Авто в гарному стані. За детальнішою інформацією телефонуйте за номером Як шо не дозвонились шлить смс Або на вайбер телефон
Продам BMW 735 в кузове подогрев сидений,кнопка стоп- старт ,два ключа,кожа,крыша карбон,люк,12 подушек безопасности, можно много ещё перечислять - в общем в машине есть всё в прямом смысле слова,диски r 18,не крашена.Газ вписан.Расход приблизительно 17 город.
Продам надійний, рамний позашляховик. Покупцеві на додачу два комплекти гуми (літо + зима) на машині стоять BF Goodrich A/Т 265/75/16. З обліку знімається і ставиться. Телефонуйте, домовимось.
Машина работает на доставке рабочих на завод. Кап. рем. двигателя делали в марте 19г., в июне 19г. делали задние тормоза (новые барабаны накладки), кондиционер рабочий.
Семейный автомобиль. . КПП 6-ти ступенчатая механика. 2. 0л FSI Салон новый не прокуреный. Масла менялись как положено. Авс. Встроенная магнитола. Два ключа. Замена масла и свичей. Пробег 128 тыс. ! Очень хорошая комплектация, в машине есть: 2-х зонный климатконтроль, ABS, ESR, стеклоподъемники на все окна, электрозеркала с подогревом, бортовой компьютер, парктроник, противотуманки, титановые диски!
срочно продам відмінне авто.розмитнена,вси розхидники заминени,реминь ГРМ,заминений також.мотор 1.8 тдси 92 kw шестиступенчаста коропка передач.розхид 5-7л на 100. що еприемним на теперишни часи.мотор в суперовий кондиції,чистий без жодних утечок олії.масло заминене кастрол повна сентетика.7мисць .автомобіль гарний просторий акуратний як за кузови, так під капотом.машина супер для семи простору,Бистра як оса. машину пригоняв сам для себе.можливий обмін на фіат скудо максі база пасажир ,або опель віваро .т4 лонг , за готівку ,торг присутний у капота,авто без жодних вкладень дзвонити
по кузову ржавчины, гнили нет Пороги в отличном состоянии Масла,фильтра в двигателе, акпп поменяны Всем удачных продаж обменов!
Офіційний (не США, не КАНАДА, не ЄВРОБЛЯХА і тому подібне)! Власник. Продаж тільки з перереєстрацією (ніяких довіреностей, генералок і т. д.). Куплений та обслуговувався у офіційних дилерів, сервісна книга, повністю все робоче, витрати ооочень приємні (траса - 5.5 л.; місто - 8,5 л.; змішаний - 7-7,2 л.). Заправлялася тільки якісним бензином. Усунені всі "дитячі" хвороби (хто знає, той зрозуміє, хто не знає - можу розповісти). Замінені ГРМ, ремені, ролики, свічки на 145К. Салон - трансформер! Всі ремені та подушки безпеки, бережна експлуатація! 6 ступінчаста КПП! Стан салону на 5! Сидіння в чохлах (модельних). Турбіна робоча. Двигун екобуст та обслужений за регламентом. Ніяких чеків, помилок немає. Ходова - в хорошому стані. Іржі немає. На задньому бампері незначні подряпини. За автомобіль не соромно абсолютно. Торг можливий тільки біля авто! Дуже прошу представників автобізнесперекупників - НЕ ТУРБУВАТИ! Додатково на питання без проблем відповім по телефону. Дякую за приділений час моєму оголошенню.
Автомобиль свежепригнан, состояние как на фотографии, без всякого под красота, зимняя разина масла фильтра меняю перед клиентом, торг у капота, пробег родной по салону все видно.
