Комфорт: Електросклопiдйомники, Люк, Датчик світла, Пам'ять сидінь, Підігрів дзеркал, Кондиціонер, Клiмат контроль, Тонування скла, Омивач фар, Парктроник, Шкіряний салон, Підігрів сидінь, Мультируль, Ел. регулювання сидінь, Бортовий комп'ютер, Електропакет, Круїз контроль, Датчик дощу, Підсилювач керма.
Авто в задовільному стані. Всі питання по телефону. Торг
Продам свій сімейний автомобіль Шкода Октавія Тур, 1.6, бензин, 2007 року. Авто офіційне (не пригон) купувалося в автосалоні в Україні. Авто технічно в хорошому стані. Обслуговування на одній СТО, сервісна книжка. Рідний пробіг, рідна фарба, антикорозійний кузов. Сидіння тканеві, постійно були у чохлах. Тонування. Два ключі. Електропакет. Нова зимова гума Мichelin на литих дисках. Авто надійне та не дороге в обслуговуванні. Продаж з переоформленням. Можливий торг.
Продам автомобіль в хорошому тех стані. По ходові все зроблено, салон оригінальний сітроену,фільтра олива замінялись вчасно, не був в дтп, мотор оливи не бере, надійний економний. Кондиціонер заправлений. Будь який огляд на сто. За деталями дзвоніть. Будь який торг лише біля авто.
Авто вихідного дня стоїть в гаражі повністю справне коробка без ривків і тд мотор шепче хороший акумулятор та резина Без пневми доводчики та все інше працює Дуже потужна 400коней Більш детально розповім по телефону або в особистих на обмін як у всіх 25тисяч Продаж по дорученню я власник Ціна без торгу
Продаю власне авто куплене в офіційному автосалоні у Львові. Друга власниця. В ДТП не було та з оригінальним пробігом. Автомобіль в хорошому технічному стані. Два ключі, зимова та літня резина на дисках. Випуск авто кінець 2015 (грудень). Усі деталі за номером телефону
Доглянутий Бус, 2 комплекти гуми, 2 комплекти дисків, Кондиціонер Документи вантажопасажир, 6 місць Без іржі, обслужений.
Икс трейл 2007 рік,на газу,повний привід робе,мотор,коробка,ходова без питань,кліма робе,лобове з тріщеноюТорг МІНІМАЛ НИЙ
Alfa Romeo 159 1.9d Я перший власник в Україні Авто з 2.02.22 у мене Наїхав 29000 км За цей період було вкладено ДУЖЕ І ДУЖЕ багато сил і коштів Все що робив по авто писав в блог + є файлик з витратами Авто експлуатується кожного дня, все працює!! Стоїть 2din Android магнітола з CarPlay + камера заднього виду, лед поворотники Проведений і підключений відеорегістратор Передні фари і туманки в бронеплівці, led лампи на ближнє світло і нові туманки 3в1 (Поворотник/ДХО/Туманки). Комплект резини: Зима і Літо 2 оригінальних ключа Потребує деяких вкладень по ходовій (не критично) Є сліди експлуатації на ЛКП По всім питанням відповім більш детально по телефону або в месенджерах Всі пости про авто є на сайті або в додатку drive top Можу скинути в лс бо тут не можна виставляти силки + в комплекті відам деякі старі запчастини UPD Авто повністю після хімчистки Замінив 2 верхніх передніх ричаги 2 передні амортизатор Масло і всі фільтра
Машина в доглянутому стані,все вчасно мінялося ,ходова зроблена,грм поміняний,робити нечого непотрібно,салон також в гарному стані,не порваний не затертий,всі кнопки працюють,екологія на місці,будь яке оформлення,також можна через дію.
У продажу Джетта з мотором 2.0, машинка обслужена, будь-яких вкладень не потребує. Стан хороший, особливих зауважень немає. По тех частині готова поїхати на перевірку на будь-яке СТО, мотор коробка ідеально, два комплекти коліс. Хороший кар факс. Телефонуйте з усіх питань.
Продам мотоцикл у хорошому стані. По техніці питань немає, свіжа гума, тільки поміняв масло (Fuchs 10w40), нові гальмівні диски та колодки, ланцюг і зірки у відмінному стані, милася та змащувалася (Motorex) кожні 500км, новий повітряний фільтр просочений спеціальним липким складом (Motul). З ніштяків стоїть вихлопний колектор Black Widow (420$) з банкою GR moto (310$), демпфер Sawage (230$), вилка з регулюваннями, кермо, крашпеди Lust Racing (95$), заднє крило PowerBronze (160$), решітка на радіатор R&G (140$) та пластикові боковини на радіатор, зручні грипси та гальмівні курки, стильні дзеркала замість заводських лопухів. Віддам до нього задній оригінальний хвіст із поворотами, вітровик Loster (150$), пластиковий плуг знизу. Також можу продати шолом agv і куртку alpinestars. Нічого робити не потрібно, мотоцикл повністю готовий до сезону. Всім успішних продажів! Пишіть дзвоніть
Продам надійний т4 2.5 75кВт Один власник в Україні Був перешитий у пасажир ще у 2012 році Авто технічно в гарному стані По салону та кузову є незначні нюанси, так як у всіх По автомобілю нічого не потрібно робити Деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?