Продається сімейне авто, брали наприкінці 2008 з салону Прага Авто. ?koda A5 2,0TDi з найекономнішим і надійним двигуном + DSG - по спеціальному замовленню. Авто повністю в технічно справному стані. Новий радіатор кондиціонера, мультилок, парктронік. Комплект зимової гуми на рідних R15 + літня на R16(фото). Є деякі дефекти лако-фарбового покриття. Подробиці в телефоні, зустрічі. Перекупів, посередників, майданчики тощо прохання не турбувати.
Від власника з 2011 року! Продам свій Audi A6, Quattro, 2007 рік, S-line, 2,8 бензин, тіптронік. ідеально працює: комфортна їзда 4*4 при будь-яких погодних умовах. Повний ел-пакет: Парктроник ; Круїз-контроль, усі підігріви. На початку 2023 року було проведено заміну двигуна. Подряпини та невеликі ушкодження по кузову не прибирали- торг на місці. Перевірки – на будь-якому СТО. Додаткові питання ********** ********** (+WhatsApp, Signal)
Продам хороший та надійний рамний ввнедорожник, авто повністю на ходу,все працює багато чого зроблено є газ вписаний в техпаспорт рідний пробіг 155000деталі за тел..
Авто в хорошому стані .По ходовій без зауважень . Присутній торг. Всі питання по телефону , писати або звонити WhatsApp, Viper
Володію з 2015 року. Повністю завершений проект. Встановлений двигун від Opel Vectra b об'эмом 2.5.Встановлена 5мкпп mazda. Все зроблено грамотно та правильно. Один із небагатьох кращих і закінченних СВАПОВ в Україні, де абсолютно все працює і нема чого доробляти. Всі зміни вписані. Кузов у гарному стані (фарбований лише правий поріг частково) Ні "рижиків". ні, тем паче, гнилі нема. Авто на кожен день яке дарує неймовірні відчуття та привертає погляди. Зроблено дуже багато, всі питання по телефону
Привіт байкерам! Останні 20 років відкатався на спорт.байку, мені вже нормально років троє дітей. Думав перейти на інший клас байків, купив, відчуваю, що це не моє. Класний мотик, стан супер. Переглянув їх багато і дорожче та дешевше, зупинився на цьому. Мотик пройшов 16 000 км. класні дуги з підніжками, сидіння замінене на більш широке і м'яке, кофри рідні ямахи, вихлоп прямий не голосний, але дуже красивий. Два ключі. Без падіння. Байк обслужений, є страховка. Телефонуйте... Мирного неба всім нам...
Авто як нове. Вкладень не потребує. Розповім все по телефону.
Відмінне авто для подорожей та міста. Шести ступенева механіка, вражаюча динаміка. Два комплекти ключів. Зимня резина на залізних дисках, літня на оригінальних легкосплавних Cross різноширока. Адаптивний поворотний біксенон. Два варіанти підлоги багажника, низька з ремкоплектом, висока з повнорозмірним запасним колесом. Дзвонити на Telegram
Подам автомобіль в гарному стані,вчасно обслуговувався,Замінено масло і фільтри.Повністю в рідній фарбі.Рідний пробіг.Економічний з просторим салоном та великим багажником.Обладнаний преміум аудіо системою.Запуск двигуна з кнопки.Шкіряний салон в гарному стані.
Продам власне авто Renault megan 3, 110 к.с. (k9k).2011року. у відмінному технічному та візуальному стані. На хорошій комплектації. Без жодного підкрасу, із самим надійним та економним двигуном в лінійці, та 6- ступінчастою коробкою які знаходяться в ідеальному стані.Екологія на місці!Салон чистий та охайний.Приганявся мною особисто, 4 роки тому, експлуатувався дуже бережно, в одній сім'ї. (перереєстровувався в межах однієї сім'ї).Розхідники мінялися завжди вчасно.хороший економний та комфортний варіант.
Я є власником автомобіля, авто в хорошому стані, вкладень не потребує багато чого зроблено детальніше по телефону.
продам або обміняю туксон на щось дешевше з вашою доплатою. газ вписанный но не работает. по машині є нюанси тому і ціна нижча. торга нет!!!!!!! !!!!!!!! интересен обмен на шкоду или машину с мотором 1.4 бензин
всі питання по тіліфону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?