Насправді дуже комфортна машинка Продаю свою ластівку Opel Astra J 2011, 1,3 CDTI, механічна КПП, 5 передач. Володію нею з лютого 22. Класна комплектація з круїз-контролем, підігрівом передніх сидінь та керма (а це нереально крута опція, вмикаю підігрів коли менше 20 градусів на вулиці😅), складання сидінь заднього ряду на кнопочках з багажника, електронне стоянкове гальмо, опція допомоги при старті вгору, мультикермо. Заводські передні та задні парктроніки. Дуже комфортні передні сидіння з поперековою та бічною підтримкою. Додатково встановлена велика магнітола з відеореєстратором, задньою камерою, безпровідними CarPlay та Android Auto, підтримкою SIM-карти. Всі ТО проводились вчасно, також є всі квитанції як по ТО, так і супутніх роботах. З останнього - ремонт турбіни, зміна колодок та тросика стоянкового гальма. Минулого літа була заміна компресора кондиціонера, тому спекотними днями вам буде в ній комфортно і прохолодно. Нові зимові шини Michelin Alpin6 та свіженькі (1 сезон) літні Goodyear По кузову було перефарбовано передню пасажирську дверку, трішки притерла, але так їздити мені не хотілось (можу надати фото до перефарбування) Влітку було зроблено хімчистку салону та полірування фар. Усі ці майже 4 роки машинка дарувала лише позитивні емоції як від їзди в місті, так і на великі відстані за рахунок круїзу. Майданчикам прошу не турбувати, з усіх додаткових питань вайбер/вотсап Можливий обмін з моєю доплатою на легкове авто від 2016 р/в купе/кросовер З останнього - битий задній бампер😭
Продається автомобіль в гарному стані. Деталі в автомобілі
Авто в гарному стані, рідини та фільтри змінювались вчасно. Не потребує додаткових вкладень. Більше по телефону.
Автомобіль потребує невеликого кузовного ремонту.
продам власне сімейне авто **********
Авто у відмінному стані, 3 власник. Пробіг оригінальний. Салон у відмінному стані. Автомобіль регулярно проходив ТО. Зимова та літня гума в комплекті) Можливий торг реальному покупцю під час огляду машини. Прошу майданчика не турбувати. З усіх питань пишіть: Viber, Telegram, Whats App (зараз я не в Україні, тож на дзвінки не зможу відповісти). Огляд машини можливий із 3-4 квітня.
1.8 газ бензин авто без підкрасів все працює 7 місць
Peugeot 3008 2009р |1.6 Дизель (156к.с.)| Передній привід Комплектація: • Панорама • Проекція • Двозонний клімат-контроль • Фаркоп • Бортовий комп’ютер • Круїз-контроль • Парктроніки (зад/перед) • Електросклопідйомники • Шторки та задніх вікнах • Hill Assist (допомога при старті вгору) Два комплекти резини! Компанія Atlas Auto пропонує даний автомобіль. Можлива доставка по Україні, кредитування та лізинг. Автомобіль готовий до будь-яких перевірок на СТО!
1 власник; оцинкований кузов; є в комплекті оригінальні рейлінги, чесний пробіг, завжди вчасно обслуговувалася, по докам вантажний фургон, салон перероблен під 5-ти місцне авто
Гарне та доглянуте авто, встановлене ГБО. Малогабаритний Хетчбек який ,технічно повністю справний. Ідеально підходить для щоденних поїздок містом, економний у витратах та простий в обслуговуванні. Переконайтеся особисто, авто в наявності у офіційному дилерському центрі Автоград Одеса за адресою: вул. Інглезі, 15Б
свіжопригнаний з Німеччини ідеальний стан нічого робити не потрібно мотор працює гарно рівно мягко не димить не труїть ходова ідеал нічого не гримить не стукає корозії рижиків немає салон гарний збережений клімат заправлений хороша резина коробка передач працює добре допомога при реєстрації сервісна книжка сертифікат відповідності оригінальний пробіг
Продам Volswagen Kaddi
Продам грузовий Т4 в хорошому стані , по ходовій частині, коробці,та двигуну робити нічого не потрібно, замінено ролики та ремні ГРМ, помпа та вся ходова . Зимова резина. Більше інформації по телефону
Відмінний технічний стан, реальний пробіг, готовий до будь яких перевірок, повністю обслуговуваний, ззовні потребує фарбування... Volkswagen Transporter T4 з двигуном 75 кВт (102 к.с.) - турбодизель Об'єм двигуна 2,5 літра Колісна база: 3320мм.
Продам Mitsubishi Lancer X 2009 року Пробіг 205тис Газ/бензин Авто в гарному стані.На авто було встановлено дорогу задню лед оптику,магнітолу і були замінені динаміки по колу(музика грає добре) Машина має збережений стан. 2 комплекта резини(зима Гудьєр шипи) На всі питання відповім по телефону
Авто щодня їздить, зроблено ТО ( замінено мастило, фільтра, ремінь ГРМ), все працює добре, є незначні сліди експлуатації ( видно на фото), Торг присутній. З понеділка по п'ятницю авто можливо подивитися в Києві в районі метро Лук'янівка!
Эта машина-любовь с первого взгляда,с первой поездки) Я второй владелец этой куколки) Она очень ухоженная,вовремя обслуживается.С новым движком!(только за новый двигатель отдали 5500$) Не жрет масло вообще что не мало важно для этой красотки) Вообще не дымит как у всех))) по ходовой все идеально!Есть родная решетка на передок. Советую не упустить ее) Машинка просто пушка! Продаю только потому что мне подарили новую !) Возможно уступлю в цене очень добродушному человеку-который будет ее любить как и я)Зимняя резина с дисками в комплекте)Просто приедь и посмотри эту машину-не пожалеешь)
Продам авто в гарному стані, багато чого робилось з обслуговування, замінене зчеплення, гальмівні диски та колодки по колу, новий радіатор пічки, радіатор кондиціонера та помпа, перебрана ходова, встановлено гарна бі-лед оптика, доглянутий салон. Можливий торг. Тільки замінені всі розхідники. Комплект зимової гуми в додачу.
продаю своє авто на повному ходу,перший власник в Україні,та другий за весь строк експлуатації цього авто,по технічному стану питань немає,АКПП працює як треба,двигун працює як треба,екологія на місці,тяга гарна, по ходовій зауважень немає,авто не гниле, максимальна рідка комплектація з адаптивним круізом,та іншими опціями які покращують комфорт власника авто дивитись авто на заправці око в Пісочині,або за домовленістю в іншому місці. всі можливі нюанси враховані,на основі яких була сформована ціна,торг мінімальний біля капоту
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?