Сів поїхав.Торг біля капоту.
Авто в гарному стані, якщо є питання - телефонуйте
Продам т-4 в гарному стані більше деталей по телефону
Продам власний автомобіль.В доброму,робочому стані.Всі подробиці по телефону.
Всі запитання по телефону. Проблемні місця на фото .
Перший власник, продам власний автомобіль який купував в атосалоні, стан відміний, оригінальний пробіг, без ДТП, обслуговувався по регламенту якісними запчастинами та розхідниками! Машина знаходиться в селі Велика Виска, огляд з 8 до 18!
Автомобіль в ідеальному стані, повністю обслужене, на самій максимальній комплектації з її модельного ряду, комплектація COSMO) Пробіг 100% рідний, підтверджено сервісом!) Менше тисячі тому замінені масла, фільтра, клімат працює ідеально, двигун, ходова частина, салон взагалі без зауважень! Телефонуйте!
Автомобіль технічно справний (сів та поїхав), вкладень не потребує. ТО згідно регламенту, ГРМ замінено 15тис тому, ходова зроблена.
Бус в робочому стані. За детальною інформацією звертатись по телефону. Бажано на вацаб або вайбер.
Автомобіль в гарному стані. Поміняли ходову , Рем комплект , свічки нові. Все інше по телефону.
Авто в гарному стані, є незначні дефекти ЛКП, див. на фото, гарна комплектація, чудовий шкіряний салон в гарному стані, двигун і АКП працють без зауваженнь, оригінальні 17-ти дюймові легкосплавні диски, килимки ева в кольорі салону.
Машина приганялась с Німеччини , с пробігом 108 тис., у 2021 році була оформлена , я власник .
Чистий мотоцикл. Рідний пробіг. Після повного обслуговування. Стоїть повний вихлоп Termignoni. Тюнінгований задній стоп. Крашпеди.
В комплек зимових коліс додаю ,як нові другий сезон.
Надійний в хорошому стані автомобіль,з хорошою комплектацією:сидіння з підогрівом,клімат контроль,парктронік.
Автомобіль в хорошому стані,ходова замінено повністю резіна нова по питаннях звонить або на Viber
Пригнана з Німеччини в 2018 році, я володію нею з 2019 року. Наїздив за цей час 37 тис. км. Машина у відмінному технічному стані. Мотор, коробка, ходова все в ідеалі. Готова для перевірки на будь-якому сто. За роки володіння приносила тільки позитивні емоції, ніякого головного болю, масло не їсть і тп. Салон авто як новий, в машині встановлено якісний звук від dynaudio. Нещодавно ставився новий АКБ, свіжі масла/фільтри. Машина не потребує ніяких вкладень. Ціна без торгу.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?