Один власник. 90% пробігу по Європі авто використовував як сімейне для подорожей друге авто в сім'ї.По авто є дрібні нюанси. Продаю бо потрібне авто такого ж типу але автомат.Торг присутній
Ліф 12 року з акумом на 24 кіловата з яких реально залишилося 17-19 (рівень SOH десь 70%, прийнамні так на панелі показує), у мене проїжджала 80-90 км. влітку, а взимку десь 55-70, так як температура нормально так з’їдає запас. Машина з двома комплектами колес: літня шина на низькопрофільних чорних дисках; зимня шина Пірелі на дисках новішого ліфа 18 року. Два комплекта зарядки: один комплект працює від будь-яких розеток і інший (новіший з чохлом) комплект працює тільки від мережі із заземленням. Салон шкіряний, панель з такого бежевого пластику з чорним, а карти з світлої тканини (на водійському сидінні є потертості шкіри зліва). Дно оброблено антикором, ходову обслуговував минулого року, але і за минулий рік проїздив тільки 3-4 тисячі км, також обслуговували передні супорта. Минулого року була в ДТП, але там тільки навісні деталі кузова в основному постраждали, ну і радіатор кондиціонера абсолютно новий поставив з верхнім телевізором до якого він кріпився, подушки не стріляли (можу поскидати фото з ДТП, якщо буде цікаво). Є нюанси по кузову: зверху невелика м‘ятина, бо каштан на ходу залетів і треба краї задніх арок підфарбувати, бо за зиму сіль з гравієм зробили свою справу
Автомобіль технічно справний є нюанси по ходові не значні.Їде добре повний привід працює ,хороша резина .З моментами які трапляються часто з данним автомобілем виправленні і не потребують вкладень.Хороший надійний автомобіль .Що до ходової скину на ремонт або з ремонтую до вашого приїзду .Обмін на інше авто вітається , рівноцінний або з вашою доплатою бажано малолітражку .Пропонуйте домовимся торг ,торг присутній .
Автомобіль у хорошому стані,обслужений,стан сів-поїхав) Всі питання по телефону(писати або телефонувати на Вайбер,WhatsApp,Telegram)
Продаю своє офіційне авто. Я власник по техпаспорту.Рік випуску грудень 2009 року .3 салону виїхала в березні 2010 року .В 2019 приїхала з Європи. Без ДТП, повністю ціла. Є деякі незначні нюанси по кузову, по мірі експлуатації. Авто в доглянутому стані, все працює.. На всі питання відповім по телефону. Реальному покупцю,гарний торг!!!!
Рідна екологія. Один власник в Україні. По авто робити нічого не потрібно. Літня також в зимова резина. Робились незначні косметичні ремонти. Можливий обмін на авто з автоматичною коробкою бажано тойота.
Авто в гарному доглянутому стані. Шумоізоляція,тонування(є сертифікат). Реальний пробіг.Мультилок,камера заднього огляду.
Електромобіль в гарному стані. Батарея 19 кВт. Реальний запас ходу 130км. Дуже компактне та комфортне авто. Особистий пробіг по Україні 22 000км, без жодних проблем.
Продам Renault ZOE в хорошому стані, в рідній фарбі, хороша комплектація підігрів сидінь камера заднього виду, парктронік, нова резина, батарея SOH 90%, пробіг збігається з батарею. Хороше світло LED, З продажем не поспішаю. Якщо потрібно додаткові фото відео пишіть дзвоніть скину. Запас Ходу 160 км + в залежності від їзди. Замінено двигун з пробігом 38 т. Підшипники і масла теж замінено.
Автомобіль у доброму стані. Технічно справний.
продам Volkswagen Golf 6, 2008року. Авто пригнате з Німеччини, в дуже гарному стані, не бита, не крашена, сів і поїхав. Поміняний герем ремінь,фільтри,масло,помпа. дзвонити за номером
Продам надійне, сімейне, невибагливе, дешеве в ремонті авто. Авто їздить кожного дня, цільове призначення в моїй сім'ї це завести дитину в школу і забрати додому,в авто ніхто не курив. Додатково встановлено газове обладнання але невписане. Є питання по ЛКП оскільки авто вже не нове. Авто знаходиться в Київській обл. Бучанський р-н. Сел Пісківка.
Нове щеплення, був замінений комплек грм, новий акумулятор, хороша резина, пофарбований в раптор, зроблена ходова,!!топлевний насос потребує ремонту!!пишіть звоніть на вайбер
більш детальньої інформації за телефоном Микола
Автомобіль в доброму стані, можливий обмін на позашляховик. Деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?