Авто з рідним пробігом! Готовий до перевірок на СТО. Надійний і якісний Німецький авто. Один власник з автосалону. Рідний пробіг 60 тис.км. Сервісна книга. Бережна експлуатація. Повністю обслужений. Вкладень не потребує. Гаражне зберігання. Гарний збережений стан. Автомобіль купувався в автосалоні у 8 місяці 2007р. Повна комплектація. Кузов оцинкований. Весь в рідній фарбі. Жодна деталь не кручена. Всі стекла заводські, цілі. Всі фари заводські, цілі. БЕЗ ДТП! Авто обслуговувався на офіційному СТО, є записи в сервісній книжці. Автомобіль за рік проїжджав у середньому 4 тис.км. Останні 5 років майже не використовується. ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: -Простий атмосферний, надійний і економний двигун Ecotec.Twinport. -Масло не бере. -Найкращій двигун в лінійці. -Об'єм двигуна 1.6л. - 105к.с. -Кондиціонер (добре працює). -Обігрів салону (добре працює). -Гідропідсилювач керма. -Подушка безпеки водія. -Електро скло-підіймачі передні. -Доводчики вікон. -Електро дзеркала. -Парктронік задній. -Сигналізація CONVOY XS6. -Гарна акустика - 6 динаміків. -Блютуз. Аукс. Юсб. -Тонування вікон. -Захист двигуна. -Гарна резина DUNLOP 195/60/R15. -Гарний акумулятор BOSCH.
Авто в хорошому стані з оригінальним пробігом 160 тис. км. Не ржаве номер на рамі збережений, чіпований до 160 к.с., заглушений EGR, участі в офроудах не брав, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Автомобіль в рідній фарбі без підкрасів, без жодного ДТП. Повністю обслужений масла фільтра заміняний ланцюг привода. Салон збережений в хорошому стані. Можливий торг.
Продаю своє сімейне авто. Стан гарний після покупки було докладено багато зусиль. Все працює як треба. Передні фари відполіровані та затягнуті плівкою. На капоті та крилі були пошкодження від вандалів, були виправленні без повного перефарбування елементів. Затонована в круг без лобового скла. Притоновані задні фари навіть в яскравий день добре видно сигнальні огні. Всі замки та склопідьйомники працюють. Круїз контроль працює. Два комплекта дисків літо оригінальні на R16 сплав. Зима R15 штамповка на зиму тільки два ската. Ковпаки на зиму оригінальні в ідеальному стані. Акумулятор замінили менше року. В круг поміняні тормозні колодки. Ходова частина збита не гримить пару тисяч назад була ревізія. ГРМ замінили 12 т.км. тому. Машина в гарному стані та на повному ходу. Торг при зустрічі. Звертайтесь за номером +**********
Авто з Бельгії, не битий , не фарбований. Рідні стекла включно лобове. Двигун D-4D. Шестіступенчаста механічна коробка. Дзвоніть по телефону. Екологія на місці. Оригінальний пробіг.
Економне авто в сучасному темно-сірому кольорі гаражного зберігання, у відмінному технічному та візуальному стані від першого власника в Україні. Всі регламентні роботи та ТО проводяться вчасно та якісно "як для себе". Усувати "радощі свіжака" не прийдеться. Сажовик на місці, заправляється тільки якісним пальним, тому автоматична регенерація проводиться встановленим порядком згідно "правильного" режиму їзди. Два комплекти свіжої резини. Розумний торг біля авто. Продається по необхідності придбання більшого автомобіля
Авто в гарному стані, все працює і їздить ідеально.У власності біля двох років. Висока і зручна посадка на сидінь. Непогана комплектація з кліматом, датчиками світла дощу. В компелект зимня резина на литих дисках.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує.
детальніше по телефону
Надійне авто 2010 року в гарному стані. Кондиціонер працює чудово, нарікань по машині немає, в машині є ГБО (STAG). На авто зимова гума на 17 дисках. Також з машиною віддаю другий комплект килимів салону (ворс). Дах авто в поліуретановій плівці SunTek чорного кольору. В авто встановлена андроїд система та задня камера. Ексклюзивні задні фари. Роздвоєний вихлоп. Усі розхідники замінені. Торг можливий.
Стан Авто хороший . Всі системи керування в нормі , Повна комплектація SL , без аварій за 5 - річний термін використання , дуже економне авто( EV , Електромобіль ) , зарядження на електрозарядних станціях через сервіс Ecofactor , - програма у смартфоні чи планшеті . Є декілька похибок , які можливо обговорити при огляді авто.
Машинка в хорошому стані Всі питання по телефону .
Авто на ходу, повністю обслужене. Обслужена ходова Електрика працює належним чином Замінені всі рідини Салон гарно збережений але потребує хімчистки Кузов в дуже гарному стані
Авто в гарному стані, гарожне зберігання, невеликий пробіг, зроблена ходова, масла,фільтри-все замінено і обслужено. Сів і поїхав. Машина вихідного дня.Автомобіль в ідеальному стані, все працює, капіталовкладень не потребує. Другий власник. Кузов як новий . Авто . Повна заміна ГРМ, повністю замінена ходова частина. Працює без зауважень. Обслуговування тільки на СТО завжди вчасно і оригінальними запчастинами. Авто 2.0 , акпп, пригнане з Німеччини та мало одного власника який дбайливо ставився до авто та наїздив лише 30000 км. Технічно повністю справне, ніяких недоліків немає. По всім питанням телефонуйте.Можливий обмін на РЕНО- ДАСТЕР.
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
Добре та гарне авто на свої роки! Машина чоловіка! Звоніть він все розкаже!!! Хто купить не пожалкує! Торг мінімальний! Звонити з 10.00 до 20.00
Машина в гарному стані, доглянута, використовувалася бережно, салон не затертий, максимальна комплектація, технічний стан машини - відмінний, обслуговувалась на сервісі. Не бита і не фарбована. Надійний мотор і коробка передач. Детальнішу інформацію надам по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?