Продам автомобіль в гарному стані , робити нічого не треба, 2011 рік 1.6 мотор повністю обслуговуваний автомобіль пишіть дзвонить ********** Місце Ізмаїл Одеська обл є пригон
Авто у гарному збереженому стані. Продам або обміняю на ектромобіль. Реальному покупцю хороший торг.
Продам власне авто Nissan Tiida з автоматичною коробкою передач. Машина в гарному стані, доглянута та повністю обслужена. Експлуатувалась бережно, без різких стартів та перевантажень. Усі розхідники змінювались вчасно, вкладень не потребує. Двигун і коробка працюють відмінно. Комфортний та чистий салон, не прокурений. Є кондиціонер — чудово працює, що особливо актуально влітку. Авто економне, надійне та зручне як для міста, так і для поїздок за місто. Має незначні сліди експлуатації по кузову. Потребує заміни шлейфу руля. На ці недоліки можу поступитися. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Розумний торг, 5500 навіть не пропонуйте! Деталі за телефоном.
Продам свій автомобіль від власника Mitsubishi X 2008 року у хорошому стані.Друге авто в сім'ї. Їздила дівчина. Олія змінювалася кожні 5-6 тис км Авто без дефектів (двигун, ходова, кузов, салон в ідеальному стані) - замінені пороги - фари під бронеплівкою - Android автомагнітола 10” з CarPlay, sim, gps (оригінальна в наявності) - зимова гума придбана в листопаді 2025, без пошкоджень - диски відреставровані. Торг біля капоту Автобізнесменів прохання не турбувати
Авто повністю обслужене, стоїть нова зимова гума Laufenn. Резинові та тряпчані коврики. Всі кнопочки працюють, малий пробіг - 40 тис. км. У машині не курили. Є декілька потертостей по кузову. Розхід по місту 6-7 літрів, по трасі 4-5 літри. Чудово підходить для першого авто. Продаж не терміновий, хочу більше за розміром машину. Адекватний торг біля машини доречний. Бак 35 літрів. Бензин.
хороший робочий стан, все працює, не гриміть не стукає, робить тихо
Продам Пассат б 6 2009 року 1.8 і. Технічно повністю справний. Пройдено велике то 30тис км тому замінив цепи, щеплення, генератор, сальники, повністю підвіска , масло фільтра 1200км тому. Клімат контроль працює, підігрів сидінь, парктроніки перід зад, мульти кермо, магнітола оригінальна працює через блютуз.
машина сіла поїхала багато зроблено питань немає більше по телефону
Продам власне авто в ідеальному технічному та візуальному стані. Авто повністю обслужене. Продаж лише з переоформленням. Можливий торг біля капоту! Телефонуйте всі питання по телефону
Чудове авто на крутій комплектаціі, 2.0 надійний дизель з малим пробігом, працює та їде дуже бодро, масла не бере. По комплектації у нас заводське вебасто, двох зоний клімат та підогріви сидінь, датчики світла та дощу, салонн чистенький. З мінусів є нюаанси по косметиці на передньому бампері, та фари. Дзвоніть пишіть приїджайте перевіряйте
Продам Geely Emgrand 7 FL (рестайлінг). Заміна масла та фільтра в ДВС 8.05.2026.Товщіна краски вже за 110 мікрон під фарбою грунт в порівнянні з дорестайлом. Машина виїхала с автосалону 24.12.2016 року. Пробіг 75000 1000% її пробіг дивіться педалі (рідні накладки) ручку кпп, руль. Комплектаці: ГУР, парктронік, регулювання керма, кондіціонер, ЕСП, допомога при рушанні вгору. Есектро склопідіймачі, поясничний підпір, електро дзеркола з підігрівом, підігрів передніх седінь, дорогі накидки на сидіннях, встановлено по торцах дверей відбійну стрічку. 2 подушки безпеки. Розхід бензин середній 7.5 (Реальний розхід). Масло від заміни до заміни не їсть. Резина зима классна\ літо ще рідна протектор норма. Машинка охайна. Страхівка є. Я 2гий хазяїн продаю неквапливо на машині ізжу кожен день.
купляв по дорученні,через рік зареєстрував на себе,в хорошому технічному стані,нічого робити зараз непотрібно,по кузову жодна деталі не шпакльована,є не значні 2 підкраси на 200 мікрон,електрика вся робоча,всі кнопки працюють,двигун в ідеалі,екологія на місці,пробіг не скручений 100 % , в лютому 26 р був замінений грм
Авто на своі роки в чудовому стані. Лакофарбне покриття як нове , мінімум подряпин і сколів . Двигун сухий, масла не бере працює добре. Салон чистий та охайний не прокурений. По електриці все працює , помилок не викидає . Було замінено масло і фільтр 2000 назад. Ходова в нормальному стані. Не цікавлять обміни з моєю доплатою.
Автомобіль в гарному стані як візуально так і технічно ,вкладень непотребує ,можливий торг ,всі деталі за номером
Авто знаходиться в Польщі Не працюють фари ,є борг в 42000 грн в юстиції, який можна від ціни відняти, заплатити і переоформити
Хороший комфортний автомобіль Оригінальний пробіг
Пропоную вашій увазі ОПЕЛЬ АСТРА Н 1.7 дизель 2009 року, авто обслужено на всі 100% врідній фарбі на новій зимові резині, новий акамулятор, я перший власник, авто дуже надійне і економне 5,5 л на 100км + комплект літньої резини на оригінальних титанахайбер або звоніть детальніше по телефону. 6350$+ торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?