Продам Hyundai Tucson,чистий Корейске авто,зеленовато-сірий металік, газ-бензин, в 2007 куплена в салоні у Німечині мотор ходова облужений ,моторчик сухенький працюе як годиник,у авто пробіг рідний 161000,машина свіжоприганана з Німеччини. По Украіні проіхала 800 км,Газ сертифікований та вписаний у тех. паспорт.як що обмін то Рено Гранд Сценік,по телефоні розповім решту
Продаю свій авто володію три роки! Вебаста з пульта робе, клімат робе радиатор кондиционера новий компресор також , масло поміняв, готовий до любої перевірки авто в хорошому стані, ДУЖЕ КРУТА КОМПАНІЯ
Чудовий автомобіль Пройшов нещодавно технічну перевірку і обслуговування на офіційному сервісному центрі в Києві Прайс і перелік робіт можу скинути Про деталі пишіть При покупці попередній власник заявляв один пробіг, але пізніше при перевірці історії з аукціону США виявилося, що реальний пробіг у милях був більшим. Приховувати цей факт не збираюся — продаю як є, чесно. Машина пройшла повне ТО в Hunters Garage. По техніці питань нуль: двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова збита. Машина їде чудово. Готовий до перевірок на будь-якому СТО, включаючи офіціалів
Автомобіль в дуже гарному, збереженому стані. Обслужений та повністю справний без помилок. Майже нова зимова та літня резина.Продаж в зв'язку з прийняттям спадщини. Відповім на всі питання та надам додаткові фото та відео. Аргументований торг.
Всім доброго дня, або ночі! До уваги напівпричеп контейнеровоз-зерновоз , гальмівна система вся нова перебрала. на боевом ходу. после ремонту в котрий було вкладено 100 тисяч проїхав не більше 3тис. км тара с Ман тга 600літров палива, та дві запаски 14200 вожу только по нормі 28,5-+ так же есть Ман тга комплектом дешевле если обмен то с вашей доплатой комплект 14 000 торг если по отдельности по 8
Продаж з приводу купівлі другого автомобіля авто на ходу газ бензин любе переоформлення з документами порядок торг
Один власник в Україні. Можливий торг.
Автомобіль у власності з 2020 року Приганяв ососбисто з Німеччини Пробіг оригінальний 180000 підтверджений обслуговувався вчасно по регламенту Мотор , КПП працює ідеально Кузов в чудовому стані Фарбований 1 елемент ( косметичне підфарбування ) По електриці жодної помилки Автомобіль абсолютно без вкладень - сів поїхав ) Продаж з переоформленням !
SAAB 9-5 Turbo (HOT) – єдиний в Україні, у такій комплектації. Было выпущено около 3000 экз. с 06.2000 по 05.2001. Лучшее предложение на рынке! Машина у чудовому стані та шикарною комплектацією. С историей! -Новая АКПП на гарантии+доп.радиатор! Все зібрано на оригінальних запчастинах та матеріалах. Нічого від Opel не встановлювалося. Рестомод все в оригіналі, але із значними покращеннями. Володію понад 5 років. Вкладень набагато більше, ніж сума продажів, є всі чеки та записи. Коротко: - підвіска вся нова, перед KONI Sport (500 $), Bilstein B6 (300 $). - гальма: диски Brembo (308/286мм), колодки перед Power Stop Z23 (200 $) карбон-кераміка, зад-ATE-Ceramic. -Передні сидіння: підігрів + вентиляція. Перешитий у двоколірну шкіру. Кермо:шкіра+дерево. Все дерево по салону відновлено в оригінал. -ГУР перероблений від Mercedes, вічний. -ВУТ новий. -Касета нова (стара на додачу) -Дороге, якісне голове світло від JS Tuning -Повна капіталка ДВС 50К тому -Кузов поварений, пофарбований, в антикорі -Вихлоп - нержавіюча сталь 3 дюйма Downpipe, резонатор 60см робився на замовлення (вартість вихлопної більше 1500 $) -Hi-End аудіо система (загальна вартість компоненти+установка+шумка=2500$, є чеки) -Три комплекти килимів, ворс+ево+3Д, все в одному стилі. -Два комплекти гуми Літо Hankook (24р. + Hankook Winter I*Cept Evo2 (22р.) 225-45R17. Купувалися новими -Всі патрубки силікон на силових хомутах -Зад.пружини - Аеро вагон -Нові болти +секретки -Номірні рамки зроблені на замовлення -Кондер працює, все нове -В нанокерамике -Диски покрашены, гарантия 2г І ще багато чого Віддам тільки в добрі руки і не в село. Олія/фільтри-змінюються раз на 5К км. Гальмозуха кожні 15К, Антифриз 15К. З машиною йдуть багато ніштяків (як лаки, шампуні тощо). Віддам ще АКПП на докатати або відновити. Вживаного нічого в машині немає. Їздить АІ-100 (UPG). Кому дорого – купи Ланоз. НІЧОГО знімати не буду! При покупке сразу замена масла/фильтра за мой счёт! У кого SAAB уничтожен из-за войны минус 1000$ от цены.
