Продам авто . Стан хороший пошкоджень немає. Масла фільтра замінені. Можливий обмін на дешевше авто або бус з доплатою.
Авто в идеальном стані повністю обслужене,ремни ролікі ,масла ,фільтра рв рідній фарби робить кожна кнопочки будете задоволені
Оформленна весь пакет документів. Стоїть на обліку. Тех.огляд пройдено до 2027 року Можлива продажа з лафетом( ціна окрема) стоїть на обліку в ДАІ, цівільне страхування. Ходовий тен. Розбірна конструкція для лову з човна. Мотор Меркури 40 (інжектор)з гідротримом. Можливість підключення смарту. Решта по телефону
За детальноюй інформацією заертатися за номером телефону або в смс Звертатися за номером телефону ?або вайбер ?
Придбана в салоні 2013 року. 1 власник від нуля. Перші 3 роки машиною користувалась жінка для сімейних потреб. Далі - батьки-пенсіонери. Їздили зрідка, тримали в гаражі, леліяли її як малу дитину. Машина дуже добре збережена. В середині - як нова. Все частенькое і доглянуте. По кузову є декілька незначних подряпин. Обслуговувалась завжди регулярно і на совість. Зчеплення мінялося на 120 тис пробігу. Більше великих поломок не було. Все працює як нове. Дуже економна. Середній розхід - 5 л/100. По трасі - 4 л/100. Вмістима. На задніх сидіннях достатньо місця на ноги навіть для великих людиськ. Рівне дно без переділу по середині. Стеля висока, на голову не тисне. В багажник поміщається 4 шини. Розумний аргументований торг можливий біля капоту. Бажаючих збивати ціну по телефону прошу не дзвонити гаяти мій час.
Надійний позашляховик для міста та бездоріжжя. Повний привід. Опції: кондиціонер, електросклопідйомники, аудіосистема, сигналізація, підігрів сидінь. Просторий салон, високий кліренс. Усі питання, що вас цікавлять, за телефоном:
авто в хорошому стані їздить кожний день. є незначні сліди використання кузова і салону затемнена 360 .Стоїть дорога газова установка . Два комплекта коліс на дисках зимові колеса мають 2 роки.
Продається сімейне авто, брали наприкінці 2008 з салону Прага Авто. ?koda A5 2,0TDi з найекономнішим і надійним двигуном + DSG - по спеціальному замовленню. Авто повністю в технічно справному стані. Новий радіатор кондиціонера, мультилок, парктронік. Комплект зимової гуми на рідних R15 + літня на R16(фото). Є деякі дефекти лако-фарбового покриття. Подробиці в телефоні, зустрічі. Перекупів, посередників, майданчики тощо прохання не турбувати.
Від власника з 2011 року! Продам свій Audi A6, Quattro, 2007 рік, S-line, 2,8 бензин, тіптронік. ідеально працює: комфортна їзда 4*4 при будь-яких погодних умовах. Повний ел-пакет: Парктроник ; Круїз-контроль, усі підігріви. На початку 2023 року було проведено заміну двигуна. Подряпини та невеликі ушкодження по кузову не прибирали- торг на місці. Перевірки – на будь-якому СТО. Додаткові питання ********** ********** (+WhatsApp, Signal)
Продам хороший та надійний рамний ввнедорожник, авто повністю на ходу,все працює багато чого зроблено є газ вписаний в техпаспорт рідний пробіг 155000деталі за тел..
Авто в хорошому стані .По ходовій без зауважень . Присутній торг. Всі питання по телефону , писати або звонити WhatsApp, Viper
Володію з 2015 року. Повністю завершений проект. Встановлений двигун від Opel Vectra b об'эмом 2.5.Встановлена 5мкпп mazda. Все зроблено грамотно та правильно. Один із небагатьох кращих і закінченних СВАПОВ в Україні, де абсолютно все працює і нема чого доробляти. Всі зміни вписані. Кузов у гарному стані (фарбований лише правий поріг частково) Ні "рижиків". ні, тем паче, гнилі нема. Авто на кожен день яке дарує неймовірні відчуття та привертає погляди. Зроблено дуже багато, всі питання по телефону
Привіт байкерам! Останні 20 років відкатався на спорт.байку, мені вже нормально років троє дітей. Думав перейти на інший клас байків, купив, відчуваю, що це не моє. Класний мотик, стан супер. Переглянув їх багато і дорожче та дешевше, зупинився на цьому. Мотик пройшов 16 000 км. класні дуги з підніжками, сидіння замінене на більш широке і м'яке, кофри рідні ямахи, вихлоп прямий не голосний, але дуже красивий. Два ключі. Без падіння. Байк обслужений, є страховка. Телефонуйте... Мирного неба всім нам...
Авто як нове. Вкладень не потребує. Розповім все по телефону.
Відмінне авто для подорожей та міста. Шести ступенева механіка, вражаюча динаміка. Два комплекти ключів. Зимня резина на залізних дисках, літня на оригінальних легкосплавних Cross різноширока. Адаптивний поворотний біксенон. Два варіанти підлоги багажника, низька з ремкоплектом, висока з повнорозмірним запасним колесом. Дзвонити на Telegram
Подам автомобіль в гарному стані,вчасно обслуговувався,Замінено масло і фільтри.Повністю в рідній фарбі.Рідний пробіг.Економічний з просторим салоном та великим багажником.Обладнаний преміум аудіо системою.Запуск двигуна з кнопки.Шкіряний салон в гарному стані.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?