сервисная книжка,
Авто в доброму стані вкладень непотребує 7місний мінівен оригінальний пасажир.Можливий обмін на менше авто з невелико доплатою Знайомий продає трактор машіндра 2013рік 25 кінських сил в гарному стані ціна 3000 у.о моб ********** нуль девяносто шість шістдесятьпятьшістдесятьчотиритристатри *****
Машина в дуже збереженому стані. Придбаний новим в Україні,в офіційному автосалоні Опель. У 2017р. встановили якісне ГБО,відповідно оформили його в техпаспорт. На газу експлуатувати автомобіль такого класу вигідно. Це автомобіль для душі, для комфорту, для тих людей, які розуміють цінність люксового німецького автомобіля епохи Надійності. Omega в ходу,як справжній статусний Преміум-люкс. Він комфортніший,тихіший за Camry 40-ки, 50-тки, Пассати,Мазди 6 та інших однокласників. Зберігається у своєму гаражі. Двигун 2.2 надійний і технічно адекватний. Машина їздила щороку, але небагато. Сидіння як нові, із салону одягнені в чохли. Запасне колесо не ставилося. Ці машини,ще робили з запасом міцності на десятиліття. Багато приємних функцій в комплектації: круїз-контроль,клімат-контроль, вставки під дерево, якісна музика, сенсор дощу, мультируль та інше. У наявності всі книги з автосалону та навіть є Car pass! Кузов без іржі (спеціально пофоткали скрізь). Омеги цього року вже оцинковані, це зазначено у документах. Цей автомобіль не про "порівняння цін" з різним хламом, це про повагу до ексклюзивного стану! Маєте інші бачення-будь ласка дивіться щось інше, заїждженого секонд-хенду багато навезли (є і за 5 тис.дол., і за 10 тис., і за 15 тис.дол). Торг тільки з приємним і адекватним покупцем.
2.0 turbo Турбо таймер Газ/бензин Газ-Италия Технически, полностью, исправен. Дорогие кованные диски.
Продам свій BMW E53 03/11/2003 чистий рестайлінг, куплений у 2004. Машина хороша, двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків, не битий, не фарбований, перевірка на будь-якому СТО. Підігрів задніх сидінь, шторки. В машині працює абсолютно все. Майданчикам і перекупникам не турбувати, допомогу не пропонувати! Переоформлення тільки зі зняттям з обліку! Тел. Viber, WhatsApp. Віктор
Продам свою Киа Соренто ЕХ , 2006 год, 2, 5 турбодизель. Машина в отличном состояние, заменены все фильтра и масла. Сделан капитальный ремонт двигателя с оригинальными запчастями (цепи, комплект прокладок, ГБЦ, кольца, турбина и многое другое). Полностью заменены на новые арки и пороги, заменено сцепление и маховик. Писать на вайбер или телеграм Делали для себя, более подробную информацию и подтверждение о ремонте - предоставляю. Машина вложений не требует. Обмен не интересует. Все детали по телефону.
при купівлі автомобіля комплект гуми на дисках у подарунок.
Автомобіль приганявся з Німмечини особисто для себе. Авто в ідеальному стані ніяких вкладів не потребує. Стан салону в дуже хорошому стані. Пройдено технічний огляд та замінено всі масла, фільтра та рідини. Двигун 1.3 cdti хорошому стані, масла не бере, не димить, найнадійніший в цій моделі авто. Опція star-stop. Пробіг рідний на 1000%. Розхід палива траса 4л. місто 6.3л. Проведена регламентна заміна ланцюга ГРМ. Дзвоніть відповім на всі запитання !!!
Я є власником. З обліку знімається. Особисто приганяв і розмитнював в 2017р. Авто з Франції (м.Севр). Стан добрий! Практично в максимальній комплектації. Технічно без зауважень. Двигун та коробка в ідеалі. Паливна система SIEMENS! Відремонтована вся ходова. Спідометр не скручувався, пробіг відповідає. Вчасно замінені ремні (80, 152, 196 т. км), рідини та фільтри (через 12-15 т. км), зчеплення (на 180 т. км). Дуже динамічний розгін. Салон не протертий, не прокуренний. Всі опції в авто працюють. Працює автодоводка вікон. Повногабаритна запаска. Оцинкований кузов, салон трансформер. КПП 6 ст. Антибукс, антизанос, антиоткат на горках, ABS, ESP. 6 подушок SRP AIRBAG. Повний бортовий комп"ютер. ЛСД дисплей з змінними стилями. Навигація Україна і Європа. Датчики світла, дождю, температури. Двохзонний клімат-контроль. Автоматичний стояночний тормоз. Ел.скло з сенсорами, ел. дзеркала с підігрівом, і т.д. Площадки і перекупи, будь ласка, не турбуйте. Додатково по телефону, фото на Viber
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?