Продам автомобіль! В хорошому стані! Мотор,коробка,ходова без зауважень! Масло, фільтра замінені! Замінені форсунки!
Об'єм 2.2 дизель, розхід палива по трасі 6,5, кузов без корозій оброблений, пригнана для себе повністю технічно справна всі кнопки працюють. Сів поїхав!!! Продаж за сертифікатом Телефонуйте за номером
Продам особистий автомобіль рамний джип , після купівлі було зроблено повністю паливну систему включаючи ТНВД, перебрана ходова, повний привід працює жодного разу не застрягав, понижена передача також працює.
Дата першої реєстрації 2012р. Авто з одним підкрасом, є незначні дефекти по кузову ( відео скину додатково). Автоматична коробка передач DSG 7 ступенева, мультируль, підрульові пелюстки, електро склопідйомники, центральний замок, датчик світла, датчик дощу, підігрів і складання дзеркал, задній парктронік, дотяжка кришки багажника.
Важливо.Обмін на джип або на бус,доплата мінімальна Mercedes-Benz C 180 надiйне нiмецьке авто.Оригiнальний робiг 256 тис.км Стан хороший.Гаражне зберігання.Продаж з переоформленням Ідеальне сімейне авто Перекупам не турбувати!Ціна без торгу
Авто без ДТП у гарному стані, встановленно ГБО, виконано капітальну антикорозійну обробку кузова в 2011р. та повторно у 2019р. отвал для снігу та зимова гума на титанах у подарунок. Я перший і єдиний власник. Для ЗСУ додаткова знижка!
З салону м.Львова. Зимовий та літній комплект коліс(+2літні оригінальні нові) проведено по регламенту роботи з обслуговування. Встановлено мультилок. Проведено антикоризійну обробку кузова.Встановлено іридієві свічкиDENSO.Додаю фільтри і.т.д. Гаражне утримання. Інше по телефону-вайбер.
Продаю свій особистий снігохід. Я – єдиний власник. Використовувався для полювання, у кого є сумніви покажу весь транспорт в сім'ї)) Обслужено, нова гусениця. Хто розбирається в техніці, все зрозуміє сам, приїжджайте дивіться, ціна до обговорення, але в розумних межах)) У комплекті навігатор, чохол, кофр та інше приладдя на задні ручки (видно на фото).
2014р.в. 144 000 км Замінено масло та фільтри. Все робітниче! Два мости плюс знижена. Постійний задній. Всі кнопки, світло в салоні, оптика, обігрів салону та передніх сидінь – робітники. Обігрів переднього, заднього скла та дзеркал. Рейлінг на даху. Фаркоп. Роздатки завжди обслуговуються. Мультимедійний екран, юсб порт, прикурки і в салоні, і в багажнику, навігація. Тонування всіх вікон. Лобове скло "Хамелеон". Нічого не треба робити, сів і поїхав. Торг минимальный возле машины!!! Плюс набір зимової гуми КUMHO. Нині на літній гумі LASSA.
Продам BMW в хорошому стані. Автомобілем володію трохи більше року, за цей час завжди вчасно її обслуговував. Машина дарує не тільки комфорт але емоції, дорогу тримає дуже добре і їде як треба))) Чіпована, 190 конячок. Витрата містом 6-7 літрів, траса виходило 5 Коштує 2 заводські саби, музика грає дуже добре. Авто світло, датчик дощу, круїз контроль, клімат, парктроніки спереду та ззаду, бортовий комп'ютер, все працює без проблем! Купувалась в автосалоні в Україні, вся історія обслуговування автомобіля є. Два комплекти дисків із зимовою гумою. Впевнений, що новий господар буде радий купівлі.
Продам свій Гольф+ 1.4 tsi, 97 рідного пробігу по Німеччині Один власник. По Україні проїхала 500 км. Сервісна книжка, 2 ключі Цілий не іржавий кузов (!) Пороги ок, хворих місць (немає) Не фарбована. Є дефекти, все покажу Колір Olimpic Blau. Купував авто, бо колір сподобався :) приємний місткий світлий салон, та 6 ступеневу механіку. По двигуну: грм міняний в Німеччині Остання ревізія, ніяких проблем Витрата: 20л - 300-340 км. В залежності від того місто чи траса. Витрата 5.8-7 Ходова : поміняти підшипник маточини (ступиці) Салон добрий. Клімат двозонний! Круїз контроль. Парктронік Магнітола рідна є. Причина продажу - потрібні гроші. Хотів довести до цукерки і кататися, але.... Катаюсь на нісан ноут. Пропозиції за 5 тис в бан. Бо за 5 ви купите авто з пробігом 300к Торг виключно біля авто. Всім дякую Подивитися можна в Києві, центр.
