Свіжопригнаний З Німеччини Розмитнений та сертифікований готовий до першої реєстрації двигун 1.6мрі, куплений від власника в хорошому технічному та візуальному стані, решта деталі по телефону.
Продам авто в гарному стані!Дуже економний та надійний автомобіль,з гарно оцинкованим кузовом!По авто все замінено та зроблено вкладень не потребує!!!
Продається власне авто. Їздила донька. Авто в дуже гарному техничному стані, не потребу вкладень, своєчасне ТО, перебрана ходова частина, замінени гальмівні диски. Дуже экономічне, недороге в обслуговуванні. Додатково нові зимові шини на дисках, великий бокс на дах.
Встановлено 2 DIN магнітола камера заднього огляду противотуманні фари бонус комплект зимньої резини та частково встановлено ГБО ( знят бак) При придбанні авто зроблено капітальний ремонт АКПП перед продажем зроблено ТО заміна масла фільтрів продаж нижче ринкової вартості Є тріщина на лобовому склі Скло не мінялась щоб не було зайвих питань
авто у гарному стані сів поїхав 2013рік офіцал повний привід підігрів передніх сидінь допомога при спуску встановлено газ четвертого покоління.коробка автомат яка гарно працює з простим двигуном гарний автомобіль недорогий в обслуговуванні за додатковою інформацією звертайтесь
Автомобіль преміум класу, працює кожна кнопка, кузов алюмінієвий. Пробіг оригінальний, нічого не крутилось не готовилось. Пневма повністю перебрана, замінено пневмокомпресор на новий з гарантією 2 роки, перебрано ходову та пневму, замінено мастила/фільтра, новий акумулятор. Стоїть ГБО преміум класу, новий редуктор. Клімат лише заправлений. Безключовий доступ, страрт/стоп.
Пропоную власний автомобіль, в сім?ї 4 роки. Авто в гарному стані. Технічно працює гарно. По двигуну питань немає, працює як годинник. В 2022 році було замінено комплект ГРМ.( масла не бере). Коробка працює справно, 2 тис. назад замінено мастило. В роздаточній коробці в 2023 році замінювалась цеп. В редукторах мастило замінено. По підвісці питань немає, все робилося вчасно. ( із останнього заміна гальмівних дисків та колодок по колу та заміна передніх стойок) По салону працює кожна кнопочка, клімат-контроль працює відмінно, підігрів сидінь та електро-регулювання сидінь працює. Хто в темі за ручки дверей на х5 то тут працюють всі. ( замінені на нові, оригінальні). Авто на двох комплектах дисків з резиною. Літо R19 ( шини нові 2026 року) Зима R17 ( шини 2025 року проїхали тільки 1 зиму) Тепер до нюансів: Потрібно замінити передній сальник коленвала. Почало соплити мастило.( можливо до момента Вашого приїзду це виправиться). Є нюанси по передньому сидінню водія.(додатково можу зробити фото), а взагалі в ідеалі потрібно шити. Є нюанси по лакофарбовому покриттю. Низ водійської двері особливо. Авто до продажу не готувалось, як кажуть губи не малювали. Автобізнесменам прохання за 6000 заберу не телефонувати. Торг присутній. Розглядаю варіанти обміну тільки на повнопривідний автомобіль. ( можливо з моєю доплатою) По всім питанням телефонуйте **********, але в будь-який месенджер ( WhatsApp, Signal, Viber, Telegram) мобільного зв?язку не маю.
Машина в хорошому стані , вчасно обслуговувалася ,в рідній фарбі,), 2 ключа,компресор,домкрат,ключ,гак,докатка,задня полка,зимова резина, газ обслужений , по ходовій ок , в моторі в коробці масло поміняно!(не значні потертості по кузові )деталі по телефону
Всі ініші деталі та фото, можу надати у телеграмі) **********
Власне авто , володію з 21 року . 2 комплекта гуми .Все справне окрім кондиціонера . Рама поварена минулим власником . Замінив всі подушки рами- кузова на поліуретанові , кузовний ремонт ,ПОВНІСЬТЮ перебрана ходова і рульове , замінені розпилювачі форсунок . Машина в гарному стані в повному бойовому ходу
Пропоную власне авто у гарній комплектації. Автомобіль офіційний в гарному стані та все працює.Рідний пробіг, було встановлено якісне ГБО та зроблене якісне тонування. Обслужена ходова, коробка у справному стані, нічого робити не потрібно. Запаска нова не використовувалася, нова зимова резина на титанових дисках + комплект майже нової всесезонної резини. Підігрів дворників, шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, круїз контроль, два ключі. Кондиціонер, мультимедія з усіма необхідними функціями, в наявності є камера заднього виду яка потребує підключення, вся електрика у справному стані. Повний привід працює, мотор без підтікань, помилок немає. Дуже економний та надійний автомобіль. Відсутня іржа на кузові. моб **********
Хороший стан. Двигун був замінений на набагато живіший (EJ205 японська версія), турбіна також. Замінено весь комплект ГРМ. Виконано комплекс робіт по кузову. Я - власник автомобіля. Авто у моєму володінні 7 років. Весь цей час використовується в нормальних режимах як сімейне авто. Машина не потребує жодних негайних вкладень - сів і поїхав. Реальному покупцеві - хороший торг. Пропозиції автомайданчиків не цікавлять.
Продам авто у рейсовому стані є нюанси по кузову
Авто в гарному стані, гаражне зберігання, 10 дюймова магнітола, один власник в Україні (пригнанене з Німеччини в 2020р з встановленою газовою установкою).
Доброго дня. До уваги автобус який можливо використовувати як міський так і приміський. Автобус повністю доглянутий та готовий до роботи (під забором не стоїть). Автобус повністю переварений у метал холодної катки. Пол перестелений бакелітовою дошкою. Лінолеум Туреччина. Зауважень технічних до мотора коробкі чи чогось іншого не мае. Резина та АКБ нові
Авто на ходу, все працює справно. Хороша комплектація. Проведено ТО. Я власник, телефонуйте
Не бита, не фарбована, один власник, куплена в салоні в Києві. Не мисливець і не рибак.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?