Продається Volkswagen Passat B6 2009року ,універсал в хорошому стані, 2,0/дизель,механіка/5-стп. Авто з Німеччини,я перший власник в Україні. Пробіг276 000 Мультируль,підігрів передніх сидінь,кондиціонер,зпереді і ззаді партроніки.Більше докладної інформації по телефоні Причина продажу,хочу машину на коробці автомат
Телефонуйте на вайбер, телеграм, ватсап, ?+420 721 824 416?
Продам власний автомобіль, надійний, практичний, використовується щодня. Має містке багажне відділення.Гарна комплектація. Всі рідини і росхідні матеріали та частини замінювались вчасно відповідно до експлуатаційного регламенту. По ЛКП присутні сліди використання авто притаманні року випуску. Любий вид перефоромлення. Торг присутній. Запрошую до перегляду!
********** Надя ********** Руслан
Авто в гарному технічному стані. Завжди вчасно обслуговувався. Фарбовано лише три деталі задній бампер, праве заднє крило та задня права дверка, нічого критичного легенька притертість була. Все інше в рідній фарбі навіть передній бампер. Замінено ГРМ з помпою та ремінь масляного насоса на пробігу в 312 тис. Масло 5W30 лікві-молі, без доливу від заміни до заміни. Єкономічний, надійний, та технічно справний автомобіль будете задоволені.
Авто в ідеалі,всі питання по телефону. Авто повний фул!!!
Шкода Октавія а5 , 2008рік , один власник в Україні , коробка автомат , двигун 2.0 FSI ,бензин ( 153к.с ) Газу ніколи не було ( що є дуже добре ) Мотор не димить не каптить, автомат працює добре , масло не бере Ходова зроблена в коло , всі мастила та рідини замінені , автомат працює добре , розхід траса 6.5, місто 9-10 все ще залежить від манери їзди ( заправляється тільки на ВОГ та ОККО ) , є деякі підкраси , не гнила , салон тканина чорна ( на фото одягнена в чохли , запаска попнорозмірне колесо - не докатка, Парктроніки робочі в коло , стекло підйомник на всі вікна , кондиціонер заправлений , на фото титани з ауді а4 - вони не продаються ( є рідні котки р16 ) підігрів дзеркал , колонки рідні валять дай Боже , підігрів заднього скла Скло рідне - шо є дуже добре Пробіг рідний 239.000 Готова до будь яких перевірок на якому хочеш СТО Переоформлення тільки повне !!! Реальному покупцю торг біля капоту
Продам економний сімейний автомобіль,який не потребує значних вкладень(нюанси по кузову вказані на фото)Перший власник в Україні з 2024р..Замінено комплект ГРМ та помпу.Торг.
Доброго часу доби! Продаю автомобіль, в чудовому стані! Має круту комплектацію: - Мультикермо; - Двухзоний клімат; - Круїз контроль; - Підігрів сидінь; - Підігрів дзеркал; - Датчик світла та дощу. Присутні чеки обслуговування на СТО Було замінено: - Комплект ланцюга ГРМ; - Замінене Щеплення; - Виконана робота реставрації ТНВТ(ТНВД); - Заміна втягуючого на стартері, мастило міняв часто раз на 6-7тис.км. Зроблена Уся ходова частина: Як передня частина(аморти, стійки, шарові і тд), так і задня частина! Також були замінені всі сайлентблоки в передній частині ходової! Авто в шикарному стані, як на свої роки! Має турбокомпрессор і турбіну, що дає можливість динамічно набрати швидкість на обгін чи на випередження! Турбінка дує Тоуран Пі**ує!) Купував собі як перше авто, тому багато чого було замінено в ході експлуатації, намагався все робити вчасно! Авто дарує Вам круту динаміку, маневреність, стійкість на дорозі, високу підвіску за рахунок великих колес(проїздами в лісі жодного разу за це не пожалкував) Авто купував з пробігом 209тис зараз 221тис. км. Вкладень не потребує! Торг присутній!) Також присутній обмін, пропонуйте свої авто, можливо як і з вашою доплатою, так і з моєю
(8, VW Golf 5 (0, 1.4 (125 к.c.) бензин, 236 тис пробіг, 2009 рік випуску - Автоматична КПП - Кондиціонер - Лінзоване світло - Круїз-контроль - Панорамний дах - Передній та задній парктронік - Ел дзеркала - Ел склопідомники - Борткомп'ютер - Сервісні документи - Два ключа
Авто в ідеальному стані все рідне ,не бита, не мальована.Зимова резина.Я власник,любий вид переоформлення.
Продам живий Пасатик. Комплектація "Limited". Стан не ідеальний (див. фото). Скло по колу рідне крім лобового. Є зимовий комплект гуми. Автобізнесу прохання не турбувати. Торг на кофе
Продам своє авто, в хорошому стані, пригнав для себе з Німеччини, перший власник в Україні. Справжній пробіг. Повний привід, вмикається автоматично. Електричне стоянкове гальмо. Замінено повний комплект ГРМ. Спортивні сидіння з боковою підтримкою. Галогенні фари з лінзою. За деталями звертайтесь за телефоном або в чат.
машина без дтп в гарному стані.є косметичні підкраси
Хороший стан, обслуговувався на власному сервісі. Телефонуйте
Машина в гар
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?