Продаю власне авто. В травні 2023 року пригнав, розмитнив та поставив на облік. Є всі копії митних документів, всі сервісні документи та книжки до авто. Замінені всі фільтра, масло, антифриз, новий комплект ГРМ, проведена повна ревізія тормозних супортів, нові тормозні колодки, новий компресор кондиціонера та радіатор кондиціонера. Нова зимова гума, літня на сезон. Клімат контроль працює, є підігрів сидінь та круіз-контроль. Екологія не вирізана. Фарбоване праве переднє крило. В гарному та збереженому стані. Торг.
Авто пригнаний з Бельгії у 2020 році. замінені всі тормозні колодки,сайлент блоки, масло в коробці, масло в двигуні мінялося кожні 7000. Двигун масло не бере.
Всі питання по телефону. WhatsApp, telegram, signal.
Продаю свой автомобиль купленный в салоне в Краматорске в 2018 г. Автомобиль в отличном состоянии. Я первый и единственный владельц. Комплект зимней 2019 ТМ Bridgestone. Авто оборудовано климатконтроль, парктроник, камера заднего вида, мультимедиа монитор, Bluetooth, мульти руль. Электрорегулировка зеркал. Кожаный салон, ровный пол. Легкосплавные диски r15. Крепления изофикс. Проверка на любом СТО! Торг у авто!
Добрий день! т4 пасажир, t4, vw t4, Машина приведена до ідеального стану, повністю розбиралася(вікна всі знімались) і красилась як зовні так і внутрі + моторний відділ.Мотор сухенький! - покраска дисків. - заміна пола (фанера високо стойка.+ковролін) - заміна фар перед зад.(якісні ! Не дешеві!. - перешитий руль. - нові мішеліни комплект. - два комплекти дисків титани літо зима. - сцепленіє демферне. - потолок з каравели. - сідушки передні тоуран. - піонер колонки 6шт.+магнітола. - тонування по кругу. - перешиті карти салону. -грм 2 тис км проїхав. - пластики салону, пола,підножки. І ще багато чого! Більше інформації і фото процесу роботи по телефону. - останній сервіс 25.01.24 заміна рульової колонки ,передні стойки, сайлентблоки, шарові.
Продам шкоду октавію а 5 пригнану з Німеччини. Я перший власник в Україні. Авто на повному ходу. У жовтні 2023р встановлено ГБО 4.Ближнє світло дорогий лед.Всі функції в машині працюють.Нова всесiзона гума.На iншi питання вiдповiм по тел.
Машина живая,сел и поехал.более подробно о машине по телефону.
Продам Jac S2. Пробіг-82000км. Більш детальна інформація по телефоні.
В гарномому стані, економний автомобіль.
Не дивлячись на пробіг авто у дуже гарному технічному стані. Витрати пального : траса 4,2 л; місто 5,5 л. Без ДТП. Є дрібне часткове фарбування. Цілком технічно обслугована. Гума у гарному стані.Новий аккумулятор. Дуже гарне родинне авто. Автівка знаходится у Тернопільский області
Авто у гарному технічному стані. Є питання звертайтесь.
Продам Ауді а4 б7 2.0 tfsi, s line. У власності більше 2 років. В Україні перший власник. Авто від якого отримуєш задоволення від початку запуску двигуна. 200 л.с що більш ніж достатньо. Не чіпована, екологія на місці. Розхідники всі замінені. Всі тормозні диски замінені та тормозні колодки. Салентблоки передні замінені, верхні передні ричаги, підшипник передній лівий ступечний замінений, шарові, моторчик заднього двірника, датчик температури і відповідно новий антифриз та з промивкою системи, клапан в зборі картерних газів, грм, помпа, рем комплект куліси, нова зимова резина, чистка дросельної заслінки, датчик круїз контролю, ірідієві свічки. Масло та фільтра замінені 500 км. тому. Масло 5в40 wag. Також замінені лапмочки ближнього світла. В автомобілі маєть автокоректор фар з поворотом, круїз контроль, 2-х зонний клімат контроль, датчик світла, датчик дощу, дзеркало з автозатемненням, заводський сабвуфер та 6 динаміків ( звук на вищому рівні). Шумоізоляція преміум класу що принесе задоволення. Двигун заводиться та працює на відмінно без сторонніх шумів та підряхувань. Звук вихлопу просто задоволення. Салон не затяганий не прокурений. Сидіння та кермо s-line як і вся комплектація. В багажнику двойний пол та мається сітка яка розділяє салон від багажника як опція. Чорний потолок. Під капотом чисто без масла, нічого не натерто що видно по пилі! Колір світло голубий ( таких кольорів дуже мало, тому виділяється із всіх інших) На даний час вкладень автомобіль не потребує. Торг можливий але аргументований. На всі питання відповім по телефону або при зустрічі. Перевірки за ваший рахунок вітаються. Також прохання автобізнесменам не турбувати, заробити на ній не вийде. Авто власне та до продажу не готувалося, продаж у зв?язку із сімейними обставинами. Щодо пробігу то його ніхто не крутив. Нічого не приховую можете перевіряти
Рама в ідеальному стані підійде під самоскид можна обрізати як ззаду так і спереду вин код збоку по коліс треба поміняти деякі ящик під запаску
БМВ Х5, американец 4.4 г/б 2001г на ходу делать ничего не надо, поменян ГРМ, ванусы, натяжители цепей, все масла и бачки гур, рейка и ходовая в норме. Пневматическая подвеска зад, ГБО стаг 300 свежая, все обслужено брал для жены, а ездила тоже женщина тоже аккуратно.
Авто в гарному стані. Всі запитання по телефону.
Продам свою машину в хорошем состоянии,без ДТП,все стекла родные!косметика двух элементов!вопросы по телефону
опис відсутній
На ходу Замінені всі розвідники Нова резина Можливий обмін
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?