НІСАН Сентра 1.8 бензин на варіаторі 132к.с..З правого боку є вм'ятини, на бампірі з заду є подряпини лакофарбовоного покритя, богажник доречі відчиняєтся дістанційно з кнопки на ключі. Мультимідийна система з відео і навігатором та камерой заднього бачення. Багато місця у пасажіров з заду. Великий багажник. У техничному стані автівка відмінна. Підігрів переднього скла. Пробіг оригінальний. 10000 км назад у коробці міняли мастило. МАШИНА ПОВНІСТТЮ НА ХОДУ. Ланжерони та безпека ціла з самого початку. 2 ключі.
Авто в чудовому стані, я власник, будь який вид переоформлення, салон гарний не затертий, двигун мастила не бере, 4.4 звичайний простий без вальватроніків працює рівно, без сторонніх звуків, коробка перемикає плавно без ривків, без затягнень, Пневмо працює, кондиціонер працює, резина зимня гарна, газ, торг
пежо партнер пасажир, перший власник Україні, пробіг справжній 174тис, був в ДТП, витрати пального 6л на 100км, на 172тис була заміна ГРМ, є літні та зимові шини, вчасно міняю масла та фільтра, дбала та доглядала
Продам зефіру, машина обслужена нічого робити не треба, сів поїхав перший власник на Україні. Партронік зад перед мультікермо.два комплекта резини нова зима 17 диски, літо 16 .більше інформації по телефону.
Nissan Leaf Acenta + Winterpaket, 2024 (FL) ? 80 кВт / 109 к.с.?? 24 kWh?? 95 тис. км?? Кам’янець-Подільський Дуже доглянуте авто) Чистий салон, ніхто не курить Батарея в хорошому стані, заряджається від звичайної розетки (10A). Комплектація: підігрів передніх/задніх сидінь, керма, скла; камера заднього виду; круїз-контроль; AUX / USB; клімат-контроль; безключовий доступ. Економна, тиха, ідеальна для міста ? Повністю справна, без вкладень. Торг біля авто)
Друге авто в сім'ї, майже не використовувалась. Гаражне зберігання,два ключа,зимова гума
Продам своє авто. новий акумулятор. Нова літня резина. Два комплекти литих дисків, є зимова резина (на дисках). У гарному стані.Підігрів передніх сидінь. Задній парктронік. Датчики дощу, світла, круїз контроль, склопідіймачі передні та задні мультируль. Все працює, все доглянуте. Вчасне ТО. Автоматична КП (робот) з можливістю самостійного підвищення та пониження передач.
Продам автомобіль Peugeot 3008 (пижик) у дуже доглянутому стані. Машина пригнана з Голандії По комплектації: -2.0 літровий турбодизельний мотор -проста механічна коробка передач -2010 рік - двохзонний клімат контроль( холодить дуже добре) -підключення телефона по блютуз -круїз-контроль -ліміт швидкості -підрульові кнопки керування магнітолою -датчик світла -датчик дощу -подвійна підлога в багажнику -відкидний борт Всі кнопочки працюють, двигун один із найнадійніших 2.0 дизель ( не плутати із 1.6 дизель). Авто не підводило, має високий кліренс, місткий салон. Дуже комфортна їзда в місті та на далекі відстані. Салон в дуже збереженому стані. Мотор, ходова, електрика, паливна система все працює та в хорошому стані Щойно замінено комплект ГРМ з помпою, шківами та тосол Замінено мастило зі всіма фільтрами На даний час по авто абсолютно нічого не потрібно робити. Сів і поїхав. Доречі авто досить економне як для 2.0 дизель. Середній розхід 6 літрів. На обмін вартість 10000$ або дорожче рівно настільки у вас за готівку торг!
Авто в хорошому стані все працює
Тнвд autotech, турбіна гібрид by TurboDok пробіг 1000км після реставрації Мотор ген2 Нове зчеплення Нові гальма Замінені всі рідини Прошита із запасом по потужності (не в слюни) 350 к.с. Щодо вкладень: в ідеалі перенести інтеркулер вперед, їхатиме веселіше Пара косяків на бамперах і дві вм'ятини Не гнила Продаж через сімейні обставини
Продам Mercedes Vito 109 CDI.По документах 8+1.Два ключі. Вітик в гарному збереженому стані.Двигун працює як треба не димить.Має один підкрас (заднє крило).Стакани, дніще в гарному стані.Салон передні сидіння потріскався шкір.зам і на одному задньому таком тріснув шкір.зам.Біла стеля.Салон після повної хімчистки .Незначна тріщина на передньому бампері.Недавно мінялась шарова.На 16 дисках на зимовій гумі.Аргументований торг.
Кому дійсно цікавить і хоче придбати авто , телефонуйте. Відповім на всі запитання . Я власник і сам все робив. Авто супер , що стан , що вигляд , така тільки одна , грошей і сил вкладено не мало , хто розуміється той оцінить і зрозуміє. А хто початківець то нехай попробує сам зробити .
Мотор 1.3 турбо дизель. Машина в очень хорошем состоянии. Обслуживалась всегда вовремя, Пробег родной. В машине работает обсолютно все, Мультируль, кондиционер, стеклоподемники, Все кнопочки все работает. Круиз контроль, работает. Установлен новый подрамник. По ходовой все в идеальном состоянии Машина не крашена , стекла все в круг родные. Мультимедиа работает . Новая резина - гудиер пробег меньше 500км зима р15 Есп , АБС , все работает Аукс , громкая связь . Два ключа . Сигнализация . Недостатки : трешена на лобовом стекле , сломано 2 крепления бампера . Машина пригнана с Германии в дтп не былапо всему салону Эво коврики.
Повністью обслйжина, в рідні фарбі,вкладень не потрибує, детальніше по телефону
хороший стан.
Под усі віди контейнерів 20/40/30/2x20 в доброму техничному стані
Володію авто 5 років, дуже приемний росхід газу 10-12,підвістка пружина мягка та надійна, ми ти великий кліренс, дискі колеса 16 R. салон чорна шкіра. Газовий балон 80л. середний розхід 10л/газа. 171 коней/сил. Двигун, коробка без штовхонин, зняття з облику. Свіжо виконані такі роботи як заміна водяної помпи та рідин ох. G11. Нові газові форсунки. Рижикі відсутні. Деталі по тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?