АвтомобIль у дуже гарному станI. Все працюе. Всi питання за телефоном.
Авто в гарному стані, в салоні не палили все чисто та охайно. Є невелички сколы по ЛФП, все оброблено захисною мастікою, робилось для себе, їржі нема зовсім. Готовий до будь яких перевірок. Є зимня гума на залізі з оригинальным ковпаками. Газ ніколи не стояв, авто різве і комфортне. Терміновий продаж!!!
Авто на повному ходу, технічно справному стані! Всі вузли та агрегати працюють без нарікань. Салон доглянутий, не затертий! Пошкодження в США були незначні (фото з аукціону та карфакс по запиту). Безпека ціла. Реальному покупцю добра скидка. Вся додаткова інформація по телефону.
Авто в дуже хорошому технічному стані , ніяких вкладень не потребує сів та поїхав, розхідники поміняні 3тис км тому , резина майже нова зимня , авто офіційно куплене в Україні , рідний пробіг 88тис км люба ваша перевірка , цікавить обмін на трактор МТЗ з великою кабіною , всі питання по телефону .
присутній сторонній стук в двигуні, 20 диски +2 комплекти гуми, без дтп, вся в рідній фарбі
Продається офіційне авто, не пригнане із закордону. Має рідний пробіг. По кузову 1 фарбований елемент, додатково полірувалось та захищалось твердим віском. Додатково встановлено газ 4 покоління, що робить авто ще економічнішим. Двигун працює рівно, тихо, справно, без підтікань та не зрозумілих запотівань. АКПП відпрацьовує гарно, без пинків, ривків та затягувань. Ходова частина теж без вкладів. Салон звісно не новий, присутні сліди використання, додатково хімчистку та легке підфарбування зробити. Авто доглянуте. Хто придбає не пожалкує. Торг у автомобіля. На обмін теж ціню дорого як і всі. Всім гарних і чесних купівель та продажів.
Subaru Legacy 2010 рік (перша реєстрація 2011) ЗА ГОТІВКУ ТОРГ!!! Можливий обмін!!! 2.0 газ/бензин Продам надійний японський седан у дуже хорошому стані. Авто доглянуте як технічно, так і зовні. Двигун 2.0 працює ідеально, як на бензині, так і на газу — рівно, тихо, без сторонніх звуків. Газ вписаний, економія відчутна. Ходова частина обслужена, нічого не стукає, не гримить. Коробка працює чітко, без ривків. По електриці все справне. Машина повністю готова до експлуатації без додаткових вкладень. Кузов виглядає гарно, білий колір дуже практичний і ефектний. Салон охайний, не затертий. ✔ Надійний атмосферний мотор ✔ Газ/бензин (економна їзда) ✔ Повністю обслужена ✔ Комфортний та м’який в ходу автомобіль ✔ Хороший варіант як для міста, так і траси Авто дійсно варте уваги — сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок.
Свіжо пригнаний автомобіль з Європи!!! Авто в рідній фарбі без підкрасів, технічна частина без капіталовкладень!!! 153 тисячі оригінального підтвердженого пробігу є сервісна книжка!!! SOH 111% В авто сама максимальна комплектація, шкіряний салон,тепловий насос,без ключовий доступ, камера заднього огляду, підігрів сидінь, вентиляція сидінь,Car Play!!! Можлива доставка по Україні!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?