Індивідуальна модифікація, перша реєстрація 2010 року. Телефонувати на телеграм.
Приганий з Німеччини в 2022 році фактично перший власник! Три комплекта гуми,одна зимова трішки старенька від'їзде ще максимум сезон є нова зимова куплена в тому році не їздила ще майже, літня майже як нова гума. Правильно вирізаний EGR та заслонки в впускному колекторі (без підвищення потужності) в 22-му році поставлена нова турбіна в тому році тільки закінчився строк гарантії і так як я був за кордоном то майже не їздив на ній в тому році ! Повністю замінено оливу АКПП три рази кожні 10000 км, перебрана була в 25-му році передня ходова, задня ходова нова майже все стоїть по Лімфорду де що стоїть по фебі, Новий стартер Приїхав зі світлим салоном вирішив замінити на темний так як надто бруднився та поламаний пластик В фарах стоять нові лінзи та LED лампи інше все завод Маленький акумулятор новий куплений нещодавно так як була помилка думали що в ньому а проблема в інтегралці (Генератор обслужений) Все скло в коло в оригіналі без тріщин без сколів працюють всі підігріви По комплектації це люк штатна мультимедіа через AUX, bluetooth задні сидіння складаються в лежаче положення, датчик світла та датчик дощу напівелектричні передні сидіння Автомобілю вже понад 20 років не ідеальне але і не труп за 5000 $ будь-які запитання додаткові фото є відео як працює сам автомобіль дзвоніть пишіть можу вислати!!!
Продам власне авто у хорошій комплектації. Технічно машина повністю обслужена. За час експлуатації обслуговувалась по регламенту кожні 8тис заміна масла і фільтрів. По ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких, без сторонніх звуків. Салон в хорошому стані, працюють абсолютно всі функції. Машина в рідній фарбі, але є вікові нюанси (сколи, косметика). Два комплекти резини на дисках.
машина в справному стані, різка, 7 місць, великий багажник, вкладень не потребує, обслужена.
Citro?n C5 2012 | 1.6 HDi дизель Продам надійний та комфортний автомобіль Citro?n C5. Машина в хорошому технічному стані, двигун працює рівно, економний та витривалий. Ходова без критичних зауважень, авто впевнено тримає дорогу. По кузову є незначні нюанси по лакофарбовому покриттю (подряпини/сколи), які не впливають на експлуатацію — типово для авто цих років. Салон доглянутий, комфортний для далеких поїздок. Хороша шумоізоляція, м’яка підвіска — класичний комфорт Citro?n. Я власник любий вид переоформлення. За детальною інформацією на ватсап **********
Авто у відмінно технічному стані . По мотору,коробці,ходовій частині запитань немає,салон в доглянутому стані, машина дтп не була.
Другий власник. Авто з Америки, пригнане в 2017 р нове. В ДТП не був. Стан - не вимагає вкладень. Комплектація : Підсилювач керма, Електросклопідйомники, Сигналізаця, Бортовий ком'ютер, Подушка безпеки, ABS, Кондиціонер, Круїз контроль, центральний замок, Підігрів сидінь, Підігрів керма, Зарядний пристрій новий, Комплект резини. Титанові диски Авто заряджалось від звичайної розетки. Повний заряд 7 годин- 100% батарея.
Продам автомобіль Skoda Octavia A5 tsi 1.8 Автомобіль сів/поїхав. зроблено то на 220000 км. технічно справна машина. без обов'язкових додаткових вкладень. В комплекті буде літня резина, нова. торг біля машини.
Продам власний автомобіль. Повністю обслужено. Тільки поміняний двигун з пробігом 220 тис.Старий є в наявності.
Гарний стан терміново обслужена торг
Машина в хорошому технічному стані .Останнє т/о 2000 км тому ,заміна масла , фільтрів , тяги , пильника. Також нещодавно реставрована рульова рейка . Шини куплені в 2023 EU все сезонні .
Авто в гарному технічному стані,вкладень не потребує,сів і поїхав. Всі додаткові питання за телефоном.
Авто в гарному технічному стані, доглянуте , салон чистенький. Поміняні усі розхідники, комплект резини, заправлений кондиціонер,уся у рідній фарбі без жодного рижика!!! Можливий обмін на електро авто
Продам авто Ford Focus Electric у максимальній комплектації, в хорошому стані з рідним пробігом. Автомобіль проїжджає 100-140 км залежить від стилю їзди. В авто є без ключового доступу, сенсорний монітор з акустичною системою SONY є голосове управління, підігрів сидінь, шкіряний салон у хорошому стані в салоні не курили, вся безпека ціла. Авто дасть вам пересуватися з комфортом. Торг біля капота.
Продам авто куплене в автосалоні,гарантійне обслуговування т.Viber
Добрий день. Продаю власний автомобіль. Все зроблено. Нічого не стукає. Двигун працює, як годинник. Масло, всі фільтра, Грм, насос системи охолодження , задні амортизатори, перед, гальмівні диски та колодки, ремінь генератора з роликом - замінено. Готовий до будь - якої перевірки на любому СТО.
Хороше, надійне авто, майже 13 року, а точніше 28.11.2012року, перший і єдиний власник в Німеччині з 2013р, сімейний, комфортний автомобіль, який проїхав по Україні 27тис.км, замінено всі фільтри, масла, гальмівна рідина, тосол, ремні, ролики, помпа, все якісне, дороге, на авто грошей не шкодував, кондиціонер перевірений і до заправлений, працює супер, резина літо APLUS 2018р.майже нова, на дорогих титанах,зимова DEBICA FRIGO2, 40 тиждень 2019р, в ідеалі, на стальних оригінальних дисках з ковпаками, салончик чистий, не пошарпаний, і не прокурений,9з10, близький до ідеалу, працює кожна кнопочка, всі вікна +лобове рідні, тоновані дорогою плівкою, АКБ новий , кінець 2019р, встановлений стальний, потужний захист двигуна*КОЛЬЧУГА*4мм, авто за користування мною ніразу не підводило, ні в -25, ні в +35, заводиться з пів оберта,хто придбає, не пожалієте, таких мало, в зимку тепле, літо прохолодне, малювались тільки бампера і капот, самі розумієте сколи,на обмін як у всіх дорожче 11000, дуже економне,що не мало важно,в наш час,5-6 л. ДП, 300-350грн, на 100км, в залежності від манери їзди, всім вдалих покупок, і продажей, торг біля капота, до перемоги, за 7-8тис,не буде, прошу з такими смішними пропозиціями не телефонувати, не тратимо свій і мій час, авто варте кожного центу, вкладено в нього 2500 Американських грошей, після пригону,ходова нова, мотор супер, масла не бере ні грама, сажевий на місці, масло заливав тільки дороге 5W30Aral, пробіг 360тис,правдивий, і не вірте тим хто пише 150-200тис, такі машини в Європі не продають, такий пробіг вони наїзджають за 3-4роки, а не за 8-10р, бажаю всім успішних покупок!!!
Машинка в доброму стані,сів поїхав! +Комплект резини +Металевий захист Мета продажу тому як авто стоїть безхозно в гаражі
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?