Авто пригнане в 2022 році із Норвегії, оригінальний пробіг, куплений був 2023 році, їздила дружина, наїздила 60 тис. км, замінено магнітолу на оригінальний SONY, можна поставити камеру заднього виду, зарядка в комплекті на 16А, додатково віддаю легко-сплавні диски з зимовою гумою, затоновано якісною плівкою, встановлені LED лампи в фарах та протитуманних фарах, два ключі.
Седан сріблястого кольору. Повноцінний 2-літровий двигун з невеликим розходом (біля 8л по Київу). Авто в гарному технічному стані: двигун, АКПП, гальма, підвіска, реміні - все обслуговувалось своєчасно, все доглянуто. Замінено антифріз. Кондиціонер теж пройшов обслуговування в березні 2026р. Дуже охайний салон! 2 комплекти гуми. Реальна доглянута машина, аналогів за +/-6к не існує! Є якісь дефекти по кузову, але вкладень не потребує! АКПП Power Shift, але вже зроблена, на гарантії. ТОРГ є! Але розумний.
дмитрий У травні 2026 замінив передні ричаги, амортизатори, пружини, відбійники, пильники, опори, підшипники. В березні замінив помпу. Газ вписаний в техпаспорт, але я його, як купив машину за 280 тисяч, демонтував і склав у коробку, їздив на воговському мустангу весь час. Технічно в хорошому стані, масло в моторі разом з фільтрами міняв кожні 6000 км. У роздатковій коробці, передньому мості, задньому мості міняв масло кожні 40 тис. Остання заміна була на 340 тис. Міст перекритий, днище повністю зашите захистом. -тяги стабілізатора на сайлентблоках -поліуретанові втулки стабілізатора -задні амортизатори в 300к замінені Гальмівна система -Міняв у 300к гальмівні диски -Колодки перед в 320к -Задні барабани та колодки нові Bosch в 320к Ще в 300к замінив дві подушки мотора (оригінал ставив). Ручка на автоматичну коробку передач, якщо хочете, можу її залишити за доплату 250$. Машина технічно справна, днище не гниле, по лакофарбовому покриттю є нюанси і ліва задня арка прогнила. Килимки ванної кімнати в багажнику та салоні віддаю теж разом з машиною. Є камера заднього виду та відеореєстратор, також на колесах стоять на шпильках секрети.
Продам свою шкоду октавію в доброму доглянутом стані все працює хто візьме не пожалкує, зімня резина на 15 жилізних дісках, літо на 16 легко сплавних
Автомобіль в хорошому стані. Використовувала дружина. Перебрана ходова частина , електрика , тормозна система. замінені всі рідини, ремінь генератора . Є в наявності камера заднього виду . ТО проводилося при 264 тис. км. . Коробка без пинків. Нова зимова резина .В комплекті надаю оригінальну магнітолу. Перекупам не писати !!!
Mercedes-Benz A-Class W169 FL 2010 180 CDI 2.0 (109 к.с.), автомат Надійний дизель, двигун працює рівно, без сторонніх шумів. АКПП перемикає плавно, без ривків і затримок, масло мінялось. Кузов без корозії, гарний стан. Реальний пробіг 222 тис. км. Авто доглянуте, щоденна експлуатація. Нова літня резина. Торг біля авто.
Машина в Україні 8 місяців. Замінені всі розхідники, повністю зроблена ходова, новий радіатор, кондиціонер працює. Стан дуже хороший, не бита, не крашена. Салон майже як новий. Більш детальна інформація по телефону.
