Стан авто хороший, по кузові без рижиків. Двигун масло не бере. Електрика вся працює без нарікань. Коробка перемикає плавно без ривків. Змінено масла, фільтри, ремінь ГРМ з помпою.В авто двохзонний клімат контроль. Два ключі. Торг "на каву" присутній,всі питання по телефону
Авто в хорошому стані!Рік тому при ганялася для себе!Продаємо,бо хочемо купити трохи більшу машину! Нова турбіна на гарантії,пробіг рідний! За деталями звертайтеся за телефоном!
Я третій власник (2 останні регістрації мої).Продам BMW 735i, газ/бензин, рестайл чистий 1999, мотор м62b35tu. Володію 5 років. Вклав у машину близько 380 тис. грн (без вартості купівлі та обслуговування-мастил, фільтрів, гуми) при середньому курсі 34 грн/дол. це близько 11 тис. доларів, вкладав тільки тому, що можу собі дозволити і люблю цю машину. Машина оформлена на мені, ГБО вписано і стоїть, балон 76л. Машиною: -мотор повністю обслужений (ланцюги, ваноси, нові котушки BREMI, новий бензинові форсунки BOSCH, нові датчики детонації BOSCH, новий Витратомір BOSCH, квкг BMW, усі прокладки на впуску, приводні ремені/ролики, новий бензонасос BOSCH) -заміна олії кожні 250 мотогодин 5w40 Aral LL01 -Повністю обслужена система охолодження все на оригіналі BMW/BEHR(нова помпа, патрубки, розширювальний бачок, пробка, холодний термостат 90 градусів, антифриз та масло не піднімається вище 95 градусів, на відміну від рідного термостата на 105 градусів) -Повністю зібраний ексклюзивний редуктор пари 3,45 в 210 корпусі (від дорестайлінгової е38 740 м60) на нових сальниках і підшипниках, масло Motul 75w140 (все разом 500 usd) по заводу був така комплектація для японського ринку але в 188 корпусі -Повністю обслужені гальма, вперед встановлені гальма 750i/740d/Х5 4,8is на 334 мм (нові гальмівні диски перед/зад ATE/BREMBO) -Повністю обслужена ходова: спереду койловери KW Variant1 e38 v8, зад Bilstein b6 жовті, пружини Eibach. Також нові сайленблоки від боронованої е38, кульові, наконечники, середня рульова тяга (200 usd), відновлений Сервотроник, нові патрубки ГУР, новий бачок ГУР, нові важелі/болти -Акпп повністю обслужена знімалася перебиралася Платанова72, у діда Ігоря -Встановлено нову оригінальну метал. захист мотора за катологом BMW (300 usd) -По салону спинки, що ламаються, чорна стеля, кондиціонер заправлений і працює, килимки тетріс, Рідна голова 16*9 касетник працює, додатково виведений блютуз
Авто в ідеальному стані!!! Жодних вкладень!!!! Оригінальний пасажир!!! Жодних ризиків сколів і подряпин!!! Багата комплектація Підвгрів сидінь Кондиціонер Гарна оптика Склопідйомники Мультикермо Ідеальний стан!!!
продам авто в хорошому стані пробіг не великий машина вся впорядку їде добре
Harley-Davidson XG 750 2018 Мот як зовні, так і за технікою ІДЕАЛЬНИЙ! Багато років в одних руках, я 3 власник. Використовувся як 2 мотоцикл. Повністю обслужений, всі масла, фільтри, ремінь новий, гума як нова, новий аккум! Оригінальний пробіг 13000 км (відмітка ауторіа 7к це в мілях) Стоїть шикарний вихлоп S&S 2500$, словами не описати, я такого звуку ще не чув! літр, півтора курять в сторонці! Також варта найсучасніша Led фара! Надійна коробка та також надійний 750-кубовий двигун. Встановлене RGB підсвічування, будь-який колір, режим, все через телефон. Зберігається в теплому паркінгу. Мот дуже м'який, пливе дорогою і одночасно вибухова швидкість. Максимально притягує увагу, збирає погляди. Повторюсь, мот у відмінному стані! 2 ключі. Приїжджайте, дивіться, будете приємно здивовані!