продам автомобіль Toyota Avensis 2.2 універсал в доброму стані. придбано в червні 2021р. здійснено заміну масла, ГРМ. використовувалася з мінімальною експлуатацією. автомобіль доглянутий. все працює: ходова чітко працює, без жодних сторонніх звуків, мотор, коробка, 2-х зонний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, електросклопідйомники, електроскладування дзеркал. Фішкою є 2 webasto. пробіг оригінальний, сервісна книжка, два ключа.
Пропоную Вашій увазі надійний сімейний автомобіль. Комфортний для їзди в місті а тим більше по автостраді. Автомобіль повністю обслужений (масла, фільтра,комплект ГРМ,ходова частина, комплект щеплення (демфер вижимний фередо корзина)сальник колінвала і багато іншого) —-пробіг не кручений 100%(підтверджено сервісною книжкою) Багата комплектація —- двох зонний клімат контроль — підігрів передніх сидінь трьох ступеневий —- проекція на лобове — круїз контроль — панорамний дах — третій ряд сидінь — окремо пічка на задні пасажири на ліву і праву сторону — столики для задніх пасажирів Багато різних кишень-бардачків для речей Авто в доглянутому стані технічно повністю обслужене сів і поїхав.
РЕАЛЬНИЙ ПРОБІГ 188т. миль ВИТРАТА 11л-місто, 7л-траса (на круїзі при 1200 об-хв, зі швидкістю 90-100км-ч.). ВІДМІННИЙ СТАН, не фарбований, без підфарбувань. газу не бачила, снігу, зими не бачила. на обліку у Подільську (перша реєстрація 99г) хороший торг, розгляну варіанти обміну. оцинкований кузов,мотор,коробка,салон,ходова в відмінному стані, перелформлення , комфортний японський авто представницького класу високої якості виробництва, довжина 4м82см, ширина 1м70см, висота 1м42см, база 2м70см. кліренс 14 см. Рідні заводські диски R15, все рідне в оригіналі. доглянута, в автомобілі не курили, дбайливе та акуратне експлуатування, без фаркопа. аналог Nissan Maxima (A32). всі деталі підходять. машиною задоволений, продаж неспішна, якщо знайдуться цінителі і розуміють, радий поспілкуватися. всім вдалих продажів. авто можна переглянути в Балті Одеської обл.
Машина у відмінному стані, по кузову вся ціла не фарбована, дуже високий кліренс, по техніці взагалі без будь-яких нарікань, Ланцюг ГРМ замінено, клімат робочий, помилок немає. Вкладень не потребує. Телефонуйте
Свіжо пригнаний з Німеччини розмитнений сертифікований готовий до постановки на облік. Автомобіль в надзвичайно збереженому стані, рівний, як струна, без вмятин, без подряпини, без будь-яких слідів корозії, дуже живий автомобіль. Техніка без зауважень, мотор працює як годинник, коробка передач працює ідеально, по ходовій зауважень не має машина їде м?яко без лишніх звуків, резина всесезонка практично нова. Стан салона ідеальний, все оригінальне нічого не потрібно робити. Хто шукає собі дійсно живий автомобіль це ваш автомобіль !!!
Автомобіль був пригнаний з Швейцарії, в дуже гарному стані, усі розхідники замінені , усі деталі по номеру телефона
Продаю власний автомобіль Mazda 3 — доглянутий, у відмінному стані, без жодних вкладень. ✔️ Двигун працює ідеально ✔️ Коробка передач без нарікань ✔️ Ходова обслужена ✔️ Салон чистий, не затертий, без запахів ✔️ Авто повністю обслужене, сів і поїхав 🔧 Вчасне ТО, використовувались якісні розхідники 🚘 Надійний та економний ідеально як для міста, так і для подорожей Комплектація: • Клімат-контроль •Партронік задній • Підігрів сидінь • Круїз-контроль 📍 Авто варте уваги
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?