СВІЖОПРИГНАНИЙ РОЗМИТНЕНИЙ І СЕРТИФІКОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДВИГУН 1.4 бензин 63 кВт НА АВТОМАТІ ПРАЦЮЄ СУПЕР ДВИГУН ПРОСТИЙ АТМОСФЕРНИЙ АВТО НА ХОРОШІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ ВСІ АСИСТЕНТИ ПРАЦЮЮТЬ ПО ХОДОВІЙ БЕЗ ЗАУВАЖЕНЬ САЛОН В ЗБЕРЕЖЕНОМУ СТАНІ ЧОРНИЙ ПОТОЛОК ДЛЯ ВСІХ ДІЙСНО ЗАЦІКАВЛЕНИХ СКИНУ ВІДЕО А ТАКОЖ Є МОЖЛИВІСТЬ ОГЛЯНУТИ АВТО В РЕЖИМІ ОНЛАЙН ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАВЖДИ РАДИЙ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!!!
Продам сімейний автомобіль гаражне зберігання, не бита не крашена, 2-зонний клімат контроль, надійний двигун A17DTS 96 кіловат 130 коней, новий акумулятор, замінено комплект щеплення і двух масовий маховик, плюс в подарунок зимова резина на стальних дисках. Україні в одних руках, не зважаючи що була ще на перегонщику який пригнав з Германії. По Україні наїздила не більше 12 тисяч. Бонус більше пів баку солярки. Машинка знаходиться в Хусті район АТП. Якщо телефон не беру пишіть на вайбер або сюди.
Продам власне надійне та економне авто, з двигуном 1,6 дизель 85kw та 115 к.с, сажовий на місці, в хорошому візуальному і технічному стані, та дуже хорошій комплектації, мінімальні сліди використання. -клімат контроль - круїз контроль -навігатор - парктронік (передні та задні) - парк пілот - мульти кермо - авто світло - сенсор дощу - система Start&Stop - електро вікна та дзеркала - електро складання дзеркал - підігрів сидінь - підігрів лобового скла - система допомоги при рушанні в гору - ISOFIX - функція Follow me home
Продам доглянутий та надійний автомобіль Subaru Legacy. Машина в дуже хорошому стані, як технічно, так і візуально — виглядає гарно та привертає увагу. Авто повністю обслуговуване, всі роботи проводились вчасно, нічого робити не потрібно. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків, коробка перемикає плавно. Ходова частина без зауважень. Дизельний двигун — економний та водночас достатньо потужний. Машина комфортна як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Салон охайний, не затертий. Всі функції працюють справно. Авто доглянуте, сів і поїхав. Додаткова інформація — по телефону.
Один власник. 90% пробігу по Європі авто використовував як сімейне для подорожей друге авто в сім'ї.По авто є дрібні нюанси. Продаю бо потрібне авто такого ж типу але автомат.Торг присутній
Ліф 12 року з акумом на 24 кіловата з яких реально залишилося 17-19 (рівень SOH десь 70%, прийнамні так на панелі показує), у мене проїжджала 80-90 км. влітку, а взимку десь 55-70, так як температура нормально так з’їдає запас. Машина з двома комплектами колес: літня шина на низькопрофільних чорних дисках; зимня шина Пірелі на дисках новішого ліфа 18 року. Два комплекта зарядки: один комплект працює від будь-яких розеток і інший (новіший з чохлом) комплект працює тільки від мережі із заземленням. Салон шкіряний, панель з такого бежевого пластику з чорним, а карти з світлої тканини (на водійському сидінні є потертості шкіри зліва). Дно оброблено антикором, ходову обслуговував минулого року, але і за минулий рік проїздив тільки 3-4 тисячі км, також обслуговували передні супорта. Минулого року була в ДТП, але там тільки навісні деталі кузова в основному постраждали, ну і радіатор кондиціонера абсолютно новий поставив з верхнім телевізором до якого він кріпився, подушки не стріляли (можу поскидати фото з ДТП, якщо буде цікаво). Є нюанси по кузову: зверху невелика м‘ятина, бо каштан на ходу залетів і треба краї задніх арок підфарбувати, бо за зиму сіль з гравієм зробили свою справу
Автомобіль технічно справний є нюанси по ходові не значні.Їде добре повний привід працює ,хороша резина .З моментами які трапляються часто з данним автомобілем виправленні і не потребують вкладень.Хороший надійний автомобіль .Що до ходової скину на ремонт або з ремонтую до вашого приїзду .Обмін на інше авто вітається , рівноцінний або з вашою доплатою бажано малолітражку .Пропонуйте домовимся торг ,торг присутній .
Автомобіль у хорошому стані,обслужений,стан сів-поїхав) Всі питання по телефону(писати або телефонувати на Вайбер,WhatsApp,Telegram)
Продаю своє офіційне авто. Я власник по техпаспорту.Рік випуску грудень 2009 року .3 салону виїхала в березні 2010 року .В 2019 приїхала з Європи. Без ДТП, повністю ціла. Є деякі незначні нюанси по кузову, по мірі експлуатації. Авто в доглянутому стані, все працює.. На всі питання відповім по телефону. Реальному покупцю,гарний торг!!!!
Рідна екологія. Один власник в Україні. По авто робити нічого не потрібно. Літня також в зимова резина. Робились незначні косметичні ремонти. Можливий обмін на авто з автоматичною коробкою бажано тойота.
Авто в гарному доглянутому стані. Шумоізоляція,тонування(є сертифікат). Реальний пробіг.Мультилок,камера заднього огляду.
Електромобіль в гарному стані. Батарея 19 кВт. Реальний запас ходу 130км. Дуже компактне та комфортне авто. Особистий пробіг по Україні 22 000км, без жодних проблем.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?