Продам надійний автомобіль бензин 1.4 TCe з приємною витратою палива що важливо в даний час.По автомобілю робити нічого не потрібно,всі жидкостя замінені,антифриз ,помпа ,ремінь,ролики все замінено,акб новий стоїть,замінені стійки табілізатора ,колодки тормозні теж по кругу.По ходовій нічого не стучить,ходова збита.Автомобіль на літній резині,плюс є комплект зимових колес з ковпаками оригінальними.Два комплекта ковриків,звичайні ворсові і ева коврики .Установлені накидки на сідушки.Тільки переоформлення.Торг присутній.Автомобіль пригнаний зі Швейцарії.
Продам власне авто,технічно справне, є деякі нюанси по кузову.Газ/бензин.Розгляну обмін на авто з автоматичною коробкою передач або на електричку. (можлива доплата)Питання по телефону.
Продаю власне авто, в користуванні 3 роки. Вчасне обслуговування. Все працює- сів і поїхав! Акумулятор новий. + віддам зимню резину
25.06. Зроблене ТО, заміна масла Liqui Moly, заміна всіх фільтрів , свічки оригінал , змащені приводи складання дзеркал , почищена дросельна заслонка ! Авто кожний день в ходу - нічого робити не треба ! Без помилок і втручань ! Renault Megane 2008p 1.6 бензин 82kw (легендарний надійний двигун K4M який добре себе показав і зарекомендував серед багатьох парків таксі та приватних домогосподарств).. добре ставиться газ.. Авто свіжопригнане з Німеччини та розмитнене , зроблено сертифікацію для першого обліку (50$) …. В гарному технічному та візуальному стані … Сидіння та руль не перешивалось дуже збережені … Пробіг рідний 213.. Один маленький косметичний підкрас решта все в оригіналі … Клімат контроль , складання дзеркал , без ключовий доступ( авто сам зачиняється коли відходиш і відкривається коли підходиш)… запаска повно розмірна є… круїз контроль … всі 4 склопідйомників … є кріплення дитячих сидінь ! Дуже комфортне авто і економне , 6ст кпп ! Гарний варіант для міста Розхід місто 8-10 траса 6 -7 Авто варте уваги Деталі за телефоном, торг реальному покупцю ! Звертайтесь
Продам Nissan Leaf 24 kWh, 2014 рік. Авто в чудовому стані. Сів і поїхав. Заряджалась від домашньої мережі, підтримує швидку зарядку СHAdeMO. Камера 360. Встановлено Webasto. В комплекті оригінальна зарядка та комплект зимової резини. Торг біля авто
Skoda Octavia Tour 1,8T 2008р. механіка, бензин. Другий власник. В комплекті: Зимова гума(на дисках). ТО все своєчасно пройдено (в середньому 7.5тис.км). Усі акти СТО в наявності (покажу, розповім), авто не потребує вкладень.
Продам свій автомобіль, був пригнаний з Німеччини, один ключ, клімат контроль, кондиціонер працює, камера заднього огляду, круїз контроль, датчик світлу, підсвітка ніг спереду та ззаду, хороші r17 диски та резина. Також є фаркоп та докатка, Android магнитола з блютузом та підтримкою CarPlay та Android Auto.
Nissan Leaf 30 kWh 2017 року Розмитнений з сертифікатом готовий до постановки на облік Батарея в хорошому стані По підвісці все супер По техніці теж все добре М Луцьк За деталями телефонуйте!
Авто зі Швейцарії Розмитнене готове до постановки на облік Сертифікат в наявності Повна сервісна історія По техніці все чітко Коробка повністю обслужена В РІДНІЙ ФАРБІ За деталями телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?