Авто в гарному стані , резина зима лето, розхід в середньому 7л.панорама, спорт режим, датчик света , датчик дождя,паркінг,сидіння с підігрівом,для заданих пасажирів маються столики, .Очень комфортній сімейний авто є незначне пошкодження задній ляди на фото видно, 100 процентній пробіг,перевірка на будь якому СТО.
Продам свій авто . ЄВРОПЕЄЦЬ. Офіційно авто куплене в Україні, в салоні. Сервісна книга, і на ГБО також. Відмінний стан, найповніша комплектація. Не бита не крашена . Усі скла рідні. ГБО 5 покоління BRC . Ксенон, камера заднього виду, шкіра, електро сидіння, пам'ять сидінь, AWD, 4*4, навігація, CD, DVD, музика BOSE, радіатор охолодження масла в КПП (виключає перегрів варіатора. тільки на європейцях) автозатемніння та підігрів дзеркал, шкіряний салон з пам'яттю, оригінальні вітровики та багато інших. і все заводської комплектації. Новий АКБ, гума та колодки по колу. Запаска рідна, не ставилася. Друге авто в сім'ї, експлуатується мало.
Двигатель после капитального ремонта
Машина в хорошому стані більше інформації по телефону
Офицеальний круз.В идеальном состоянии,все вопроси по телефону.
Перший хазяїн. Торг біля машини. Велике прохання: торгові майданчики не турбувати.
продам автомобиль в хорошем состоянии, масло фильтры поменяны, коробка механика. Автомобиль вложений не требует.
Продам автомобіль в хорошому стані на литих дисках R. 16 зима і літо Автомобіль доглянутий, в салоні не курили. Варто два ключа, клімат контроль, доводчики стекол. підлокітник і дверні карти шкіряні. Салон в ідеальному стані, в чохлах. Машину повністю обслужена. Прошу перекупників НЕ писати і не дзвонити! Решта інформації по телефону.ПРОДАЖА НЕ ТЕРМІНОВА
В отличном состоянии турбированный автомобиль, 1.8 турбо, датчик дождя, света, круиз и климат контроль, Стеклоподъёмники, оцинкованный кузов, подушки безопасности, мульти руль, люк, сел и поехал В салоне не курили, как новая, без ньюансов и дыр Обслужена полностью, ухоженная и очень шикарная машина, в потоке заметна, и цвет насыщенный Зимняя резина на стальных дисках в комплекте Смотрите, уверена о цене договоримся, торг у капота, забирать за 5000 не надо, не спешу Работает каждая кнопочка
Авто в гарному стані. За детальнішою інформацією телефонуйте за номером Як шо не дозвонились шлить смс Або на вайбер телефон
Продам BMW 735 в кузове подогрев сидений,кнопка стоп- старт ,два ключа,кожа,крыша карбон,люк,12 подушек безопасности, можно много ещё перечислять - в общем в машине есть всё в прямом смысле слова,диски r 18,не крашена.Газ вписан.Расход приблизительно 17 город.
Продам надійний, рамний позашляховик. Покупцеві на додачу два комплекти гуми (літо + зима) на машині стоять BF Goodrich A/Т 265/75/16. З обліку знімається і ставиться. Телефонуйте, домовимось.
Машина работает на доставке рабочих на завод. Кап. рем. двигателя делали в марте 19г., в июне 19г. делали задние тормоза (новые барабаны накладки), кондиционер рабочий.
Семейный автомобиль. . КПП 6-ти ступенчатая механика. 2. 0л FSI Салон новый не прокуреный. Масла менялись как положено. Авс. Встроенная магнитола. Два ключа. Замена масла и свичей. Пробег 128 тыс. ! Очень хорошая комплектация, в машине есть: 2-х зонный климатконтроль, ABS, ESR, стеклоподъемники на все окна, электрозеркала с подогревом, бортовой компьютер, парктроник, противотуманки, титановые диски!
срочно продам відмінне авто.розмитнена,вси розхидники заминени,реминь ГРМ,заминений також.мотор 1.8 тдси 92 kw шестиступенчаста коропка передач.розхид 5-7л на 100. що еприемним на теперишни часи.мотор в суперовий кондиції,чистий без жодних утечок олії.масло заминене кастрол повна сентетика.7мисць .автомобіль гарний просторий акуратний як за кузови, так під капотом.машина супер для семи простору,Бистра як оса. машину пригоняв сам для себе.можливий обмін на фіат скудо максі база пасажир ,або опель віваро .т4 лонг , за готівку ,торг присутний у капота,авто без жодних вкладень дзвонити
по кузову ржавчины, гнили нет Пороги в отличном состоянии Масла,фильтра в двигателе, акпп поменяны Всем удачных продаж обменов!
Офіційний (не США, не КАНАДА, не ЄВРОБЛЯХА і тому подібне)! Власник. Продаж тільки з перереєстрацією (ніяких довіреностей, генералок і т. д.). Куплений та обслуговувався у офіційних дилерів, сервісна книга, повністю все робоче, витрати ооочень приємні (траса - 5.5 л.; місто - 8,5 л.; змішаний - 7-7,2 л.). Заправлялася тільки якісним бензином. Усунені всі "дитячі" хвороби (хто знає, той зрозуміє, хто не знає - можу розповісти). Замінені ГРМ, ремені, ролики, свічки на 145К. Салон - трансформер! Всі ремені та подушки безпеки, бережна експлуатація! 6 ступінчаста КПП! Стан салону на 5! Сидіння в чохлах (модельних). Турбіна робоча. Двигун екобуст та обслужений за регламентом. Ніяких чеків, помилок немає. Ходова - в хорошому стані. Іржі немає. На задньому бампері незначні подряпини. За автомобіль не соромно абсолютно. Торг можливий тільки біля авто! Дуже прошу представників автобізнесперекупників - НЕ ТУРБУВАТИ! Додатково на питання без проблем відповім по телефону. Дякую за приділений час моєму оголошенню.
Автомобиль свежепригнан, состояние как на фотографии, без всякого под красота, зимняя разина масла фильтра меняю перед клиентом, торг у капота, пробег родной по салону все видно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?