Продам сімейне авто, жодного разу не підводило, авто не нове, має недолікі по лкп, але за авто завжди обслуговувалось вчасно, приємний розхід палива по місту 6,9-7-4, за містом ще меньше(але все залежить від манери керування ) авто продається виключно з переоформленням, ніяких довіреностей оформлюватись не буде, перекурів-площадки не турбувати
В продажі купер,власник за тех паспортом моя дружина любе переоформлення,авто в хорошому стані,їздить кожен день,авто знаходиться в Києві там можна і оглянути,але можливий варіант і в Луцьку більше інф.за тел.
Продаю MV Agusta Dragster 800 RR 2014 • 125 к.с. • Споряджена маса 180 кг • Режими їзди, ABS, трекшн-контроль • Вилка Marzocchi, задній амортизатор Sachs. Регулювання що спереду, що ззаду • Гума Bridgestone 2024 року, встановлена восени 2025 • Дорогий акумулятор, придбаний у липні 25го • Демпфер керма • Є незначні нюанси в фарбуванні бака • Знаходиться в м. Одеса • Тільки переоформлення Шикарна комплектація мотоцикла як для такої ціни! В японців не знайдеш такого комбо навіть за 10к$+. Ракетна динаміка, італійська краса та безмежне задоволення від керованості цього пройдисвіта)
Авто вкладень не потребує, щодня в ходу. Розумний торг біля авто. Подробиці за телефоном
Писати тільки на вайбер +**********3 **********
ЯКЩО ХОЧЕТЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАПИШІТЬ В ПРИВАТНІ ПОВІДОМЛЕННЯ ТАМ ВКАЖУ ВАМ ДІЮЧИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ !!! Продається Opel Zafira 1.7 TDI 2011 року — надійний, економічний і функціональний автомобіль, ідеальний для сім’ї або щоденних поїздок. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів. Ретельно обслуговувався, всі планові ТО проведені вчасно. Двигун: економний дизель, хороша тяга Ходова частина без сторонніх стукотів Гальма працюють справно Регулярне обслуговування, нічого не “тягне” Працює все електронне обладнання
Рестайлова Audi аб с6.,пригнана з незначними пошкодженнями передньої частини автомобіля.Авто повністю обслужене,вкладень не потребує.Замінено масло,фільтра,свічки.Оригінальний пробіг.Салон в ідеалі,на кожі ,працює кожна кнопочка.Ходова частина без зауважень.підігрів передніх та задніх сидінь.Авто без перебільшень в ідеальному стані.3 документами все добре. Перший власник в Україні пригнана в 2024 році.Детальніше за номером телефона
Надійне японське авто Вкладень ніяких не потребує Кожного дня на ходу Обслуговувалось завжди вчасно Кпп перемикає без пинків Двигун масла не бере від слова зовсім Телефонуйте або пишіть в меседжі бо можу бути в не зоні Пригін по домовленості
Перший та єдиний власник в Україні. Стан як на фото. Двигун , коробка без питань. По кузову є нюанси ,дивись фото. Гарний торг на косметику Клімат -контроль працює чудово. Підігрів передніх сидінь, датчик світла, працює кожна кнопочка.
Продаємо авто дружини. Купувалося в 2018 році вже пригнаним в Україну з США з пробігом 14 000 км. З того часу один власник. Зараз 105 000 км. Нещодавно було зроблено ТО. Салон авто світлий, як новий, бо весь час їздила в чохлах. Є зимова резина. Гарний варіант, як перше авто. Є задня камера та парктроніки. Стан дуже гарний, сів і поїхав. Деталі за телефоном. Продаємо, бо вже хочемо поміняти на іншу.
Продам власне авто в гарному стані!
Автомобіль у чудовому стані ! За детальною інформацією телефонуйте !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?