Продам свій автомобіль у відмінному стані. Авто повністю все обслужене. Вся у заводському фарбуванні. Скло все рідне. Салон чистий як новий. В авто не курили. На інші питання відповім по телефону або при особистій зустрічі.
Продам автомобіль. Авто в хорошому стані. Всі деталі по телефону. Торг присутній реальному покупцю.
Авто в гарному стані, все працює відмінно сів - поїхав, за детальними питаннями по телефону
Автомобіль в хорошому робочому стані. Повний електропакет, електролюк, денні ходові вогні, шкіряний салон. Зимові шини, замінені масла і фільтра. За детальною інформацією звертайтесь за номером телефона.
Продам Opel Insignia Sports Tourer, надійний і комфортний універсал. Двигун 1.6 бензин, встановлено ГБО, газ вписаний в техпаспорт. Всі питання по телефону.
Авто в ідеальному стані. Двигун 2.0 дизель працює рівно без зауважень. Коробка автомат. Кузов цілий не ржавий, є два підкраси, та нюанси по пластмасовим вставкам на порогах. Пробіг рідний 200т.км. повний привід працює ідеально. КПП в порядку, масло не їсть. Салон шкіра. Комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, круїз, парктроніки, електропакет, датчик світла. В Україні перший власник, за 3 роки проїхав 21 тисяч. Іншого автомобіля такої комплектації, з таким пробігом і в такому стані на ринку нема! Присутній обмін
Всі кнопки працюють «Рижиків» немає Торг мінімальний біля капота
машина в хорошому стані лише приїхала за кордону розмитнена 210 тисяч проїхала **********
Продається свій автомобіль в гарному ,донлянутому стані.Жодних вкладень не потребує,повністю обслужена.Двигун після капітального ремонту(пробіг після ремонту 17 тисяч). Масло не бере,димності немає, працює тихо та рівно.Ходова обслужена. Оснащене пакетом для поганих доріг,що робить його ідеальним для міських поїздок так і для бездоріжжя. Гаражне зберігання. Тільки переоформлення. Додаткові питання за телефоном.
Авто у володінні майже 2 роки, вчасні регламентні ТО, на пробігу 254 тис, було проведено заміну ГРМ з помпою та антифризом, авто повністю готове до експлуатації. Комфортний салон, великий обʼєм багажника, економна витрата пального, що є економно при теперішніх цінах на пальне, стан сів та поїхав.
Авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Ланцюг ГРМ новий, комплектація повна, масла / фільтри мінялися вчасно. Розгляну обмін на авто зі своєю доплатою, або з вашою - дивлячись від пропозицій.
Я другий власник в Україні. Користуюсь вже майже 6 років. Жодних нарікань немає. Чудовий, вмістимий, сімейний автомобіль з адекватними витратами на обслуговування та по розходу пального. За детальнішою інформацією чи фото телефонуйте або пишіть у viber, whatsapp.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?