Використовувалась щоб доїхати на роботу(в межах міста Львів) і все. Всі ТО по регламенту, є зимова і літня гума 2025-го року. Авто переоформлений на дружину вже два роки. останні два роки авто в Польщі, теж використовується тільки для дрібних поїздок. Останні роботи що робились: заміна термостата, сапортів задніх, акумулятор мінявся минулого року. все інше тільки фільтра масла, мінявся грм пів року тому. Сажевий фільтр цілий, не мінявся, все з ним ок. Є раз на місяць довші поїздки, регенерує нормально. Тільки ватсап вайбер Всі пошкодження в дтп(заміна радіатора, бампера) робилось на оф дилері по каско. Причина продажу: купівля нового авто. Обслуговувалась на СТО Гермес (Пасічна, Львів) і в Солонці(СТО Рено RS Service) Писати і дзвонити тільки на вайбер/ватсап
Автомобіль в хорошому стані. Все працює. Гаражне зберігання. Дзвоніть або пишіть.
Всі питання по телефону.
Restail, двигун 2.0R ( 165 к.с ), працює дуже тихо і рівно. Встановлений італійський газ 4-го покоління, газовий редуктор Tomasseto. Балон на 60 літрів. По ходовій частині нічого не стукає і не грюкає. Майже всі запчастини замінювались на оригінальні. Гальмівні диски та колодки Rotinger перед/зад, перфоровані з насічками, поверхня з графітовим напиленням. Встановлював в кінці літа 2024. Перероблений вихлоп, звук не голосний але басистий. Днище повністю оброблено антикорозійним захистом. Ніде нема і натяка на корозію. Зимові колеса 16", в гарному стані, рівні, без дефектів. Гума майже нова. Колеса 17” (на фото), в ідеальному стані і рівні. Літня гума, купував на весні 2021, нову. Гума в ідеальному стані. На літніх колесах і гумі ціна буде вища. Салон дуже чистий і охайний, в авто не палили. Коврики Eva, встановлено декілька usb виходів для зручності встановлення девайсів або флешки. На кермі є управління мультимедією та круїз-контроль. Встановлена якісна мультимедія Gazer з підтримкою багатьох функцій, таких як CarPlay, Bluetooth і т.д. Також є підтримка интеграції 4g модему. По салону встановлено 6 колонок, підсилювач Alpine, дуже добрий звук. Встановлена система колового обзору, для зручності при паркуванні вмикається система в мультимедії де можна побачити авто зверху, також перешкоди чи інші авто. Можна користуватися тільки камерами, як зручніше. Авто брав для себе, бо шукав саме цю модель, комплектацію та колір. Якщо авто Вас зацікавило буду радий відповісти на будь-які питання.
продам шкоду октавію А5 2009р. володію 2 роки після купівлі замінив комплект грм, помпу, свічки запалювання, задні супорта, тормозні колодки по колу, ступечні підшипники. на даний час вкладень не потребує.
Машина 2019.Перша реєстрація 2020.Повністю обслужена(масло,фільтра,ремінь грм,ролики,помпа..Нові шини.
Автомобіль в гарному стані Всі питання за телефоном +**********
До вашої уваги Мерседес Віто, висока стеля, всередині можна стояти на повний зріст, шкіряний салон, комфортний автомобіль. Лінзова оптика, ксенон, світла достатньо, турбіна обслужена 20тис тому. Форсунки зроблені 1тис тому. Техніка вогонь. Є питання щодо косметики. На фото видно. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам KIA CARNIVAL 2.9 CRDI. Механічна КПП. Авто в гарному стані ,максимальна комплектація ,автоматичні бокові двері та багажник . На автомобілі з заводу встановлене Webasto,що значно полегшує прогрів автомобіля в холодну пору року. Також додатково були встановлені оригінальні підніжки ,що полегшує посадку пасажирам ,особливо дітям . За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном . Торг можливий .
Хорошая машина
Продам свой Форд Кузов ровный,не гнилой Мотор коробка в идеале (до установлено газовое оборудование второго поколения) Ходовая часть требует минимальных вложений, по документам любой вид переоформления(переоформление обязательно) Вложений никаких не требует Авто в одних руках более 13 лет
Автомобіль без підкрасів, в гарному технічному стані, гарна комплектація: двохзонний клімат, всі склопідйомники, парктроніни спереду і ззаду, бортовий комп'ютер,підігріви сидінь, висока посадка . дуже економічний Встановлено Гбо -4 Проведена експертиза в Мрео Наявний сертифікат Автомобіль готовий до постановки на облік
Авто приїхало з Америки, професійно відремонтовано, пошкодження були незначні, безпека в нормі. Авто вчасно обслуговувалося, не потребує вкладень ! Працює ідеально як на бензині, так і на газу (ГБО 4 покоління) — економія на пальному відчутна. Коробка автомат працює плавно, без ривків. Новий акумулятор купувався літом В наявності літні та зимові шини Чистий, доглянутий салон, тканина + шкіра Комфортна комплектація Розглядаю обмін з доплатою на кросовер , або електро чи гібрид. Розгляну будь-які варіанти.
Продаю своє авто. Машина в гарному стані, вчасно обслуговується. По технічній частині запитання відсутні. Двигун, мкпп, ходова все чудово. Замінені свічки, котушки, задні диски з колодками, рульова рейка, перебрана ходова. Тільки пройдено ТО. Є питання по лакофарбових покриттях, але не критично, без дірок та ржавчин, все на фото. Економічний, зручний та комфортний автомобіль, не потребує вкладень. Підігрів дзеркал та передніх сидінь, гарна музика. Розхід за містом 6.5, місто 8, змішаний 7.2.
Продам своє авто в гарному стані. Чистий, доглянутий, просторий,не прокурений салон на 6 місць. В другому ряду два окремих зручних крісла з відкидними спинками. Хочу звернути Вашу увагу,що авто з канади і спідометр та одометр в кілометрах а не в милях,при пролажу в США перевели показники одометра в кілометри,вважаючи що показники в милях,для підтвердженння інформації,можете скористатися він кодом і використовуючи Bidfax побачити що реальний пробіг в 2021 році 168тис КМ а не миль.Встановлене ГБО(пропан бутан). Двигун АКПП та ходова частина без нарікань, все вчасно обслуговувалось. Кузов авто без іржі, був оброблений при покупці. Авто з Канади, спідометр та пробіг в кілометрах( не в милях) Двигун економний та надійний, розхід газу близько 12 літрів. Телефонуйте за додатковою інформацією, присутній невеликий торг при зустрічі
Пригнана з Німеччини, 3 місяці тому. Обслуговування по сервісній книжці, вся історія з покупки німцем. Прекрасне сімейне авто, місткий багажник. Не бита, в рідній фарбі, без підкрас, корозій - ні, ходова, витрата - все в ідеалі, перевіряли все - купувалася для себе. Дуже задоволені автомобілем! Якість, надійність і комфорт - 100% не дивлячись на її роки! Витратники поміняно вже в Україні, готова до поїздок без проблем! Готова до будь-якої перевірки! Продаж, у зв'язку з від'їздом. Телефонуйте, відповім на всі запитання!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?