Продається VOLVO S40 у звʼязку з виїздом за кордон!!! Дуже хороша ціна. Авто 2007 року випуску !!! З 2008 року в експлуатації !!! В хорошій комплектації!! Пригнаний з Польщі, була Англійської збірки. розмитнений 100% !!! Авто у рідній фарбі 100%, має дефект (мятину на крилі, дві тріщини на лобовому) !!! Сервісна книжка, вкладень не потребує. Замінена решітка бампера новішу, турбіна як нова. •Всі розхідники були замінені, технічно все добре. •Оригінальний пробіг 100% (232000 миль) • Розмитненний • Комбінований салон шкіра-тряпка •Оригінальна підсвітка ніг в салоні авто •Система безпеки SIPS •Круїз контроль •CD-AUX-USB •Bluetooth (вільні руки) •Титанові диски R16 •Зимові колеса 5/5 + 2 літні Continental •Двох сторонній клімат контроль •Кондиціонер •AUTO-світло •Сенсор доща •Шкіряний руль • Мульти руль •Підтримка поясниць •Розширений пакет освітлення салону • противотуманні фари • фаркоп •Електро скло підйомники 4 шт •Дотяжка вікон •Система CHILD LOCK захист для дітей •тоновані задні бокові вікна •був(але на даний час відключив) встановлений моніторчик на торпеду і є тюнер для каналів , а також для перегляду з флешки відео , фото та музики . •наявні царапини на кузові , потрібно полірувати машину •також в багажному відділі знаходиться , пас , домкрат , докатка, аптечка , вогнегасник та інше обладнання. •Всі розхідники поміняні , авто економне та доглянуте. • Встановлено лед поворотники на дзеркалах •Середній розхід палива 5,5 Хороший торг Для звʼязку зі мною (Viber, WhatsApp, Telegram)
Човен на повному бойовому ходу. Двигун в ідеальному стані. Бак 50 літрів. Встановлена магнітола з якісними морськими колонками LOWRANCE. Додатково встановлений транець під резервний мотор. Весла. Якір. Ехолот. Лафет. Усі документи на човен, у повному порядку. Пишіть дзвоніть.
Ав
Продаю Volksvagen T4 1998 року випуску. Довга база (пасажирський, 9 місць). В хорошому стані. Двигун 2,5. Масла не бере, не димить, працює добре. Коробка без зауважень. Ходова добра. Резина зима 195/70 R15c. Новий акумулятор. Масло двигуна замінене, коробки передач теж. Не гнила, рейсовий салон. Решта питань за телефоном.
Shkoda fabia 2007 1.4, пробіг 208000км, по Україні 15тис км, пригнана з Німеччини, гаражне зберігання, не бита не фарбована, оцинкований кузов. За всіма питаннями дзвоніть
Авто все обслужене та гарантійно на ходу 10/10. Продається тому що, буваю вдома раз на рік, а на війну з собою брати таке авто не хочеться.
Продам Пассат, Двигатель в отличном состоянии, Коробка идеальная, не пинает не дёргаться. Новое сцепление поставил 2 месяца назад, по технической части машина в хорошем состоянии. Машина после покраски, состояние хорошее. Торг уместен но в разумных пределах. Машина не разу не подводила. Расход топлива трасса 4.5л, город 5.5л. Я второй владелец. Переоформление. Кому дорого можете не звонить, торг минимальный.
Авто випуск кінець 2011 року. Перша реєстрація 04.01.2012, 1,6 механіка в хорошій комплектації. Є клімат, ел. склопідйомники на всіх дверях, ел. рег. дзеркал, підігрів передніх сидінь. Встановлено ГБО, вписано в техпаспорт. Комфортний та економічний автомобіль. Були пошкодження по кузову у попереднього власника, права сторона. Авто зараз не в Україні, і має місцеву реєстрацію. Українська реєстрація теж залишилася, номерні знаки і техпаспорт в наявності. Хто має змогу і бажання, ласкаво прошу на огляд. Попередньо можу надати інформацію про стан (додаткові фото та відео). Для покупця з України, ціну звісно відкоригуємо. За 2 або 3 не продається) Дякую!)
У ПРОДАЖУ ПІДГОТОВАНИЙ АВТО ДО ПОВСЯКДЕННОЇ МІСЬКОЇ РОБОТИ !!! Renault Kangoo-2-Express - з провини 2010 12 місяць Пригнаний з Німеччини у 2014 році як вантажний авто. Переобладнання на пасажира та 5 посадочних місць . з 2016 року Renault знаходиться у мене, я другий власник. обслужений і є повне ТО за регламентом дуже економічний за паливом автомобіль 5 л євро 4-5 на 100 км. Посилена задня підвіска. Шкіряне кермо. вантажоперевезення до 800 кг. Встановлено задні сидіння-трансформери. продаж не терміновий автомобіль на повному впевненому робочому ходу кожен день по місту Телефонуйте. Пишіть. Уточнюйте. Обмін на автомобіль бус . Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Продам власник авто, в яку вложив душу, розхідники поміняні, багато чого зроблено
Опель Виваро 2.5турбо в хорошому стані не битий не фарбований.все працює.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?