Авто куплене в салоні в Україні, один власник, обслуговування в фірмових СТО, дбайливе ставлення до автомобіля. В ДТП не було. Дуже зручне та надійне авто. Комплект літніх шин в подарунок.
Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. Вчасно замінювались масло та фільтра. Встановлена газова установка ЄВРО-4. Провірка на будь якому СТО. Все працює. Я другий власник з 2013 р. Вся додаткова інформація по телефону. На машині стоїть нова зимова резина. Додатково, готовий віддати майже нову резину на літо. Реальний пробіг
Авто в доброму станi
Авто в ідеальному стані
Третій власник. Перша купівля в Україні. У моїй власності з 2013 року. Автомобіль використовувався лише для власних сімейних потреб по місту. Далекі подорожі здійснювалися іншим автомобілем. Автомобіль максимальної комплектації GHIA, велюровий салон, клімат-контроль, мультикермо, круїзконтроль, підігрів сидінь, датчик дощу, СD-програвач Soni та багато іншого. Автомобіль обслуговувався вчасно, останнє ТО в квітні 2022р, з початку війни майже не використовувався. По кузову та ходовій є незначні дефекти. Колеса R-16 диски, гума - Michelin. Перегляд в зручний для вас час, торг біля авто. Велике прохання до зацікавлених осіб телефонувати, а не писати.
Продам автомобіль і гарному технічному та візуальному стані.Перший власник в Україні. Пригнане з Польщі 6 міс. тому. Авто повністю обслужене салон охайний та доглянутий Вкладень не потрибує Хороший кроссовер з великим клIренсом в чудовому станI!!!
Авто моє 2 роки.Проведено ТО замінено фільтра,масло двигун КПП,ремені,помпа,компресор кондиціонера,радіатори,гальмівні колодки.
машина сів і поїхав робити нічого не потрібно. резина нова пропан + метан+ бензин без підкрасів. запас ходу 1350км в машині є багато дороблено для комфортної їзди ( на 1т$) 5 балонів метану і 1 пропану + бензин. балони замінені 12 міс 17 року по акції ,що є немаловажно.
Сел и поехал
Honda Accord Executive куплена з салону 2007 Технічно справна. ТО на офіційному сервісі
Авто в гарному бережному стані!!! Перший власник на Україні!!! Пригнане з Європи!!! В максимальній комплектації!!! Дзвоніть!!!Вайбер!!!Володимир
Продаю власне авто, володію два роки! Авто в справному стані, салон охайний, не прокурений! Замінено тормозні диски та колодки 100км назад, пройдено повне ТО! Жодного стороннього шуму як в салоні так і по ходовій частині не має, працюють АБСОЛЮТНО всі кнопки! Алькантара та шкіра в гарному стані, вкладень не потребує! Є не значні сліди експлуатації (розкажу по тлф) стоїть зимова гума на титанах r16, якщо цікаво можу запропонувати літню гуму на дисках r17! Будь-який вид переоформлення! Пробіг рідній, в наявності сервісна книжка! Замінено лампи ближнього світла на лед, також є до катка, домкрат, крюк для буксирування! По всім питанням та деталям відповім по телефону Перепродухам та майданчикам прохання НЕ ТУРБУВАТИ
Авто в дуже гарному стані. Було проведено заміну порогів та задньої арки. Повністю оброблена антикором. Зроблений ремон ходової частини. Детальна інформація за телефоном! Торг присутній. Можливий обмін на позашляховик!
Всі вопроси по телефону!!!
Добрий стан. Гарні шини. Свіжопригнаний. Багато додаткових функцій. Малоексплуатована. Кліма. Webasto. Підігрів сидінь. Двигун турбо. Автомат.Шукаєте надійне та економне авто на кожен день? Тоді ця Skoda 2011 року – саме те, що вам потрібно! Цей з 1.2-літровим двигуном та автоматичною коробкою передач. пробіг становить 122 000 км, автомобіль завжди вчасно обслуговувався одним власником, тому технічно і візуально він у відмінному стані – сідайте та їдьте!.його реальний пробіг, який, до речі, рідний та не скручений.запрошую вас на тест-драйв – переконаєтеся самі Ціна вказана з незначним торгом… …обмін індивідуально обговорюється..!якщо вам шось не підходить то не тратьте власний та мій час…!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?