Напівпричіп мега 100 кубів , в хорошому , рейсовому стані, працює у міжнародних напрямках. Резина - 80% залишку по кругу. Висота в середині 2.95 м., з можливістю підняття криши( висота регулюється на стійках). - Ося - SAF INTRAX ( всі підшипники замінені на оригінал та перемащені) - нова криша - нові енерго - акумулятори - нові тормозні колодки - рама без корозії та гнилі - має запаску Також маю жовтий сертифікат. Можливий продаж , або обмін із тягачом SKANIA , 2012 р.в на сцепку Стандарт. Кого зацікавить телефонуйте.
Продам авто , дуже гарний стан!! Всі питання за телефоном. Є зимова гума, на металевих дисках.
Продам авто в гарному стані! Власник з 2013 року, оригінальний пробіг найнадійнішого двигуна даної моделі – 2,4 бензин/газ (вписано в свідоцтво про реєстрацію). Гарна комплектація: повний привід, клімат-контроль, підігрів сидінь, чотири скло підіймачі, 2-Din Android магнітола з камерою заднього огляду, дотягувач вікон при закритті, EVA коврики, фаркоп, встановлено якісний ксенон. 2 ключі з двома комплектами двох-сторонньої сигналізації. Всі ТО проведені по регламенту, повний перелік робіт, починаючи з пробігу 70тис. км. Всі стекла по авто рідні, включаючи лобове. Двигун не митий – без потьоків та запотівань – немає, що скривати. Ходова, повний привід – без будь-яких нарікань. По авто все працює, немає жодних помилок та прихованих дефектів. Свіжо заправлений кондиціонер. Весь час тільки гаражне зберігання. По авто лише два незначних косметичних підкраси. Готовий до будь-яких перевірок
Продам авто в ідеальному стані. Всі ТО за регламентом. Пробіг не крутився. Гума всесезонна-нова. Зимова - шипована на залізних дисках,нова. Газове обладнання,після ревізії. Зашумлені двері та стеля. Замінена акустика. Встановлені якісні лєд лампи,та виставлені на стенді. Килимки,чохли,парктронік, відеореєстратор, сигналізація,докатка. Пробіг після ТО 3т.км. Комплект на слідуюче-вже куплений. На дзвінки відповім до 21. Поміч у продажі не потрібна. На майданчики не ставлю.
Продаю автомобіль дуже економний та надійний. Поставив газ, витрата 10 літрів на сто км. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. По кузову без підфарбовувань. Комплектація повний фарш: камера заднього виду, великий сенсорний екран, підігріви передніх сидінь, кондиціонер, підігрів лобового і заднього скла, скло підйомники на 4 дверях. Замінено моторне масло, свічки запалювання, фільтри та прочищено дросель. Пробіг реальний. Обмін на вантажний бус
Авто завжди вчасно та якісно обслуговувалось, технічно повністю справне, ніколи не підводило. Машина у стані «сів і поїхав» – жодних вкладень не потребує. Двигун, коробка та ходова працюють без нарікань. Великий та просторий салон – ідеальний варіант як для сім’ї, так і для далеких поїздок чи подорожей. Сидіння легко складаються, утворюючи два повноцінних спальних місця, тому авто чудово підходить для поїздок з ночівлею, відпочинку або подорожей на природу. Автомобіль динамічний та приємний в керуванні, а завдяки встановленому ГБО – ще й дуже економний у використанні, що зараз особливо актуально. Продаж не був у планах, але у зв’язку з проходженням служби автомобіль, на жаль, майже не використовується. Із нюансів – інколи світиться чек через неякісний газ, що в цілому не впливає на роботу авто. Автомобіль доглянутий та вартий уваги, готовий до будь-яких перевірок. Торг біля капоту для реального покупця.
Продам власне авто. Полністю обслуговане, по техніці нарікань немає. Усе працює ідеально.По кузову є недоліки, по лкп . На фото все видно.
Продається авто в дуже гарному стані. Все працює, сів та пойхав. Вкладень не потребує. Форсунки помінені. Зовнішній вигляд задовільний. Всі питання за телефоном. Перекупів не турбувати.
Салон у гарному стані. Технічно повністю обслужена. Комплект гуми у додаток.
Продам свій Пежо 3008, мотор 1.6 турбо на 156 коней, їде дуже бодро. Машина в рідній фарбі, у ДТП не була, по кузову без гнилі та іржі. Оригінальний пробіг 118 тисяч. Коробка без нарікань, кожна передача вмикається м’яко, працює ідеально. Зовні виглядає класно, стоять гарні диски на літній гумі, закатана дорогою плівкою в коло, фулл бункер. Також стоїть цікавий номерний знак, віддам його в подарунок новому власнику. Салон акуратний, стан як новий, стоять чохли. Двозонний клімат-контроль, кондиціонер працює і дує холодним. Зовсім нещодавно замінено мастило. За машиною доглядали, на даний момент технічно все працює чітко.Якщо хочете дізнатися більше про автомобіль — дзвоніть за номером телефону.
Авто у мене в власності 3 роки. Перефарбувала повністю авто влітку. По ходовій також літом все замінила. Акумулятор новий купила в лютому 2026р. Нюанси, при запуску машини є дим. На холодний двигун. Всі питання можемо обговорити біля машини.
Авто пригнане з Німеччини, в дуже хорошому стані. Вкладень не потребує. Мотор працює гарно, ходова в хорошому стані. Торг можливий. Будуть питання дзвоніть, пишіть.
Продам авто в хорошому стані, по двигуну та коробці без питань взагалі. Замінено комплект ГРМ, задні стійки та багато іншого. Автомобілем володію більше 4 років. На всі питання відповім телефоном.
Продам авто. Ходова частина у відмінному стані, нові передні стійки, шарові опори нові, тормозні колодки задні і передні нові також, клапан EGR новий, новий розходомір повітря, замінені масла і фільтр, зроблено форсунки, працює клімат контроль, повний електропакет, датчик світла і дощу. Незначні пошкодження по кузову, у рідному кольорі без підкрасу. Деталі по телефону.
-Два ключа -Фари в плівці -Антихром -Тонована -без помилок -можливий обмін -диски після фарбування не варені не катані -шини нові -стоять колісні проставки -якщо обмін то цікавить повний привід
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?